BEWEEGPUNTFYSIO OPENT HAAR DEUREN IN GOUDA LICHTE STIJGING AANTAL WADDINXVEENSE WERKLOZEN STUDIO PHUUR IN VIJFTG JAAR VAN BOLKNAK TOT BLOCNOTE MEER MODE, MEER KEUS BIJ DABAST0 Praktijk voor laserbehandelingen Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 23 september 2009 pagina 33 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Het aantal Waddinxveners dat een uitkering ont vangt in het kader van de Wet Werk en Bijstand (WWB) is sinds fe bruari iets toegenomen. Hiermee wordt de uitstroom uit de WWB, die in 2005 is ingezet, doorbroken. De uitstroom naar vast werk of zelf standig ondernemerschap ging tot op heden gestaag. Door ferme in zet op reïntegratie daalde het aan tal uitkeringsgerechtigden in het Gouwedorp van 235 in 2005 naar 121 in het begin van 2009. Sinds fe bruari gaat het langzaam omhoog richting de 127. Burgemeester Bert Cremers zegt waakzaam te zijn, maar noemt de cijfers vooralsnog "geen reden tot zorg." Zevenhuizen - "Omdat ik merk, dat overbeharing nog steeds als een enorm probleem wordt gezien, ben ik me gaan speciali seren in de laserontharingstech- niek, niet te verwarren met I.P.L flitslicht. Ik heb jaren ervaring in de gezondheidszorg als apo thekers- en doktersassistente en werk nu inmiddels alweer ge ruime tijd in mijn eigen Studio Phuur met de 'Light Sheer Diode Laser'. Deze laser mag als één van de weinigen de term 'perma nente haarreductie' gebruiken", aldus Heieen Dickman, eigena resse van de studio, gevestigd aan het Zuideinde 8. Het najaar is de ideale tijd om een behandeling te starten. Er zijn namelijk vier tot zes behan delingen nodig met een pauze van vijf tot tien weken. In het voorjaar, wanneer de behande ling succesvol beëindigd is, heeft men een gladde, gave huid zon der hinderlijke overbeharing. Ook couperose en pigmentvlek- ken kunnen behandeld worden. Hiervoor zijn meestal één a twee behandelingen voldoende. Alvorens tot behandeling over te gaan, is er eerst een uitge breid intakegesprek met de cli ënt waarbij de huid en haarsoort beoordeeld worden en er uitleg over de behandelint gegeven wordt. Voor meer informatie: www.phuur.nl of bel 06-23792280. Vijftig jaar geleden openden de eerste winkels van de Oranjegalerij aan het Koningin Wilhelminaplein in Waddinxveen hun deuren. Een van de winkeliers van het eerste uur is sigarenhandel D. Sonneveld. Daan en Nel Sonneveld trouwden op 11 november 1959. Tijd voor de wittebroodsweken namen ze niet want twee weken later, op 25 november, openden zij hun siga renwinkel. Zoon Jan Arie nam de zaak begin jaren negentig over. Inmiddels is het assortiment al lang niet meer beperkt tot de se- noritas, tuit- en bolknakken, maar kunnen klanten er ook terecht voor kantoorartikelen, wenskaar ten, schoolspullen, pasfoto's en cadeau artikelen. Jan Arie Sonneveld is er best trots op, dat dit vijftig jarig jubileum nu gevierd kan worden: "Klanten mogen best weten dat wij dit een feestje waard vinden! Wij hopen dit najaar aandacht aan het ju bileum te schenken door middel van acties en aanbiedingen. Voor de kinderen is er een kleurwed- strijd." Voor de aanbieding van deze week, zie de advertentie elders in deze krant. Dabasto aan de Passage in Wad dinxveen is vergroot en gemo derniseerd en biedt nu tweemaal zoveel keus aan kleding voor de modebewuste trendy jonge vrouw. In de collectie vindt u bekende merken als Cecil, One Touch, Gei sha, NTS, Tramontana en Bantry Bay. Voor iedere klant ligt boven dien een leuke attentie klaar. Inmiddels