Qnnp f) IcuniLcbtUolvt jp NATIONALE 00GC0LLECTE ZOEKT COLLECTANTEN EN ORGANISATOREN OMINICUS GEEF WENSEFI DE RUIMTE &v i- Joop Verschoor Catharina Cornelia Bouter - van den Berg - Corrie - ia't Weid Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING dagUomcht H.E. van der Hammen kk Mn wmijw. mmmm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Pieter Konings STICHTING DIER RETOUR DIERENCENTRALE 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia pagina 34 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 16 september 2009 Wij zijn u zeer erkentelijk voor de belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze broer en oom Hartelijk dank daarvoor. Familie Verschoor Moerkapelle, september 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekte en na haar overlijden. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onvergetelijke oma A. Bouter Kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, september 2009 Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 AANGESLOTEN BIJ: REQUIEM u,tvaartverzorging Boekweitakker 7 - 2743 DL Waddinxveen Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 3 3 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Je niet meer bewust bent van liefde en pijn, dan zal de eeuwige rust een verlossing zijn. Na vergane krachten en gedachten is, na een liefdevolle verzorging in "De Leliehof' te Zevenhuizen, overleden mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader 12 juni 1927 f 12 september 2009 En Jezus zeide "Ik ben het brood des Levens" Jenny Konings - Hertog Lia en Jan - Menno Annemarie en Remco Jan en Wendy Thomas en Astrid Arno en Jeanet Leon Sharon Kim Demi Arda en Gerrit Marinke en Jeroen, Sam, Melissa Roos en Silas Julianastraat 8, 2751 GD Moerkapelle. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 16 september van 19.00 tot 20.30 uur aan het woonhuis en donderdag 17 september van 13.15 tot 13.50 uur in De Rank, Dorpsstraat 17 te Moerkapelle. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 17 september om 14.00 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 15 te Moerkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. Regio - In het najaar van 2009 gaat voor de eerste keer de Nationale Oogcollecte plaatsvinden. De collecte is een samenwerking tussen Stich ting Oogfonds Nederland en Vereniging Bartiméus Sonneheerdt. Met deze unieke samenwerking bundelen Bartiméus Sonneheerdt en het Oogfonds hun krachten om zo nog meer te betekenen voor blinde en slechtziende mensen in Nederland. Met meer dan 400.000 mensen met een visuele beperking is daar alle reden voor. Het aantal mensen dat blind of slechtziend door het leven moet gaan groeit snel door onder andere vergrijzing en diabetes. Bartiméus Sonneheerdt en Oog fonds Nederland financieren tal van projecten op het gebied van toegankelijkheid, wetenschappe lijk onderzoek, voorlichting en be langenbehartiging. Projecten waar de overheid geen geld aan geeft. Veel projecten blijven echter lig gen door geldgebrek. Om deze collecte tot een succes te maken is de organisatie hard op zoek naar mensen die willen col lecteren of mee willen helpen de collecte te organiseren. Voor meer informatie: www. oogcollecte.nl. Aanmelden kan via info@oogcollecte.nl of 030- 2617119. Vermist Gecastreerde zwart met witte kater, felixtype, slanke kat, gechipt, 1 jaar oud, Nicolaas Beetslaan Moordrecht; Gevonden Cypergrijze poes, witte sokken achter, voetjes voor? Witte kin, streep op neus, Water- schapsweg Nieuwerkerk; Zwarte kat met wit befje, wat wit op staart, loopt al maan den rond, Stationsweg Wad dinxveen; Zwarte poes, witte onderkant, bef, masker, blind aan één oog, Burgemeester Klinkha- merweg Zevenhuizen; Rode kat, wit sokje linksvoor, rechtsvoor één wit teentje, één witte kous achter, andere achterpoot witte teentjes, He- negouwerweg Waddinxveen; Ongecastreerde cyperse kater, witte voorpoten, bef en buik, Beijerincklaan Waddinxveen. Voor meer informatie: 0184- 661509 of www.dierretour.nl Vermist Poes, cypers, licht van kleur, zon der wit, Stampioenstraat Zeven huizen; Kater, rood, Kievitdreef Waddinx veen; Kater, cypers, witte sokken en bef, Spechtendaal Nieuwerkerk; Kater, cypers, geen wit, bekermos Nieuwerkerk. Gevonden Kater, cypers, met witte aftekenin gen, Lineausweg Boskoop; Kater, rood, Eksterdreef Waddinx veen; Kater, zwart, witte tenen voor, sokken achter en wit op borst door in streep over buik. Tweede Bloks- weg Waddinxveen; Kater, cypers, witte bef, buik en voorpoten, Beyerincklaan Wad dinxveen; Poes, lapje, snuit half zwart-rood, Acaciastraat Waddinxveen; Kat, rood, witte tenen en vlekje boven neus, Henegouwerweg Waddinxveen; Poes, schildpad/lapje, langharig, halsband goud-roze penning, Schelde Nieuwerkerk; Valkparkiet, geel-wit, oranje wan gen, is geringd, Spoelwijschedijk Boskoop. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesseiande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesseiande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of alas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartseweq 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoeteimeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur

Hart van Holland | 2009 | | pagina 34