BAKKER AMMERLAAN KNUS ZO WOONACCESSOIRES, VERZORGT SCH00L0NTBIJT VAN KAPSTOKHAKEN TOT BLOEMEN LIFE STYLE EVENT BIJ VAN WAAY INTERIEURS KLANTEN PLUS ZUIDPLAS NAAR NK SCHAATSEN Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 november 2009 pagina 37 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Door Geertrude Verweij hier voor kleine cadeautjes te recht kunnen. Alles wat hier staat of hangt is te koop." Levende bloemen vallen eigenlijk ook onder woonaccessoires, vindt Daniëlle. "Ik verkoop kant en klare boeket ten, maar mensen kunnen ook een boeket laten samenstellen. Ik wil zo veel mogelijk soorten bieden, voor ieder wat wils. Daar naast wil ik wel op de prijs gaan letten. Het moet allemaal wel be taalbaar blijven." Trends Op beide dagen is men welkom om nieuwe trends op interieur gebied te ontdekken, om een kunstexpositie van Jack Spijers Benthuizen - Voor een ieder, die de aangename dingen van het leven weet te waarderen, presenteert Van Waay het Life Style Event met als thema 'Kijken, proeven, doen'. Op vrijdag 6 november van 9.30 tot 21.00 uur en op zaterdag 7 november van 9.30 tot 17.00 uur is men welkom bij Van Waay Interieurs, gevestigd aan het Verbreepark 27. te bezichtigen of voor advies van een interieurstyliste. Voorts wor den er diverse kookworkshops en demonstraties gegeven, ter wijl de kinderen bezig gehouden zullen worden door een vrolijke clown. Nieuwe parket- en laminaatafdeling Op zaterdag zal de nieuwe par ket- en laminaatafdeling van Van Waay Interieurs geopend wor den. Parketteur Arnold van der Togt zal deze dag een demon stratie verzorgen en hij zal klaar staan voor het geven van infor matie. Dinercheque Iedere week maken bezoekers kans op een dinercheque van het restaurant dat die week heeft gekookt in de keuken. Kortom, dit najaar bruist het in Benthui zen. Voor meer informatie: www. vanwaayinterieurs.com of 079- 3311200. Tijdens het Life Style Event vinden er diverse kookwork shops plaats. Gezond ontbijten op schoot. Bleiswijk - Voor het leveren van topprestaties is een goed ontbijt broodnodig. Zeker voor kinderen. Van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 november vindt daarom voor het zevende achtereenvolgende jaar 'Het Nationaal Schoolontbijt' plaats op 2.500 basisscholen in het hele land. In deze week genieten de kinde ren en leerkrachten van diverse basisscholen in Bleiswijk, Berg- schenhoek, Rotterdam, Schie dam, Pijnacker, Zoetermeer en Waddinxveen van een lekker ontbijt. In totaal gaat het hier om 11 scholen met ruim 3.000 leer lingen en leerkrachten. Met als thema 'Samen ontbijten=top!' maken zij, samen met Bakker Ammerlaan, van het ontbijten een bijzondere gebeurtenis. Bakker Ammerlaan zorgt deze week niet alleen voor het verse brood en de verse broodjes, maar ook voor de toevoer van het com plete ontbijt aan deze scholen. Bakker Ammerlaan: "Brood is een bron van waardevolle voedings stoffen zoals vitamines, minera len en voedingsvezels. We bren gen een gezond ontbijt op deze 11 scholen." Ontbijten voor goed doel Het Nationaal Schoolontbijt be staat dit jaar, naast een assor timent brood en broodjes, uit halvarine, smeerkaas, gekookte eieren, fruitstroop, vruchtenha- gel en verse halfvolle melk. Voor deelname aan het ontbijt wordt aan de scholen een symbolische vergoeding gevraagd van 0,25 euro per ontbijt. Als deze symbo lische bijdrage vermenigvuldigd wordt met het aantal deelne mende kinderen en leerkrachten wordt het een enorm bedrag. De opbrengst is bestemd voor 'Right To Play', een organisatie die zich inzet voor het bevorderen van sport en spel voor kinderen in ontwikkelingslanden. Zevenhuizen - "Eigenlijk is het een uit de hand gelopen hobby." Daniëlle van Ommeren is eige naar van de vandaag - woensdag 4 november - geopende winkel Knus Zo. "Ik ben thuis altijd aan het rom melen en veranderen. Toen dit pand vrij kwam, heb ik mijn kans gegrepen. Samen met mijn vader heb ik de zaak opgezet. Hij doet dit nu nog naast zijn baan, maar wie weet wat er van komt. In ieder geval is mijn liefhebberij nu uitge groeid tot een echte winkel." Daniëlle stopte na de geboorte van haar zoontje met haar werk als verzorgende, maar was op zoek naar een nieuwe uitdaging. Het pandje aan het C1000-plein is voor de gezellige winkel een ideale locatie. "Er is hier altijd veel publiek aanwezig. Bovendien wordt er veel georganiseerd op het plein." Het assortiment van Knus Zo is te omschrijven als woonaccessoi res in een landelijke stijl. De naam is bewust gekozen. "Daar valt van alles onder, het is heel breed. Ik wilde mezelf niet beperken door een specifieke naam. Op deze ma nier kan ik altijd uitbreiden, als ik iets leuks tegenkom. Ik koop alles in bij een groothandel en ben al tijd op zoek naar betaalbare kwa liteit." Op dit moment staat er een groot aanbod aan rieten artikelen in de winkel. "Dat is dit jaar de trend voor kerst, maar ik wil er na de jaarwisseling ook in door gaan. Het is echt mijn smaak, ik heb in mijn eigen huis ook veel riet." Ook op het gebied van andere ac cessoires zoals vazen, bloempot ten, kaarsen, geurzakjes en kap- stokhaken heeft Knus en Zo een gevarieerd aanbod. "Ik wil ook zorgen dat mensen Om kans te maken op een ticket moesten klanten bij Plus een am bachtelijk brood van Ben van Ba- kel kopen, de bijbehorende stic ker inleveren met daarop vermeld hun naam én een vraag beant woorden over Sven Kramer. Afge lopen zaterdagochtend vertrok een bus met schaatssupporters vanaf Plus Zuidpias, uitgezwaaid door ondernemer Rutger van den Berg. Namens Plus kreeg men ook nog een lunchpakketalsmede een muts en een sjaal aangeboden. In totaal arriveerden 75 bussen met klanten van de diverse Plus super markten in Heerenveen. De sup porters uit Waddinxveen hadden plaatsen aan de noordkant van het ijsstadion, waar de stemming er goed in gehouden werd door dweilorkest de Glasblazers. Na af loop van de laatste prijsuitreiking zocht iedereen de bus weer op en in de loop van de avond keerde men terug in Waddinxveen. Heerenveen/Waddinxveen - Klanten van Plus Zuidpias konden de afgelopen weken een toegangsbewijs winnen voor de NK afstanden schaatsen in het Thialfstadion in Heerenveen. Klanten van Plus Zuidpias gaan op weg naar het NK schaatsen in Heerenveen.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 37