zijn er zeventien fysio therapeuten in dienst, met ieder een eigen specialisme zoals bij voorbeeld kinderfysiotherapie en bekkenbodem fysiotherapie. Ook nadat de patiënt fit verklaard is, kan men bij BeweegPuntFysio blijven sporten om terugkerende klachten te voorkomen. Duiver man: "Eind oktober volgt er nog een open dag voor medewerkers uit de zorg, zoals huisartsen en collega fysiotherapeuten. Wellicht kunnen wij hun ondersteunen bij de behandeling van hun patiën ten." die dankzij een vide in verbinding staan met de fitnessruimte. "In deze groepsruimte werken we bijvoorbeeld met mensen die hartproblemen of longziek ten hebben", left Duiverman uit. "Ook traint er een diabetesgroep en gaan we binnenkort beginnen met 'Herstel en Balans' waarbij we patiënten die herstellen van (borst)kanker zowel fysiek, als psychisch begeleiden hun leven weer zo goed mogelijk op te pak ken." BeweegPuntFysio zal de komende maanden de openingstijden ver der uitbreiden. "Vooralsnog zijn we op maandag, woensdag, don derdag en vrijdag gedurende en kele dagdelen open. Indien men sen geïnteresseerd zijn om bij ons te revalideren of te sporten, dan kunnen ze ten alle tijden binnen lopen of even op onze website kij ken voor meer informatie, leder een is van harte welkom!", besluit Duiverman. Voor meer informatie: www.beweegpuntfysio.nl Niet alleen patiënten zijn echter welkom bij BeweegPuntFysio, verzekert Duiverman: "Als parti culier kan men zonder verwijzing van een huisarts of specialist een Gouda - BeweegPuntFysio heeft op zaterdag 19 september haar deu ren in Gouda officieel geopend. Dit nieuwe centrum voor fysiothera pie, revalidatie en sport is niet alleen voor (revaliderende) patiënten van het nabij gelegen Groene Hart Ziekenhuis, ook particuliere spor ters kunnen hier terecht. Tijdens de Open Dag kon iedereen vrijblij vend een kijkje nemen in het witte pand aan de Buchnerweg en vra gen stellen aan fysiotherapeuten en fitnessinstructeurs. BeweegPuntFysio is een samen werking tussen Sportcentrum De Koornmolen uit Zevenhuizen en het Groene Hartziekenhuis. "Ver schillende fasen van het zorgtra- ject komen bij BeweegPuntFysio samen. Onze fysiotherapeuten behandelen patiënten eerst in het ziekenhuis en daarna, zodra ze voldoende mobiel zijn, in ons centrum. Vervolgens kunnen de mensen onder begeleiding van dezelfde fysiotherapeut, met on dersteuning van onze fitnessin structeurs, zelf verder werken aan het herstel. Dat zorgt voor conti nuïteit en voor veel patiënten is het prettig als ze in deze nazorg begeleid worden door een ver trouwd gezicht. Dit laatste deel van het traject kan voor inwoners van Zevenhuizen en omgeving ook plaatsvinden in De Koornmolen.", licht manager Bas Duiverman het concept toe. afspraak maken bij een van onze fysiotherapeuten om eventuele klachten te behandelen. Ook kun nen mensen in het centrum te recht om gewoon te werken aan hun conditie of gezondheid. Ten slotte hebben we speciale tarieven voor bedrijven, zodat deze hun werknemers bedrijfsfitness kun nen aanbieden." Het spierwitte gebouw aan de Buchnerweg is flink verbouwd, al vorens men hier aan het werk kon. "Het pand is heeft mooie grote ra men. Dat is prettig, want het zorgt voor veel daglicht. De benedenver dieping is voorzien van de meest moderne fitness- en cardioappara- tuur, dat ook voor minder validen toegankelijk is. De behandelka mers en de groepsruimte bevin den zich op de tweede verdieping,

Hart van Holland | 2009 | | pagina 33