Elke zaterdag open r makelaardij na Alles over hypotheken 3^/eel wat huizen in huis! ■f www.hof-makelaardij.nl Maak nu uw afspraak! 82 - 59 92 55 w.deservicedesk.nl BOSKOOP WADDINXVEEN Peuleyen 18 Vraagprijs 235.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN leplaan 50 Vraagprijs 169.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 14 oktober 2009 i_van 't hof 5-Kamer eengezinshoekwoning Luxe badkamer Nabij winkels, scholen en het Gouwe Bos gelegen In de ruim en groen opgezette wijk 'Groenswaard" gelegen hoekeengezinswoning, welke vanaf 2007 grotendeels is ver bouwd, van keuken tot sanitair, van vloer- tot wandafwer king. Bwjr. 1977,161 m2 eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met deels vernieuwde meterkast: Toegang tot de geïsoleerde houten berging aan de vz; Toilet met fonteintje; Garderobenis, trapkast en trapopgang; Open keuken met luxe rechte opstelling v.v. inb. app.; Tuingerichte woonkamer met open haard en toegang tot de achtertuin (Z). Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de az; Vergrote, luxe badka mer met ligbad, hangend closet, 2-persoons inloopdouche met 2 stortdouchekoppen, wastafel met meubel, designradi ator en elektrische vloerverwarming. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi-opstelling met extra boiler; 1 Slaapkamer aan de vz; 1 Slaapkamer aan de az. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda. Waddinxveen en Zoetermeer 3 (voorheen 4) kamer hoekappartement Koopsubsidie mogelijk, vraag naar de voorwaarden Bijdrage VvE€ 58,11 per maand In kleinschalig appartementencomplex op de 2e etage gelegen 3 (v/h 4) kamer hoekappartement met 2 balkons en berging in de onderbouw. Aan de voorzijde is er uitzicht op het plantsoen. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bwjr. 1963 en woonopp. 75 m2. Ind.: Entree/hal met meter kast en voorraadkast; Toiletruimte; Royale doorzonwoonkamer met laminaatvloer en schouw met elektrische haard; Het venster in de topgevel zorgt voor extra lichtinval; Gesloten keuken met wasm. aansl. en c.v.-eombi opstelling (Itho HR, 2001) en rechte keukenopstelling (2001v.v. afzuigkap; Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon (W); Badkamer met douchehoek v.v. thermostaatkraan, vaste wastafel en designradiator; 1 Slaap kamer aan de vz. met vaste kast en toegang tot het balkon (0); 1 Ouderslaapkamer aan de vz; Beide slaapkamers zijn v.v. een laminaatvloer. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen 4-kamer eengezinswoning met zon nige achtertuin (N/0) van 11 meter diep met een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 250 m3, woonopp. 69 m2 en 100 m2 eigen grond. Winkels, NS station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal met trapopgang en meterkast; Woonkamer met schouw en vaste kast; Open eetkeuken met toegang tot de kelderkast en lichte rechte keukenopstelling v.v. een spoelbak en afzuigkap; Portaal met toegang tot de achtertuin; Toiletruimte met closet 1 e Verd.: Overloop met toegang middels losse steektrap tot de vliering; 2 Slaapkamers aan de vz. beide met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de az met vaste kast; Douchegelegenheid met vaste wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken deels bevloerde bergvliering v.v. dakvenster en Vaillant HR cv-eombi opstelling 1999). 4-Kamer (voorheen 5) hoekeengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 In de kindvriendelijke wijk Zuidpias vrij aan een singel gelegen eengezinshoekwoning met voortuin en fraai aangelegde achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1988,148 m2 eigen grond, inhoud 360 m3 en woonopp. 121 m2. Ind.: Entree/hal; Meter kast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer v.v. lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, open haard en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de az (v/h 2); Badkamer met ligbad, vaste wastafel, designradi ator en hangend toilet. 2e Verd.: Overloop, Daalderop HR cv-combi installatie en toegang tot de open bergvliering; Wasruimte met Velux dakvenster en aansl. wasapp.; Ruime zolderslaapkamer (2 mogelijk), thans middels toog in 2 ruimtes ingedeeld, met Velux dakvenster en dakkapel. 3-Kamer appartement Bijdrage WE 106,- per maand Oplevering in overleg, kan op korte termijn Op de 2e verdieping gelegen 3 kamerappartement met heerlijk afsluitbaar balkon, eigen parkeerplaats in de par keerkelder, berging in de onderbouw en op loopafstand gelegen van de Gouwe, de hefbrug en het centrum van Boskoop. Het appartement is bereikbaar middels een gesloten entree met lift installatie. Bwjr. 1997 en een woonopp. van 72 m2 (excl. buitenruimte). Ind.: Entree/ hal met meterkast; Toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Berging met wasm.aansl. en c.v.-combi ketel (Vaillant, 1997); De woonkamer 36 m2) is v.v. een laminaat vloer en d.m.v. de schuifpui is het balkon (Z/0) bereik baar. Open keuken met L-vormige opstelling uitgevoerd in beuken/crème en v.v. inb.app.; 1 Kleine slaapkamer aan de v.z.; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer v.v. wastafel, ligbad en douchecabine. Vrijstaande woning met garage Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg Schitterend met vrij uitzicht over de polder gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage en rondom gelegen tuin. Deze woning is te bereiken middels eigen brug. Bwjr. 1958,605 m2 eigen grond, inhoud 307 m3 (excl. de garage) en woonopp. 82 m2 (excl. de garage). Vrij wonen en toch nabij diverse voorzieningen, waaronder winkels en scholen. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Woonkamer met doorgeefkast en schouw; Gesloten keuken met door- geefkast en rechte keukenopstelling; Kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, cv-combi opstelling, wasmachine en drogeraansluiting;Toilet 1e Verd.: Overloop met toegang tot kleine niet bevloerde vliering; Deels betegelde douchegelegenheid; 1 Slaapkamer aan de vz; 2 Slaapkamers aan de az, beide met vaste kast. 5-Kamer eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer Keurig verzorgde en goed onderhouden woning Gevelbrede zonwering aan de achterzijde op de b.g. In de wijk "Zuidpias" gelegen goed onderhouden eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer. Bwjr. 1991, inhoud 345 m3 en 130 m! eigen grond. De zonnige achtertuin (Oost) is 10 meter diep en beschikt over een stenen berging en een achterom. Ind.: Entree/ hal met in 2004 vernieuwde meterkast en trapop gang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte, met 2 meter uitgebouwde, woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige opstelling (2004) v.v. natuurstenen aanrechtblad en div. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de az; Badkamer (2002) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met ged. dakkapel aan de a.z., wasmachineaansl. en cv-combi opstelling; Zolderkamer met ged. dakkapel aan de a.z. (2005) en dakkapel aan de vz (2005). 5-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinswoning met aangebouwde stenen berging aan de voorzijde en 12 meter diepe achtertuin (W) met achterom. Winkels, scholen, NS-station en het 'Gouwebos' zijn nabij gelegen. Bwjr. 1971,163 m2 eigen grond, woonopp. 150 m2 en inhoud 460 m3 (beiden ind. berging). Ind.: Royale entree met toegang tot de aangebouwde stenen berging met meterkast; Hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Ruime gesloten keuken met rechte lichte keukenopstel ling en toegang tot de achtertuin; Doorzonwoonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de vz; 2 Slaapkamers aan de az 2e Verd.: Overloop; Hobby/was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant HR c.v.-ketel 2002); 1 Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40