/erleden en heden hand in hand bij fa.Visser Heeft u Abraham of Sarah al gezien? De wintergidsen zijn er weer! Wij wel. Veerman (uw) betrokken adviseurs bestaan al meer dan 50 jaar. Dorpsstraat 200 Postbus 2 - 2760 AA Zevenhuizen Tel: 0180-631866 Fax: 0180-633178 info@veermanadviseurs.nl - www.veermanadviseurs.nl De Holland America Line gids 2010 is al uit! Al meer dan 50 jaar ontvangt u bij ons service en professioneel advies over verzekeringen, administratie, hypotheken, pensioenen en bankzaken Kom langs op het oogstfeest en maak kans op een leuke prijs! Oogstfeestkrant 2 september 2009 pagina 29 \/TAC de fa. Visser geen enkel probleem. "Wij zijn een erkend Nefit-Comfort-dealer en worden hierdoor zowel op technisch- als op opleidingsgebied door de fabrikant Nefit ondersteund. De visie van Nefit en onze visie sluiten naadloos op elkaar aan: absolute zekerheid, en dat is waar we met ons hele team voor gaan." Oogstfeest Terug naar het Oogstfeest; niet alleen de oude voertuigen zijn te bewonderen, de fa.Visser pakt zelf ook, want verleden en heden gaan immers hand in hand in dit stuk van de Dorpsstraat. Sinds enige tijd wordt rondgepompt door de zonneboiler en wordt hierdoor opgewarmd. Zelfs bij bewolkt weer loopt de temperatuur van het water aardig op. Heeft men behoefte aan warm water, dan loopt het water van uit de boiler door de CV-combi-ketel en wordt, indien nodig, nog bijverwarmd.Tij- dens zonnige dagen is dit zelfs niet eens meer nodig en slaat de verwarmingsketel niet aan. Reken maar uit wat dat scheelt aan energie-verbruik." Of u nu geïnteresseerd bent in de oude voertuigtechniek of in de nieuwste ener giezuinige techniek van de zonne-boilers, een kijkje nemen in dit gedeelte van de Dorpsstraat mag zeker niet worden overgeslagen tijdens uw Oogstfeestbe- zoek. Meer informatie over de fa.Visser kunt u vinden op de uitgebreide website: www.visserverwarming.nl. "Ik heb het Oogstfeest een gezicht gegeven", vertelt Fred Visser, die dit jaar voor de 19' keer de tentoonstelling van oude landbouwvoertuigen organiseert rondom zijn bedrijf aan de Dorpsstraat 167. "Vanaf 1987 wordt er gesproken over een Oogstfeest, maar ik vond dat daarbij wel een oogstfeest-sfeer hoorde, dus ben ik in 1990 begonnen met de tentoonstelling van oude tractoren en oude landbouw voertuigen. In loop der jaren is daar van alles bijgekomen. Stationaire motoren, miniaturen, oude legervoertuigen, klassieke dorsmachines die, zoals 2 jaar geleden, op stoom worden aangedreven. Stuk voor stuk pronkstukken waar de verschillende eigenaren vol trots over kunnen vertellen en hierbij de machines bijna dagelijks vertroetelen." Ook dit jaar pakt Fred weer groots uit. Op het Catgesplein zijn diverse oude au tomobielen te bewonderen en zelf een klassieke vrachtwagen zal dit jaar niet ontbreken. "Volgend jaar is de 20' keer en dat moet heel speciaal worden, daar ben ik nu al mee bezig." Tijdens ons gesprek op het kantoor gaat tussendoor regelmatig de telefoon en dan moet uw redacteur even wachten, want de klanten gaan voor. "Service en kwali teit zijn al 106 jaar onze drijvende kracht en dat weten onze klanten te waarderen. In onze branche is het belangrijk dat men een degelijk advies krijgt, goed geholpen wordt en dat eventuele storingen snel worden verholpen. Wij zorgen er let- terlijk voor dat mensen niet in de kou komen te zitten." beschiktVisser over een showroom naast het kantoor. Op afspraak kan men hier voorgelicht worden over de vele mo gelijkheden en de diversiteit van de ge noemde installaties. Nieuw hierbij zijn de zonne-energie-toestelien die via de firma leverbaar zijn. "Tijdens het Oogstfeest geven wij een zonne-energie-demonstra- tie", legt Fred in de showroom uit. "Op dit moment kunnen wij deze zogenaamde zonne-boilers met aantrekkelijke subsi- die-mogelijkheden aanbieden. Daarnaast is ook het gebruik van deze apparaten zeer aantrekkelijk. Water uit de boiler Breed pakket De fa.Visser is gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van centrale verwarming, luchtbehandelingsinstallaties en air-con- ditioning. Daarnaast hebben zij nauwe banden met professionals in aanverwante zaken zoals de electra en de loodgieterij. Hierdoor is het mogelijk complete pak ketten aan te bieden.Van klein tot groot is mogelijk. Een installatie bij iemand thuis of een complete bedrijfsinstallatie zijn voor 45ÜPi ANVR Dorpsstraat 149, 2761 AL Postbus 65, 2760 AB - Zevenhuizen Telefoon: 0180-632131 Telefax: 0180-634299 Internet: www.zwaluw.nl E-mail: info@zwaluw.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 61