Rabobank Gouwestreek Oogstfeest 2009 groot succes! Wij feliciteren... Coöperatief Dividend Fonds Rabobank Het is tijd voor wi Het is tijd voor winstgevend samenwerken Een ondernemende bank voor een ondernemende regio Het is tijd voor de Rabobank. Duizenden bezoekers van het Oogstfeest passeerden afgelopen zaterdag onze tent en schadeauto die wij voor deze gelegenheid voor ons kantoor in de Dorpsstraat in Zevenhuizen plaatsten. Velen waagden een poging om de schade aan het voertuig zo goed mo gelijk te schatten. Wie dat het beste is gelukt, krijgt binnenkort persoonlijk bericht en wint voor één jaar een gratis autoverzekering van Interpolis ter waarde van maximaal 500,-. In de tent was het vooral druk met jongeren die graag een rekening wilden openen om zo 25,- van de bank gestort te krijgen. Deze week wordt hun Rabo Regen Boog-, TopKid-, Jongeren- of Studentenrekening geopend. Sinds dinsdag 1 september is Eveline de Vos de trotse eigenaresse van bloemen- speciaalzaak"Fiori il Fascino"aan de Dorpsstraat 38 in Moerkapelle. Een naam die zij en haar moeder tijdens een studiereis in Italië bedachten en zoveel betekent als"Bloemenglamour". Eveline mag zich na een studie van vier jaar een volleerd bloemenarrangeur en interieurstyliste noemen. En dat zie je onmiddellijk terug in de sfeervol ingerichte winkel vol bloemenpracht, unieke meubelen, bijzon dere woonaccessoires en leuke geschenkartikelen in verschillende prijsklassen. Eveline de Vos: "In principe is alles wat in de winkel staat, ligt of hangt te koop. Of het nu gaat om een planken tafel, een hanglamp van takken of een houten wandversiering, voor alles geldt dat nergens ter wereld eenzelfde exemplaar te vinden is. De bloemen worden dagelijks vanuit de bloemenveiling in Rijnsburg aangevoerd. Zo hebben onze klanten telkens weer een ruime keus uit ons kleurrijke assorti- oL ment verse bloemen, boeketten en verrassende j i.u. weekaanbiedingen. Daarnaast kan men bij ons terecht voor speciaal trouw- en rouwbloemwerk en organiseren wij geregeld gezellige workshops. Een daarvan is de herfstworkshop op maandag avond 21 september." Voor meer informatie: 079 593 20 17 en www.fiori-il-fascino.nl. Eveline de Vos- van der Vlugt Jaarlijks stort Rabobank Gouwestreek een deel van haar winst in het Coöperatief Dividend Fonds. Vanuit dit fonds steunen wij lokale projecten die een bijdrage leveren aan een betere samenleving. Weet u een wens die wellicht met een financieel steuntje in de rug gerealiseerd kan worden? Lees dan op www.rabobank.nl/gouwestreek de voorwaarden. www.rabobank.nl/gouwestreek Telefoon (0182) 69 55 55 Rabobank Website www.rabobank.nl/gouwestreek pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 9 september 2009

Hart van Holland | 2009 | | pagina 2