9 luxe service bungalows - nog 2 te koop Bezoek de modelwoning Optioneel zorg- en veiligheidspakket Op zaterdag 17, 24 en 31 oktober kunnen geïnteresseerden van 12.00 uur tot 14.00 uur de modelwoning bezoeken. De ingang van het hofje ligt aan de Moerdijkstraat tegenover de kerk. U kunt ook bellen met een van de makelaars voor een afspraak. Koopsom 345.000,- v.o.n. Inbraakalarm met doorschakeling naar meldkamer Zorg op afroep van Beth San Zorg centrum Trekkoordjes en drukknoppen in elke ruimte voor zorgoproep Bewegingsmelders voor welzijn- bewaking Voorbereid op nieuwe interactieve toepassingen Een sfeervolle logeerkamer op de etage. Tel. 0182-63 60 21 Tel. 0180 - 63 16 55 Een lichte woonkamer met de open keuken. Slapen en baden op de begane grond. Dit bijzondere hofje met gloednieuwe woningen voor senioren ligt in het hart van Moerkapelle. Op vrijdag 16 oktober om 11.00 uur zal het hofje feestelijk worden geopend door de trotse wethouder Bosman. Het is samen met de nieuwe supermarkt aan de Dorpsstraat onderdeel van de revitalisering van de dorpskern. Achter de verzorgde gevels gaan negen zeer comfortabele woningen schuil: luxe geschakelde service bungalows met de nodige privacy en ruimte. Aan de voet van de monumentale kerk De bungalows liggen rond een besloten hofje tussen de Dorpsstraat en de groene oevers van de Ringvaart. Een prachtige locatie op stand waar u alles binnen loopafstand aantreft. Waaronder twee kerken en (binnenkort weer nieuwe) winkels voor de dagelijkse boodschappen. Moerkapelle zelf is een geliefd en pittoresk dorp in het Groene Hart. Gelijkvloers wonen Naast een royale woonkamer is er op de begane grond ook een slaapkamer en een badkamer ontworpen. Op de eerste verdieping is er nog een extra kamer voor hobby's of logés. Bovendien zijn de woningen uitgerust met een uitgebreid pakket aan voorzieningen voor uw veiligheid en welzijn. Dat maakt het echt comfortabel. pagina 36 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 14 oktober 2009

Hart van Holland | 2009 | | pagina 36