Aanbieding Krans KRANSEN MAKEN m GroenRiJK-fö www.slingerlandbloemen m Van der Linden groep Slingerland Prijswinnaar kleuranalyse Ladies Night Van der Linden Groep bekend! Moordrecht Paddenstoelen krans diameter ong. 40 cm. Kerklaan 32 2841 XJ Moordrecht Tel. 0182 - 375538 Demonstratie bij Slingerland Bloemen in Moordrecht Nu van lr79 voor Geldig 7 t/m 11 oktober '09 zolang de voorraad strekt. Demonstratie kransen maken Op vrijdagavond 9 okt. is er een klantenavond. Op deze avond zullen doorlopend demonstraties gegeven worden hoe u een krans maakt van verse of zijden materialen. Koffie en thee staan klaar en de toegang is gratis Gouda Nieuwe Marktpassage 1 2801 HW Gouda Tel. 0182 - 511120 aanmelden voor de nieuwsbrief: www.sIingerlandbIoemen.nl Winkels Kijk voor meer informatie op de web site: www.colorsofyourheart.nl pagina 20 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 oktober 2009 Op vrijdagavond 9 oktober organiseert Slingerland in Moordrecht een sfeervolle klan tenavond. Nu de herfst zijn intrede doet gaan de kaarsjes weer aan. Met een gezellig achter grond muziekje worden de bezoekers gepre senteerd op een demonstratie kransen maken. Op deze avond zijn er doorlopende demonstra ties. Tijdens de demonstraties worden er allerlei najaars-, en deurkransen gemaakt. Dit kan van verse materialen en van zijde materialen. Ook in deze laatste groep heeft Slingerland een zijde assortiment dat vrijwel niet van echt te onderscheiden is. Alle bezoekers kunnen bij de demonstratrices terecht met vragen en kunnen zien hoe bepaalde technieken gebruikt worden. Voor alle bezoekers staat de koffie en thee klaar met chocolade en roomsoesjes. Naast de gemaakte kransen heeft Slingerland een zeer ruime sortering bewerkte kransen op voorraad. Dit zijn naturel kransen van stro en riet maar ook zwammenkransen, bessenkran- sen en o.a. schelpenkransen. Ook de bekende fruitkransen zijn in vele soorten aanwezig. Deze week heeft Slingerland ook een nieuwe collectie kussen en tafellinnen binnen. Naast tafellopers en servetten zijn er tevens bijbeho rende tafelkleden. De demonstraties beginnen v.a. 18.00 uur en er is voldoende gratis parkeergelegenheid. Slingerland Bloemen kunt u vinden aan de Kerklaan 32, Moordrecht. Bloemen I Accessoires I Creatief Je kunt ons vinden aan de Kerklaan 32 in Moordrecht. Wij zijn op de koopavonden open tot 21.00 uur Wil je op de hoogte blijven van alles wat met huis, tuin en interieur te maken heeft? Meld je aan voor onze nieuwsbrief: www.slingerlandbloemen.nl Gaultheria procumbens Potmaat 9 cm. Per stuk GroenRijk Zoetermeer Olof Palmelaan 15 (naast Praxis) 079-3200522 •www.groenrijk.nl Waddinxveen - Tijdens de Ladies Night bij de Van der Linden groep Hy undai en Seat dealer in Waddinxveen op 24 september jl. werd er door Colors of your heart een kleuranalyse inclusief make-up advies aangeboden aan degene die kon raden hoeveel gelukspoppetjes er in de pot zaten. De gelukkige winnares is Monica Verhoek uit Gouda geworden. Zij wist het juiste aantal te raden, nl. 65 stuks. Zij heeft uit handen van eigenaresse Yvonne Stoevelaar van Colors of your heart inmiddels een cadeaubon in ontvangst genomen. Colors of your heart is het adres voor al uw vragen en antwoorden over uw persoonlijke uitstraling. Het uitgangspunt is dat iedereen op haar of zijn unieke manier mooi is. Het is de passie van Colors of your hart om dat te laten zien. Er goed verzorgd, stijlvol, authentiek en vol zelfvertrouwen uitzien valt te leren en Colors of your heart helpt u

Hart van Holland | 2009 | | pagina 20