Zaterdag 19 september 2009 van 13.00 tot 15.00 uur r makelaardij - Woningen in de Bomenwijk mm www.hof-makelaardij.nl itraat 61 62.500, WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Prunusstraat 29 Vraagprijs 167.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Lijsterbesstraat 44 Vraagprijs 169.500,— k.k. makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar U bent van harte welkom in de woning gelegen aan de IEPLAAN 88 TE WADDINXVEEN. Vanaf hier kunt u eveneens de overige woningen bezichtigen, welke worden vermeld in deze advertentie. Bekijk de woningen alvast op onze eigen site www.hof-makelaardij.nl of op www.funda.nl pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Züidplas 16 september 2009 ■.van 't hof 4-Kamer eengezinstussenwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Nabij winkels, station en sportgelegenheden gelegen In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning (met aangebouwde overkapping), voortuin en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 305 m3, woonopp. 83 m2 en 133 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Begane grond: Entree/ hal met meterkast; Bordestrap met toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Open keuken met rechte keukenopstelling; Hal met vaste kast v.v. gasaansluiting; Aangebouwde overkapping met toegang tot de achtertuin 'en de berging. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v. douche en wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap bereikbare be vloerde bergvliering met dakvenster en c.v.-combi-opstelling (bouwjaar 2000). NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 -23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Kluswoning 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1955, ca. 134 m2 eigen grond, inhoud ca. 305 m3 en woonopp. ca. 84 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/ hal met meterkast en bordestrap; Toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Semi open keuken v.v. rechte lichte keukenopstelling; Portaal; Douchegelegenheid; Houten aanbouw met toegang tot de tuin en wasm. aansl. 1e Verd.: Overloop; Ouderslaapkamer aan de a.z. v.v. vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de vz. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken bevloerde vliering met dakvenster. Bijz.: De woning is op de beg.gr. v.v. radiatoren. De cv- ketel (1986) bevindt zich in de stenen berging. Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voortuin en op het Zuidoosten gelegen achtertuin met vrijstaande stenen berging, vlonder en een achterom. Bwjr. 1955, 132 m2 eigen grond, inhoud 283 m3 en woonopp. 79 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkel, scholen, NS-station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet ruimte met closet; Woonkamer 25 m2) met vaste kast en schouw; Gesloten keuken v.v. rechte keukenopstelling met toegang tot de achtertuin; Trap/kelderkast met wasma chineaansluiting. 1e Verd.: Overloop: 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v douchehoek met thermostaatkraan en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken niet bevloerde vliering 1.87 m hoog) met Intergas cv-combi installatie. Kluswoning 5-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin. De achtertuin (0) is 15 meter diep en is v.v. een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 245 m3, woonopp. 65 m2 (excl. de 2e verd.) en 145 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/ hal met kelderkast en bordestrap; Meterkast; Toiletruimte met closet; Doorzon woonkamer 19 m2) met schouw; Gesloten keuken met wasmachineaansluiting, toegang tot de tuin en een rechte keukenopstelling. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de az. beide v.v vaste kast; Geheel betegelde badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: Middels steektrap te bereiken zolderverdieping met voorzolder; 1 Zolderslaapkamer (stahoogte) v.v dakvenster. Bijz.: Deze woning is gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Bij dit project is een vaste projectnotaris aangewezen. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (N/O) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 295 m3 en 108 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast, bordestrap en toilet; L-vormige woonkamer met gedeeltelijk spachtelputz wandafwerking en laminaat- vloer; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Portaal met geiser (huur), wasmachine aansluiting en toegang tot de achtertuin; Douchegelegenheid. 1 e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. Kluswoning 5-Kamer eengezinwoning Voormalige huurwoning In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 284 m3 en 157 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sportgelegenheden be vinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast, kelderkast en bordestrap; Toiletruimte v.v. closet; Doorzon woonkamer met vaste kast; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin, geiser (huur) en rechte keukenopstelling. 1e Verd.: Overloop; Douchegelegenheid v.v. douche en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z. beide met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide met vaste kast. 2e Verd.: Mid dels losse trap te bereiken bevloerde vliering (circa 1.80m hoog). Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen ruime eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 310 m3, 138 m2 eigen grond en woonopp. 79 m2 (excl. 2e verd.). De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast (4 groepen aardlekscha- kelaar) en bordestrap; Woonkamer met vaste kast; Open eetkeuken met eenvoudige rechte keukenopstelling, vaste kast en toegang tot de kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin en wasm. aansl.; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; Toilet 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de az., waarvan 1 met vaste kast 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken deels bevloerde vliering met Intergas cv-combi installatie 2005). Bijz.: Deze woning is v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40