r makelaardij eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open Ook iri de^herfst op zoek naar een nieuwe woning? Ga naar Van 't Hof P_van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN ff Boekweitakker 41 Vraagprijs 309.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN MOERKAPELLE v makelaardij I Zonnehof 48 Vraagprijs 350.000,— k.k. Bredeweg 66B C6 vraagprijs 110.000,- K.K. Ga voor ons complete woningaanbod naar Mozartlaan 18 Vraagprijs 300.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Ottoerf 40 Vraagprijs 349.000,— k.k. I? J I h pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 23 september 2009 ■.van 't hof Voomalige praktijkhoekwoning met garage In 2002 compleet intern gerenoveerd Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 Fraai aan waterpartij gelegen, ruime voormalige 5-kamer hoekpraktijkwoning (voorheen 6 kamers) met achtertuin I (Z/W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1984,166 m2 I eigen grond, inhoud 395 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: I Entree/hal; Toilet; Tuingerichte woonkamer met massief [hardhouten vloerafwerking, design gashaard en toegang tot [de achtertuin. Ie Verd.: Riante eet-/woonkeuken met toe gang tot klein zijbalkon, rechte lichte keukenopstelling met natuurstenen aanrechtblad en inb.app. 2e Verd.: Overloop; Zeer royale, luxe badkamer met duo douche/stoomcabine 1 (Cleopatra), duo ligbad, dubbele wastafel met meubel en verwarmde spiegels, vloerverwarming, designradiator en hangend toilet; 2 Slaapkamers aan de voorzijde. 3e Verd.: Overloop met cv-combi installatie en aansl. wasapp.; Zolder slaapkamer met Velux dakvenster. 4-kamer appartement Nabij winkels, openbaar vervoer en NS-station gelegen Bijdrage VvE 195,- p.m. (ind. voorschot stookkosten) Op de le etage gelegen 4-kamer appartement met ruim balkon (Z/W) en berging ïn de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1969 en woonopp. 85 m2. Ind.: Entree met meterkast; Centrale hal met toegang tot de div. vertrek ken; Woonkamer met lichte laminaatvloer en spaehtelputz wandafwerking; Gesloten eetkeuken met 2 vaste kasten en een U-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.: koel/vriescombi- natie (2008), gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasmachine en geiser (huur); Tegenover de keukenopstelling bevindt zich de wasm.aansl.; Toilet met fonteintje; Badkamer (2007) v.v. zitbad met douchehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kastenwand; 2 Slaapkamers aan de az waarvan 1 met toegang tot het balkon. Bijz: Het appartement is grotendeels v.v. dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Ruime 6-kamer hoekwoning Winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand Grotendeels v.v. buitenzonwering Uitgebouwde eengezinshoekwoning met mogelijkheid tot praktijk aan huis, carport en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1979, 155 m2 woonoppervlakte, 450 m3 inhoud en 264 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met garderobekast; Meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime L-vormige woonkamer met open haard; Semi L-vormige open keuken met gaskookplaat, oven, afzuig kap, vaatwasmachine, koelkast en close-in boiler; Bijkeuken met vaste kast en aansluiting wasapparatuur. le Verd.: Over loop met vaste kast; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het balkon; Badkamer voorzien van ligbad met spatscherm, vaste wastafel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en c.v.-combiketel; 2 Slaapkamers met dakkapel. Sfeervol halfvrijstaand woonhuis Dubbele garage met 2 elektrische deuren, gaskachel, elektra en water Keuken en badkamer uit 2000 Nabij het oude centrum van Waddinxveen gelegen half vrijstaand woonhuis met rondom gelegen keurig aange legde tuin en dubbele garage. Bwjr. 1880, woonopp. 110 m2,469 m2 eigen grond (ind. gezamenlijke oprit/erf). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet; Stookruimte; Woonkamer met 4 ramen waardoor er goed uitzicht is op de rondom gelegen tuin; Woonkeuken met openslaande deuren naar het zonnige, beschutte terras en de tuin; De keuken heeft een L-vormige opstelling met div. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl., toegang tot de achtertuin en trapopgang met trapkast le Verd.: Overloop; 1 Werkkamer metdakopbouw aan de a.z; 1 Slaapk. met dakkapel aan de v.z.; 1 Ouder- slaapk. aan de vz.; 1 Slaapk. aan de zijzijde met dakkapel; Badk. met ligbad, douchecabine, hangcloset en 2 wastafels; Vanaf de Dorpstraat oprit naar de voortuin en naar de dub bele garage 5,80 m x 9,75m) achter op het perceel. 10-Kamer hoekeengezinswoning Dakgoten vernieuwd in 2008 Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2008 In ruim opgezette wijk "Groenswaard" gelegen zeer ruime aan de voor- en zijzijde uitgebouwde hoekeengezinswoning met voor- en achtertuin (W). Bwjr. 1972,227 m2 eigen grond, inhoud 570 m3 en woonopp. 200 m2. Ind.: Entree/ ruime hal; Toilet met fonteintje; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Ruime L-vormige woonkamer; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. apparatuur. Ie Verd.: Overloop; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaat kraan, wastafel met meubel, hangend toilet, designradiator en vloerverwarming; 3 Slaapkamers aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met c.v.- combi installatie; 2 Slaapkamers aan de voorzijde waarvan 1 met ged. dakkapel en 1 met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de zijzijde. .4 NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda. Waddinxveen en Zoetermeer 5-kamer Herenhuis Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Volledig geïsoleerd en v.v. ankerloze spouwmuren Schitterend gesitueerd en fraai ontworpen herenhuis met prachtig weids uitzicht over speelplantsoen aan de v.z. en over tuinen en polder aan de a.z. Deze woning is v.v. een met sierbestrating bestrate zonnige achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,156 m2 eigen grond, woonopp. 130 m2 en inhoud 500 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met trapkast en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Over loop; 1 Slaapkamer aan de vz.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. ligbad met doucheplateau, hangend toilet, dubbele wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Intergas HR comfort line c.v- combi installatie, aansl. wasapp., toegang tot bevloerde bergvliering en toegang tot het terras; 1 Zeer ruime slaapkamer aan de a.z. met 4-deurs schuifwandkast 3- kamer vrijstaande recreatiewoning Volledig geïsoleerd Oplevering in overleg Op chaletpark 'De Randstad' gelegen comfortabel vrijstaande L-vormige stacaravan/recreatiewoning met chalet berging en een RVS-hekwerk aan de wegzijde van het perceel. Dit L-vormige chalet (10 x 3,80 m en 4 x 3,80 m) heeft een fraai aangelegde tuin (Z/0) en is ge plaatst in 2005. Woonopp. 53,8 m2 en 184 m2 eigen gr. Ind.: Entree/hal met c.v.-/wasruimte v.v. c.v.-ketel (Nefit, 2005); Woonkamer met openslaande deuren naar de tuin; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb. app.; 1 Grote slaapkamer (15 m2) met schuifwandkast; Badkamer 9 m2) met jacuzzi, closet, wastafelmeubel met 2 wastafels en douchecabine; 1 Kleine Slaapkamer. Bijz. De parkkosten bedragen 620,00 p.j., de foren senbelasting 150,00 p.j. en de rioolrechten 190,00 p.j. Voor dit object is geen volledige hypothe caire geldlening mogelijk. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T»l»fnnn fllfll Cl Qft CC leiCTDOn UlOc Ol Ou 93 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Uitgebouwde hoekeengezinswoning Bijkeuken met extra hobbyruimte in de vide De woning is volledig geïsoleerd In de wijk Zuidpias gelegen hoekeengezinswoning welke zowel aan de achter- als aan de zijzijde is uitgebouwd. Door deze uitbouw is op de beg.gr. een flinke leefruimte ontstaan. De achtertuin (Z/0) beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1987, woonopp. 142 m2 en 193 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de vz. met venster naar de woonk.; Met 3 meter uitgebouwde woonkamer met dakkoepels, trapkast, open haard en schuifpui; Open keuken met rechte opstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl. en trap naar de vide. Ie Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad, designradiator, closet en wastafel; 1 Slaapk. aan de vz.; Ouderslaapk. (v/h 2) aan de a.z. met toegang tot klein balkon en schuifwandkast. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en cv-eombiketel; Ruime zolderk. met dakkapel aan de vz., dakvenster aan de az., wastafel en bergruimte achter de knieschotten.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40