Veel winkels en 9 gezellige restaurantjes Advertentie vu-1 niTmlTlTTTl tjj/iïïTiTiïif tekening indicatief (optie) Verb age fast food he Green Room btoemen] Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 november 2009 pagina 25 Door Marlonneke Willemsen esselande - Met de bouw van 1 het nieuwe winkel centrum Boulevard Nesselande zal het winkelaanbod in de wijk sterk worden uitgebreid. Er komen meer dan dertig winkels in het nieuwe winkelcentrum, waaronder Albert Heijn, Cl000, Blokker, Kruidvat, Bruna, Hema, Etos, Gall&Gall, Hans Textiel, Bart Smit en nog veel meer. Ook zullen er een aantal gezellige eetgelegenheden komen. Onder het winkelcentrum is een grote parkeergarage gebouwd, waar de bezoekers gratis gebruik van kunnen maken. Naast deze goede parkeer gelegenheid is het winkelcentrum ook gemakkelijk met het openbaar vervoer bereikbaar; het metrostation Nesselande ligt op loopafstand. Winkelcentrum Boulevard Nes selande ligt op een unieke plek midden in het nieuwe bruisende centrum van de wijk. Het zal aan alle moderne eisen voldoen. Hierbij horen ook moderne openingstijden. Alle winkels in Boulevard Nesse lande zullen elke zondag tussen 12 en 17 uur geopend zijn. Hiermee is dit het eerste winkelcentrum in de regio met dergelijke openingstijden. Gelegen aan de boulevard, kunnen de bezoekers tijdens het winkelen genieten van een prachtig uitzicht over de Zevenhuizerplas. In dit gebied zullen de komende tijd nog meer veranderingen plaats vinden. De boulevard zal verder worden uitgebreid met echte strandtenten en in de Eendrachtpolder zal een nieuwe roeibaan worden aangelegd, die eventueel gebruikt zou kunnen worden bij de Olympische Spelen van 2028. Kortom: de bezoekers zullen ontspannen kunnen winkelen in een unieke omgeving. Door Marlonneke Willemsen Nesselande - "Nesselande is een wijk waar de mensen hard werken, maar ook waar men stil staat bij de medemens." Om deze reden heeft Albert Heijn Nesselande besloten om een wedstrijd te organiseren, waarbij drie buurtbe woners twee uur lang gratis mogen winkelen voor een door hen gekozen goed doel. Dit kun nen van allerlei soorten doelen zijn, zoals het bejaardentehuis van oma, de kinderboerderij of een sportvereniging. Op donderdag 19 novem ber mogen de drie gelukkigen tussen 15.30 en 17.30 uur als een van de eerste kennis maken met het nieuwe filiaal van Albert Heijn. In deze tijd mogen zij per persoon, één boodschap penwagen zo vol mogelijk laden met allerlei producten. Er mag geen gebruik worden ge maakt van tape, elastiek, schroeven of andere hulpmiddelen en het karretje moet zelfstandig naar buiten kunnen worden gereden. Verder mag er alles geprobeerd worden om de kar zo vol mogelijk te laden. Hoe inventiever hoe beter. Tijdens de officiële opening van het win kelcentrum op vrijdagochtend om 11 uur zullen de winnaars hun volle karretjes in ontvangst nemen. Zij zijn dan de eerste klanten van het nieuwe filiaal van Albert Heijn. Wilt u ook kans maken op gratis boodschappen voor uw goede doel? Vul dan het bijbehorende formulier in en lever dit uiterlijk zaterdag 7 november in bij de servicebalie in de winkel. C1000 Menw BH» n»kk»r Bart Blofcke «ootwtfkH smit «Gan BRUNA postagentschap 30 m

Hart van Holland | 2009 | | pagina 25