(D ii iii OMINICUS Frank Luiten GEEF WENSEN DE RUIMTE dier retour ixe^v Maatje Cornelia Dullaard-van Loon Als de wind en het tij tegenzit, rest slechts de berusting Edwin Zuierveld fn)/ A^fl/ la 't JjH UITVAARTVERZORGING dacTnnacht H.E. van der Hammen 3mygwwÊSt#mm -v maim mm1 mi Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia DIEREN CENTRALE NEDERLAND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 30 september 2009 pagina 25 CMXL Wat je allemaal hebt doorstaan nooit komen we het te weten. Zo dapper als je bent gegaan zullen we niet gauw vergeten. Bedroefd, dankbaar dat wij zoveel jaren verenigd mochten zijn, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma. 20 september 1929 t 25 september 2009 echtgenote van Hugo Dullaard H. Dullaard Peter en Greet Anouk Jordy Gerrit Petra Wilhelminakade 22 2741 JV Waddinxveen De begrafenis heeft woensdag 30 september plaatsgevonden op de algemene begraafplaats Thijmhof te Waddinxveen. Met droefheid hebben we het bericht ontvangen dat onze trouwe "Barbier" heeft moeten berusten in het afscheid nemen van zijn geliefden. We wensen de familie heel veel sterkte in het dragen van dit grote verlies. Bestuur en leden van Shantykoor "het Kraaiennest" De belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van was voor ons een grote steun. Het was hartverwarmend en dit waarderen wij zeer. Hartelijk dank hiervoor. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Jolanda Zuierveld - van den Ban Tamara, Robin Sanne Moerkapelle, september 2009 Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie wordt de uitvaart met Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit zorg vormgegeven. Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht In de gehele wijde omgeving betrokken mensen. Dag en nacht directe hulp na overlijden Of misschien wilt u zich Ook thuis opbaren vast laten informeren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw AANGESLOTEN BIJ: nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. REQUIEM UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1-2743 DL Waddinxveen www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 3 3 Uitvaartverzorging Q van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Eigersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Eigersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnp SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zegwaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefogn 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Vermist: Een witte parkiet met een klein beetje blauw-paars op borst, ongeringd; Snippendaal te Nieuwerkerk aan den IJs sel. Een geel met grijze valkparkiet, oranje wangen, gele kuif, ongeringd; Molenlaan te Moordrecht. Een ongecastreerde rode kater, één wit voetje voor, andere voorpoot meer wit, wit aan achterpoten, bef, 1 jaar oud; Abraham Kroesweg te Waddinxveen. Gevonden: Een gecastreerde zwarte kater, wit befje en witte tenen rechtsachter; Alphenseweg te Boskoop. Een geheel cyper grijze poes; Parallelweg Noord te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een gecastreerde geheel rode cyperse kater; Tweede Bloksweg te Waddinxveen. Een ongecastreerde cyper grijze kater, witte poten voor, sokken achter, snoet doorlopend naar buik, op buik cyperse vlek, jonge kat; Middelweg te Moor drecht. Een camelkleurig konijn, witte randjes om ogen, staande oren. Gevonden bij de Wokkels in Waddinxveen. Voor meer en aanmeldingen: 0184-661509 ofwww.dierretour.nl. VERMIST Kater, zwart, witte poten, buik, borst en wit in snuit; Sterrenlaan Waddinxveen. Poes, cypers, zonder wit, halsband blauw+ bel en koker; Moerhageplantsoen Moerkapelle. Poes, cypers, zonder wit, mist 1 oog, oude kat, is doof; Westbuurtstraat Moordrecht. Kater, rood, wit op bef en aan poten; Abr. Kroesweg waddinxveen. Valkparkiet, geel-grijs, gele kuif; Molenlaan Moordrecht. Valkparkiet, wit, gele gloed, oranje wangen, fluit; Tollenslaan Waddinxveen. GEVONDEN Kater, cypers, wit op kin; Klaverblad Boskoop. Kat, zwart, zonder wit, jong; Woliefoppenweg Zevenhuizen. Kater, cypers, witte buik, poten voor, sokken achter en wit in snuit door naar borst, jong; Middelweg Moordrecht. Kater, zwart, witte tenen en wit in hals; Alphenseweg Boskoop. Kater, rood; Tweede Bloksweg Waddinxveen. Poes, cypers, zonder wit; Parallelweg Noord Nieuwerkerk aan den IJssel. Valkparkiet, geel-wit, oranje wangen, is geringd; Spoelwijkschedijk Boskoop. Voor meer informatie en registratie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 25