i A Dinsdag 13 oktober van 18.30 tot 22.00 uur Een gezellige avond met je zus, buurvrouw of vriendin! U wordt ontvangen door één van onze gastheren. Geniet, onder het genot van een hapje en een drankje van: GRATIS crea workshop Demonstraties: herfstbloementaartmaken Pompoenensoep maken Ovic EXCLUSIEVE LADIES NIGHT BIJ GROENCENTRUM SONNEVELD Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 oktober 2009 pagina 31 SoHJWrtld Exclusieve Ladies Night Kom lekker binnen!Buiten is het herfst. Bij Groencentrum Sonneveld bran den de kaarsen. De geur van verse pompoensoep komt u tegemoet. Dinsdagavond 13 Oktober van 18.30 tot 22.00 uur heeft het groencentrum een exclusieve ladies night georganiseerd. Speciaal voor alle dames, een ge zellige avond met je (schoon)moeder, buurvrouw, zus of vriendin. Wat kunt u verwachten op deze gezellige avond? U wordt ontvangen door onze gasthe ren. Onder het genot van een hapje en een drankje kunt u genieten van een demonstratie herfstbloemtaarten en pompoensoep maken. Verder is er nog een demonstratie bloembollen planten in lagen. Wat dat is? Komt u zelf maar kijken. Ook kunt u meedoen aan de gratis workshop. Onder professionele begeleiding van het Sonneveldteam kunt u uw eigen herfstmand maken waar u lang van kunt genieten. Verder zijn er voor de doe- het- zeiver weer volop herfstmaterialen aanwezig om lekker zelf thuis aan de gang te gaan. Ook is de sfeerafdeling verbouwd en heeft het een nieuwe look gekregen. Er zijn grotere sfeerkamers gecreëerd om zo voldoende ruimte te hebben voor de nieuwe najaarscollectie die nu in de winkel staat gepresenteerd. Diversen sfeerkamers zijn ingericht in verschillende stijlen en kleuren. Alles voor een leuke prijs, en zeker de moeite waard om er een kijkje te nemen. Het Sonneveld personeel kijkt uit naar deze gezellige en sfeervolle avond en is er helemaal klaar voor. Zij hopen u te kunnen verwelkomen. Er is ruime parkeergelegenheid aanwezig. Kijk voor nog meer informatie op de website www.groencentrumsonneveld.nl. Ook kunt u daar een impressie van het bedrijf vinden en tevens vindt u daar de actuele weekaanbiedingen. ti ULWILHI

Hart van Holland | 2009 | | pagina 31