Hart van Holland biedt u de originele Bobi Brievenbussen 10% introductiekorting MUSICAL EN NU NAAR BED VERDIENT VOLLE ZALEN bobi.com TC 1/nnP BurgemeesterNederveenlaan33-Zevenhuizen t rVUUr Vraagprijs:395.000,-k.k. op alle RVS brievenbussen en statieven Kom langs en laat u adviseren Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen, Tel.: 0180-632289 Een goede krggvt (urcrrt in een goede IrrletsenJruu Begane grond/Souterain: 1ste verdieping: 2de verdieping: 3de verdieping: pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 oktober 2009 Vrijdag 2 en zaterdag 3 oktober vonden in het theater in Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen de eerste twee van in totaal vier voorstellingen plaats van de musical En nu naar bed. Hoewel de zaal beide keren goed gevuld was, was deze bij lange na niet uitverkocht. Dat is jammer, want de bezoekers die zaterdag met een speciaal gehuurde bus uit Rotterdam naar de voorstelling in Zevenhuizen kwamen, hadden meer gelijk dan de mensen die thuisbleven. Het publiek werd getrakteerd op een vrolijke en luchtige musical die onder de bezielende leiding van regisseuse Anne Sytsema-Bakker enthousiast, vlot en knap gespeeld werd. Van de musical En nu naar bed is de tekst geschreven door Annie M.G. Schmidt en is de muziek gecomponeerd door Harry Bannink. In het moderne sprookje uit 1971 laat de schrijfster een goede en een kwade fee strijden om de begeleiding van de jeugdige Frans op zijn levenspad. De vraag waar je nou eigenlijk gelukkig van wordt, blijkt daarbij niet zo eenvoudig te beantwoorden. Het leverde een musical op met muzikale juweeltjes als Voor het eerst naar bed met een man, Ik hoef alleen maar even zo te doen en Vluchten kan niet meer. De Stichting Polderromance brengt al meer dan tien jaar musicals van en voor volwassenen en van en voor de jeugd in Zevenhuizen op het toneel. Voor En nu naar bed had de regisseuse gekozen voor een cabareteske invulling van de musical. In een sober, maar mooi en functioneel decor wisselden ernst en humor elkaar voordurend af. Op een luchtige manier zetten Annie M.G. Schmidt en de spelers van de Stichting Polderromance het publiek aan het denken. Geert van der Burg zette het hoofdpersonage Frans op een heel serieuze en overtuigende manier neer. Als bezoeker ga je echt hopen dat hij uiteindelijk gelukkig zal worden met zijn Barbara, die op vrijdagavond prachtig gespeeld werd door Marijke Visser en op zaterdag minstens net zo mooi door Marjan Sijbrandij. Beiden vormen met Frans een prachtig paar. Bij deze spelers was de zang opmerkelijk sterk. Naast deze serieuze rollen zette Sytsema-Bakker een aantal meer karikaturale rollen neer, zoals die van de hippie Bert, de sluwe vriend van Frans. Een prachtige rol voor de ervaren speler Lallas van der Waal. De goede fee, vertolkt door Lilian van Es, en de kwade fee, respectievelijk gespeeld door Wendy Woudenberg en Miranda Eiting, vormden een welkome rode draad in het verhaal. Eigenlijk werd iedere rol op overtuigende wijze gespeeld. De samenzang in de koorstukken en de eenvoudige choreografie, die de liedjes ondersteunde, was ook prima. De Stichting Polderromance heeft de naam lange stukken op de planken te brengen. Ook deze musical duurt, inclusief pauze, bijna drie uur, maar verveelt geen moment. Als bezoeker ben je na afloop verbaasd dat het stuk zo lang geduurd heeft, want je zit echt helemaal in het verhaal. Voor een belangrijk deel is dat ook te danken aan de technische ondersteuning. In deze musical zitten geen noemenswaardig lange pauzes door decorwisselingen. Het stuk loopt achter elkaar door. De belichting en achtergrondprojecties maken datje voortdurend iets nieuws te ontdekken hebt op het toneel. Natuurlijk ging er, juist ook op dat technische gebied, bij de première