htoSblMM) jp FIETSTOCHT SENIOREN rvrrxiiicLc-'vicivtcfN Peter de Groot -mtsza^+r-N!mmemvf ütïWeU Margaretha Elisabeth Bal-Knoop - Gretha - thl't Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING dacIFnacht H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! WIJZIGING OPENINGSTIJDEN BEGRAAFPLAATSEN Voor uw oprechte belangstelling tijdens haar ziekbed en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Ingrid Eindhoven - van Disseldorp zeggen wij u hartelijk dank. Willem Jules en Sacha Thijmen Bleiswijk, oktober 2009 KWF opbrengst 1395,- ïb GEEF WENSEN DE RUIMTE NIEUWE GRIFFIER GEMEENTE ZUIDPLAS BEKEND STICHTING DIER RETOUR 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia DIERENCENTRALE NEDERLAND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 oktober 2009 pagina 39 Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. In dankbare herinnering aan wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moeder Zij werd slechts 54 jaar. Frank Bal Stefan en Jessica Pascal en Renée 30 september 2009 De Patrijs 29 2761 SX Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op de begraafplaats te Zevenhuizen op maandag 5 oktober. Uitvaartverzorging jy van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kmd www.hevanderhammen.nl 12 augustus 1959 6 oktober 2004 In liefdevolle herinnering je vader en moeder Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 Vanaf vorige week zijn de begraafplaatsen in de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle niet meer 24 uur per dag te bezoeken. Zowel de begraaf plaatsen Moerhage en Westhage in Moerkapelle als de begraafplaats in Zevenhuizen kunnen alleen van zonsopgang tot zonsondergang bezocht worden. Na zonsondergang worden de hekken gesloten. De reden van deze maatregel is het voorkomen van ongewenste activiteiten op de be graafplaats. Voor meer informatie: 0180-637777. Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. i Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid- Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 AANGESLOTEN BIJ: RFOIJIFM UITVAARTVERZORGING Boekweitakker - 2743 DL Waddinxveen Waddinxveen - Vonk or ganiseert voor dinsdag 13 oktober een fietstocht voor senioren. Inschrijven vanaf 9.15 uur in het Anne Frank Centrum. Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. Deze fietstocht gaat richting Rotterdam via het fietspad langs de Rotte. Dit fietspad is een onderdeel van het 'lange afstand fietspaden- net'. Er is een koffiestop in gelast. Daarna vervolgen de deelnemers hun weg langs de Zevenhuizerplas en door de Rotterdamse wijk Nesse- lande. De tocht is ongeveer veertig kilometer lang. De kosten voor deelname be dragen 3,50 euro. Voor meer informatie: 0182-631932. Door Marlonneke Willemsen Zuidpias - De heer P. van Vugt wordt de nieuwe griffier voor de gemeente Zuidpias. Dit werd 29 september bekend gemaakt tijdens de Nieuwerkerkse raadsvergade ring. Een selectiecommissie heeft uit een aantal sollicitanten Van Vugt gekozen en voorgedragen. De Nieuwerkerkse raad kon hier mee instemmen. Arjen Hazelebach (PvdA) had, als lid van de bestuur lijke klankbordgroep, al eerder uit gebreid kennis met Van Vugt ge maakt. "Het is een pittig mannetje en zal een goede griffier voor de gemeente Zuidpias worden." Vermist Witte parkiet met een klein beetje blauw-paars op borst, ongeringd, Snippendaal Nieu- werkerk; Geel met grijze valkparkiet, oranje wangen, gele kuif, onge ringd, Molenlaan Moordrecht; Ongecastreerde rode kater, één wit voetje voor, andere voor poot meer wit, wit aan achter poten, bef, 1 jaar oud, Abra ham Kroesweg Waddinxveen. Gevonden Gecastreerde cyper witte kater, Golfbaan Nieuwerkerk; Cypergrijze kat, lichte cyper, Schelpenpad Zevenhuizen; Gecastreerde rood cyperse ka ter, forse kat, Middelweg Moor drecht- Gecastreerde zwarte kater, wit befje en witte tenen rechtsach ter. Alphenseweg Boskoop; Geheel cyper grijze poes, Paral lelweg Noord Nieuwerkerk; Gecastreerde rode cyperse ka ter, Tweede Bloksweg Waddinx- Voor meer informatie: 0184- 661509 en www.dierretour.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesseiande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesseiande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. OnnP Vermist Kater, zwart, witte poten, buik, borst en wit in snuit, Sterrenlaan Waddinxveen; Poes, cypers, zonder wit, halsband blauw+ bel en koker, Moerhage- plantsoen Moerkapelle; Poes, cypers, zonder wit, mist een oog, oude kat, is doof, Westbuurt straat Moordrecht; Kater, rood, wit op bef en aan po ten, Abr. Kroesweg Waddinxveen; Poes, cypers, zonder wit, is gechipt, Bospolderstraat Nieuwerkerk; Valkparkiet, geel-grijs, gele kuif, Molenlaan Moordrecht; Valkparkiet, wit, gele gloed, oran je wangen, fluit, Tollenslaan Wad dinxveen. Gevonden Kater, zwart, witte tenen en wit in hals, Alphenseweg Boskoop; Kater, rood, Tweede Bloksweg Waddinxveen; Poes, schildpad, vl.band blauw, Valkenhorst Boskoop; Poes, cypers, zonder wit. Parallel weg Noord Nieuwerkerk. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 39