C Onze leden zijn van harte welkom BRIDGEPAAR VIS-STEENBERGEN WINT TWAAFDE KROEGENTOCHT EXPOSITIE SCHILDERENDE SENIOREN TEEL ACTIVITEITEN BIJ PADDESTOEL mm BOUWEN AAN AARDEVOL ONDERWIJS ÜB WADDINXVEEN KLAVERJASSEN BIJ W.S.E. GOUWE RIJDERS KLAVERJASSEN SPELLETJESMIDDAG SOOS BINGO IN ZUIDHONK Afdelingsvergadering Waddinxveen Wij nodigen leden van de afdeling Waddinxveen van Rabobank Gouwestreek van harte uit voor de afdelingsvergadering op 12 oktober 2009. U bent welkom vanaf 19.00 uur in het bedrijfspand van Auto Baas, Zuidelijke Rondweg 1 in Waddinxveen. De vergadering begint om 19.30 uur. Op de agenda staat onder meer de benoeming van leden in de ledenraad. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering en de overige relevante stukken liggen voor leden van de afdeling ter inzage op onze kantoren aan de Kerkweg-Oost 161 in Waddinxveen en aan deTielweg 26 in Gouda. Wij verwelkomen u graag op 12 oktober, want uw stem telt. De afdelingscommissie Hieronder vindt u de verkorte agenda •Opening Notulen vorige vergadering Benoeming leden ledenraad Mededelingen en rondvraag Coöperatieve Rabobank Gouwestreek U.A. gevestigd te Waddinxveen. Rabobank Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 23 september 2009 pagina 11 Waddinxveen - 192 Paren struinden op 19 september door Waddinxveen voor de jaarlijkse Kroegentocht. Anders dan de naam doet vermoeden betrof het geen drankfestijn van een zootje ongeregeld, maar het jaar lijkse toernooi van Bridgeclub Waddinxveen. Waddinxveen - Van 25 september tot 2 oktober is er in het Anne Frank activiteitencentrum een expositie te zien van schilderijen die zijn ge maakt door de mensen die deelnemen aan de schilderactiviteiten van het Seniorenwerk Waddinxveen, onderdeel van de Stichting Vonk. Door Marianne Fortuin De toer voerde onder meer langs restaurant Thuis, waar net die dag opnamen gemaakt werden van de bekende tv-kok Herman den Blij ken Sylvia Versluis, voorzitter van de club: "Dat wisten we niet, maar het had het voordeel, dat we in de tuin konden spelen. Dat was met het mooie weer heel prettig." In het Anne Frank Centrum was rond zes uur iedereen verzameld voor de prijsuitreiking, die werd vooraf gegaan door een verloting. Sylvia Versluis bedankte de vrijwil ligers die aan de voorbereiding en de dag zelf hadden meegewerkt, door het publiek op te roepen tot een staande ovatie. Daarna kreeg de heer Schutte het woord. Hij is erelid van de Waddinxveense club en geeft ondanks zijn bijna 74 jaar nog steeds bridgeles. De heer Vis en mevrouw Steenber gen uit Gouda waren de winnaars Waddinxveen - Bij voetbalvereni ging W.S.E. wordt voor vrijdag 25 september om 20.00 uur een klaverjasavond georganiseerd, de eerste van het nieuwe seizoen. Ie dere laatste vrijdag van de maand van de eerste prijs, het bridge- weekend. Zij behaalden 71,33 procent en dat is een behoorlijk hoge score. Tweede werd het paar Van Hoof-Bos en derde Leenhouts -Griffioen. De spelers die tot de beste vijftien behoorden, ontvin- kan men komen klaverjassen, al leen in de maand december wordt men niet op de laatste vrijdag, maar op vrijdag de 18e verwacht. Het inschrijfgeld bedraagt telkens 2,- euro, inclusief een consumptie. Ook niet-leden zijn welkom. gen een grote levensmiddelen- mand of een andere prijs. De vijf tiende plaats werd gedeeld door de paren Storm-Heerma van Voss en Bergshoef-Streefkerk. De overige deelnemers konden een fles wijn of een bolchrysant afhalen. Heel wat dames kozen de bolchrysant, omdat - zoals een van hen het verwoordde: "...mijn man anders toch die fles wijn op drinkt!" Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert 24 september om 20.00 uur een klaverjasavond in Eetcafé Zinne aan de Nesse 20. Inschrijven vanaf 19.30 uur. Info: 079-3315205 of 06-23671549. De activiteit schilderen is één van de vele activiteiten die door het Seniorenwerk Waddinxveen voor senioren in Waddinxveen worden georganiseerd. De heer Korving, coördinator van de seniorenactivi teiten: "Wij organiseren het schil deren, net als alle overige activi teiten overigens, met als doel om mensen de mogelijkheid te bie den sociale contacten aan te gaan om eenzaamheid te bestrijden en daarmee proberen we te voor komen dat mensen in een sociaal isolement terechtkomen. Daarmee zijn deze activiteiten onderdeel van de gemeentelijke aanpak in de bestrijding van eenzaamheid onder ouderen in Waddinxveen. Mensen kunnen middels de activiteiten van het Seniorenwerk hun hobby uit voeren, een interessante cursus vol- Waddinxveen - Een groep vrijwilli gers van het Seniorenwerk van de stichting Vonk houdt eenmaal per 14 dagen op dinsdag een soosmid- dag in het Anne Frank Centrum voor alle 55-plussers in Waddinx veen. Voor 29 september staat een spelletjesmiddag gepland. De zaal gaat open om 14.30 uur, de middag begint om 14.45 uur. De entree be draagt 1,05 euro. Voor meer infor matie: 0182-631932. gen of gewoon een praatje maken door zich tussen andere mensen te begeven tijdens één van onze vele inloopactiviteiten. Het gaat bij al onze activiteiten vooral om het doel, het middel is de manier om dat doel te realiseren. Het middel is bijvoorbeeld het schilderen, het handwerken, de culturele avond en de sport- en spelactiviteiten. Veel mensen denken dat het middel ons doel is, maar dat is dus niet zo. Ons hoofddoel is mensen samen bren gen. Deze expositie laat zien dat desondanks hele mooie werken gemaakt worden door de mensen van de activiteit schilderen De expositie is te bezoeken tijdens de openingsuren van het Anne Frank activiteitencentrum, van 9.0 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Waddinxveen - In 't Zuidhonk aan de Zuidplaslaan 552 wordt voor za terdag 26 september om 20.00 uur een bingoavond georganiseerd. Er zullen tien rondes worden ge speeld. Men kan spelen met een enkel boekje voor 7,50 euro of met een dubbel boekje voor 12.50 euro. De avond wordt afgesloten met een loterij. Jeugd wordt alleen toegelaten onder begeleiding van een volwassene. Waddinxveen - Wijk- en Speeltuinvereniging De Paddestoel, gevestigd aan de Lijsterbesstraat 18 organiseert voor vrijdag 25 september om 20.00 uur de maandelijkse bingo, waar leuke prijzen te winnen zijn. De bingo is bestemd voor iedereen vanaf 10 jaar. Zaal open om 19.30 uur. De avond eindigt rond 23.00 uur. Rommelmarkt Voor zaterdag 26 september wordt van 9.00 tot 14.00 uur een rommel markt georganiseerd. Voor meer informatie hierover ken men zich wenden tot 0182-618689 of 0182- 614715. Kinderworkshop piramide- kaarten maken Op dinsdag 29 september vindt tussen 18.30 en 20.00 uur een workshop 'Piramidekaarten ma ken' plaats voor kinderen vanaf 10 jaar. De kosten bedragen 1,- euro voor kinderen die lid zijn en 1,50 euro voor niet-leden. Dit is inclu sief materiaal en een consumptie. Vooraf aanmelden is niet nodig, maar vol is vol. Voor meer informatie: www.wsv-depaddestoel.nl. Waddinxveen - Op de Eben- Haëzerschool vond vorige week vrijdag een barbecue plaats voor teamleden, ouders en kinderen. Het feest was georganiseerd in het kader van het 'Samen bouwen aan waardevol onderwijs'. Samen eten is een voorbeeld hiervan. Meer foto's zijn te zien op: www.nhsebenhaezer.nl.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 11