op vrijdag af en toe nog iets mis, maar zaterdag was dat vrijwel allemaal opgelost. Dat belooft wat voor de laatste twee voorstellingen op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober. Voor die voorstellingen zijn naar het schijnt al aardig wat kaarten verkocht. Dat is mooi, want deze enthousiaste groep spelers verdient na een jaar repeteren nog twee keer een volle zaal. Statige drive-underwoning/herenhuis (bouwjaar 2007) is gelegen aan een ringvaart en op 1 minuut loopatstand van het centrum van Zevenhuizen en nabij uitvalswegen A12 en A20. De woning heeft aan de voorzijde een carport (=drive-under par keerplaats) en heeft verder een voortuin en een achtertuin. De wo ning word vanwege het hoogteverschil van de voor en achterzijde van de woning ookwel dijkwoning genoemd. De van 12 unieke wo ningen deeluitmakende ééngezinswoning behoort bij het "Scholen- locatie project". Entree via voorzijde. Hal met meterkast, portaal, berging met aparte ingang, gastentoilet, trap naar 1ste verdieping en ruime 1ste slaapkamer met douche ruimte en tevens voorzien van op maat gemaakte kastenwand. Deze begane grondvloer is voorzien van een licht grijze epoxy gietvloer en RVS plinten. Wanden zijn voorzien van een fiberbehang en af gewerkt met witte en licht-grijze muurverf.De hal en portaal zijn voorzien van luxe design radiatoren. Entree is mogelijk dmv een korte trap vanuit de tuin (natuursteen) aan de achterzijde van de woning of middels de trap in het midden van de woning. Royale lichte moderne woonkamer, moderne woonkeuken, zonne terras (Tlm2) op zuid-westen. De trap naar 2de verdieping is in het midden van de woonkamer ge plaatst en zorgt voor de afscheiding van de woonkamer en de keu ken. Toegang tot het zonneterras vanuit de woonkamer geschied via een grote 3delige schuifpui. De moderne witte hoogglans keuken is van een gerenomeerd merk (Systemat) en voorzien van luxe ATAG inbouw apparatuur. Deze gehele verdiepingsvloer is voorzien van een licht-grijze epoxy giet vloer en RVS plinten. Wanden zijn voorzien van een fiberbehang en afgewerkt met witte en licht-grijze muurverf. De woonkamer en de keuken zijn voorzien van luxe designradiatoren. Mooie moderne opengewerkte 2de slaapkamer voorzien van zwar te vloerbedekking en RVS plinten. Wanden zijn voorzien van een fiberbehang en afgewerkt met witte en licht-grijze muurverf en 1 gedeelte is afgewerkt met een zeer aparte muurafwerking.De trap naar 3de verdieping zorgt voor de afscheiding tussen de 2de slaap kamer en de badkamer/inloopkast. De badkamer is voorzien van alle denkbare luxe, zoals inbouwkra- nen, raindance, draingoot, glazen douchedeur, grote spiegel, luxe design radiator en zeer aparte luxe wastafel. Badkamer is volledig betegelt met grote mat zwarte, grijze en licht-grijze tegels. Inloop- kledingkast is te bereiken via de badkamer en is voozien van een op maat gemaakte schuifkastenwand met grote passpiegel. Relaxruimte/studeerkamer/3de slaapkamer voorzien van balkon op zuid-westen met grote glazen pui met dubbele openslaande deuren. De trap zorgt weer voor de afscheiding tussen relaxruim te/studeerkamer (=recht plafondgedeelte)en de berging/zolder (=schuine dakgedeelte) waarin de wasmachine, wasdroger, CV ke tel (Nefit Topline.2008) en mechanische ventilatiebox (geen WTW) zijn opgesteld. De woning is uiteraard zeer goed geisoleerd en goed geventileerd volgens de huidige normen. Door het luxe afwerkingsniveau en het goede onderhoud kan de woning direct betrokken worden. De woning is heerlijk ruimtevol en zeer luxe afgewerkt en van alle gemakken voorzien, gesitueerd in een sfeervolle omgeving en goed bereikbaar via de autosnel wegen. Kijk voor meer informatie en foto's op: www.makelaarsland.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40