FUSIENIEUWS Hart van Holland zoekt BEZORGERS VOOR NESSELANDE en bezorgers die af en toe kunnen invallen voor iemand. Interesse? Tel: 0180 63 22 89 Zevenhuizen- Gemeente BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER auaiwi NGSINF0: VV\V\V^TEMMENVOORZUÏDPLASJ\IL OPENBARE BEKENDMAKING m Meldingen - Pt* Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 23 september 2009 pagina 5 Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer: Jan Zijderhand Expeditie B.V., Bredeweg 24,2752 AA Moerka- pelle voor diverse veranderingen binnen het bedrijf. Tuinbouwbedrijf R.W. Vink, Knibbelweg 30,2761 JE Zevenhui zen voor het plaatsen van een WKK Zijderhand Moerkapelle B.V., Industriestraat 22,2751 GT Moer- kapelle voor het veranderen van een overslagbedrijf. Nuon, Oogstpad 7,2752 AG Moerkapelle voor het verwijderen van een gasdrukregelstation. Nuon, Oogstpad 7,2752 AG Moerkapelle voor het verwijderen van een gasdrukregelstation. Nuon, Oogstpad 7,2752 AG Moerkapelle voor het oprichten van een gasdrukregelstation. Nuon, Noordeinde 105,2752 BG Zevenhuizen voor het verwijde ren van een kast met installatie AS 701040. Nuon, Bredeweg 58,2752 AB Moerkapelle voor het oprichten van een gasdrukregelstation. Besluit landbouw milieubeheer: Fa. H. en W. van den Bosch, Knibbelweg 32,2761 JE Zevenhuizen voor het veranderen van een groentekwekerij. LKP-Plants 3, Van Hasseltweg 26,2751 GZ Moerkapelle voor het oprichten of veranderen van een glastuinbedrijf. Lansbergen Roses C.V., Van Hasseltweg 13,2751 GZ Moerkapelle voor het oprichten van een kwekerij van snijbloemen. SO Natural V.O.F., Van Hasseltweg 12,2751 GZ Moerkapelle voor het oprichten van een glastuinbouwbedrijf. Tuinbouwbedrijf R.W. Vink Knibbelweg 30,2761 JE Zevenhui zen voor uitbreiding van het bedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieu beheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. stemmingsplan "Zuidpias Noord" vastgesteld. Dit bestemmingsplan is thans in werking getreden. Inzage Het besluit tot aanwijzing ligt met de bijbeho rende kadastrale tekening en overige stukken met ingang van 17 september 2009 op het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Het besluit van de gemeenteraad omvat: een kadastrale tekening met daarop aangegeven de onroerende zaken waarop het voorkeursrecht wordt gevestigd; deze tekening geeft een overzicht van de ligging van het voorkeursrechtgebied; een lijst van kadastrale nummers van de aangewezen onroerende zaken met ver melding van grootte, eigenaren en beperkt zakelijk gerechtigden; het raadsvoorstel met de reactienota naar aanleiding van de ingediende zienswijzen; het besluit van de gemeenteraad zelf. U kunt de stukken inzien op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.00 uur. U kunt de stukken ook op afspraak inzien buiten de openingstijden. Daarvoor kunt u contact op nemen met de heer C. van Rooij (0180637714). Het besluit van de gemeenteraad treedt in werking één dag na publicatie van deze bekendmaking in de Staatscourant. Publicatie in de Staatscourant heeft plaatsgevonden op 16 september 2009. Bezwaar en beroep Tegen het besluit van de gemeenteraad staat ingevolge de Algemene wet bestuursrecht bezwaar open gedurende zes weken vanaf de dag na de publicatie in de Staatscourant. Belanghebbenden kunnen daarom bezwaar indienen tot en met 28 oktober 2009. U kunt uw bezwaarschrift richten aan de gemeente raad van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, ta.v. de heer C. van Rooij, Post bus 30,2760 AA Zevenhuizen. Het bezwaar moet worden ondertekend en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar gericht is; d. de gronden van bezwaar. Als u bezwaar heeft ingediend kunt u ook een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te 's-Gravenhage, ta.v. Sector Bestuursrecht, "voorlopige voorzieningen'. Postbus 20302,2500 EH 'sGravenhage. Van de indieners van een voorlopige voorziening wordt door de rechtbank griffierecht geheven. Eigenaren en rechthebbenden worden per brief op de hoogte gebracht van dit besluit. Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e mail: WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPEL1.H F WEEK 39 nieuwe gemeentebestuur benoemd. Om deze benoeming mogelijk te maken worden al op 18 november verkiezingen gehouden voor de nieuwe gemeente. Alle herindelings gemeenten die per 1 januari 2010 fuseren hebben op deze datum gemeenteraadsver kiezingen. In de gemeente Zuid- plas vinden volgend vooijaar geen gemeenteraadsverkiezingen plaats. Meer weten over de verkiezingen? Kijk op: www.stemmenvoorzuidplas.nl Voorkeursrecht "Zuidplaspolder, enkele percelen tien zuiden van de kern Moerka pelle, tussen de Bredeweg en de Juliana- weg en één perceel aan de Oranjestraat" Besluit tot aanwij zing van gronden waarop de artikelen 10-24,26 en 27 Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) van toepassing zijn voor het gebied "Zuidplaspolder, enkele percelen ten zuiden van de kern Moerkapelle, tussen de Bredeweg en de Julianaweg en één perceel aan de Oranjestraat. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 7 eerste lid van de Wvg bekend dat de gemeenteraad op 15 september 2009 op grond van het bepaalde in artikel 3 Wvg besloten hebben gronden aan te wij zen waarop de artikelen 10-24,26 en 27 Wvg van toepassing zijn. De gronden waarop het voorkeursrecht van toepassing is verklaard zijn nader aangegeven op de bij het besluit behorende kadastrale tekening met de daarbij behorende lijst van eigenaren en beperkt zakelijk gerechtigden. Een aanwijzing door de raad geldt 10 jaar met ingang van de datum van de inwerking treding van het bestemmingsplan voor het voorkeursrechtgebied. Voor het betreffende voorkeursrechtgebied heeft de gemeenteraad in haar vergadering van 16 juni 2009 het be- Op 18 november 2009 vinden de gemeen- leraadsverkiezmgen Zuidpias plaats. Per 1 januari 2010 vormen de gemeenten Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle de nieuwe gemeente Zuidpias. Op 4 januari wordt het

Hart van Holland | 2009 | | pagina 5