r makelaardij Alles over hypotheken Elke zaterdag open ■.van 't hof www.hof-makelaardij.nl 2^eel wat huizen in huis! Maak nu uw afspraak! 0182 - 59 92 55 www.deservicedesk.nl WADDINXVEEN Vijverlaan 32 Vraagprijs 237.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Thorbeckehoeve 22 Vraagprijs 275.000,- k.k. WADDINXVEEN Elzenhorst 25 Vraagprijs 167.500,- k.k WADDINXVEEN WADDINXVEEN r makelaardij Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 48 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 4 november 2009 ■_van 't hof 4-Kamer hoekappartement 1 Bijdrage WE 176,- p.m. (incl. 50,- voorschot stookkosten) M.u.v. de keuken is het gehele appartement v.v. een laminaatvloer Op de 4e etage gelegen goed onderhouden 4-kamer hoek appartement met balkon (W) en een berging in de onder bouw. Het appartement is in 2006 netjes verbouwd. Doordat dit de laatste woning op de galerij is, kan ook op deze plek een zitje gecreëerd worden. Bwjr. 1969 en woonopp. 85 m2. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree/tochtportaal met vaste kast en meterkast; Hal met toegang tot de diverse vertrekken; Woonkamer met structuurverf wandafwerking, vrij uitzicht en toegang tot het balkon met buitenzonwe ring; Gesloten eetkeuken met 2 vaste kasten en rechte lichte keukenopstelling v.v. geiser (Vaillant, 2006); Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de wasmachine- en vaatwasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de az.; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer (2007) v.v. wastafel met meubel, douchecabine en designradiator. Goed onderhouden 5-kamer hoekeengezinswoning Badkamer opgeknapt in 2009 Oplevering in overleg In de wijk Zuidpias nabij een speel-/grasveld gelegen goed onderhouden hoekeengezinswoning met keurig aangelegde voor- en achtertuin. Bwjr. 1991, woonopp. 94 m2 en 134 m2 eigen grond. De zonnige achtertuin (Z) loopt tabs toe en is fraai aangelegd met terras, vijver, diverse planten en struiken. Aan het woonhuis is een stenen berging aangebouwd met elektra en wasm.aansl. Ind.: Entree/hal met meterkasten trapopgang;Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken aan de voor zijde met L-vormige opstelling v.v. div. inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaat kraan, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: In 2009 keurig afgewerkte zolderverdieping met bergruimte achter de knieschotten en een vaste kast met c.v.-combi opstelling en mechanische ventilatie unit Ruime 6-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Elektrische zonwering over de gehele breedte op de begane grond In de wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden en ruime eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (N/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1987, 122 m2 eigen grond, inhoud 338 m3 en woonopp. 110 m2. Ind.: Entree/hal; Vernieuwde meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trap kast en toegang tot de zonnige achtertuin; Open keuken met moderne ü-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; De gehele begane grond is in 2009 v.v. een nieuwe laminaat- vloer. Ie Verd.: Overloop; 1 (vergrote) Slaapkamer aan de v.z.; 1 Royale slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met toegang tot het balkon; Badkamer v.v. douchestoomcabine (2004), wastafel met meubel en hangend toilet (2004). 2e Verd.: Overloop met vlizotrap naar bergvliering; Was-/slaapkamer aan de vz. met Velux dakvenster, wasmachineaansl. en c.v.- combi opstelling (2008); 1 Zolderslaapkamer aan de az. met dakkapel; 2e Kamer aan de az met klein dakvenster en bergruimte achter de knieschotten. Met 3 meter uitgebouwde 5-kamer hoekwoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk in fasen uitgevoerd tussen 2007 en 2009 In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie, tegenover een speelplein, gelegen goed onderhouden 3 meter uitge bouwde (1998) hoekwoning met voortuin en achtertuin met vrijstaande stenen berging, aangebouwde ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1991, 192 m2 eigen grond, inhoud 355 m3 en woonopp. 114 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer, allesbrander en brede toog naar eetkeu ken; Tuingerichte eetkeuken met toegang tot de tuin en rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Bijkeu ken met aansl. wasapp.; Portaal met trapopgang; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Stookruimte met Vaillant HR cv-combi opstelling; Berg-/ wasruimte met wasm. aansl.; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Tuin-/speel-/slaapkamer op de begane grond Hardhouten kozijnen met dubbel glas Sfeervolle en goed onderhouden vooroorlogse in 2004 uitgebouwde eengezinswoning met voor- en fraai aan gelegde achtertuin v.v. hardhouten terras, sierbestrating, ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1930,190 m2 eigen grond, inhoud 335 m3 en woonopp. 106 m~' (excl. de 2e verd.). Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Ruime woonkamer met trapkast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app., Bijkeuken/hal met toegang tot de achtertuin, schuif- wandkast met Nefit HR cv-combi installatie en aansl. wasapp.; Toilet met fonteintje; Tuin-/speel-/slaapka- mer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang middels openslaande deuren tot het dakterras; 2 Slaapkamers aan de vz, beide v.v. een dakkapel; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakvenster en ruime stahoogte. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 4-Kamer appartement Voor aankoop van deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden Bijdrage VvE 185,— p.m. (incl. 50,— voorschot stookkosten) In een appartementencomplex op de 2e woonlaag gesitueerd 4-kamer appartement met balkon (Z), berging in de onderbouw en gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Het appartement met een woonopp. van 85 m2 (excl. het balkon) is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Ind.: Entree/ gang met vaste kast en meterkast; Royale hal met toegang tot alle andere vertrekken; 1 Grote slaapkamer met vaste kasten aan de vz.; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafel; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde; Grote woonkamer met toegangsdeur naar het balkon; Woonkeuken met standaard L-vormige keukenopstelling en aansl. wasapp. Bijz: Dit ap partement is onderdeel van een project waarbij huurwoningen, welke leeg komen worden verkocht, derhalve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin (NW) met achterom en berging. Bwjr. 1959 161 m2 eigen grond, 360 m3 inhoud en 117 m2 woonoppervlakte. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer met ceasarstone vensterbanken pp laminaatvloer. U-vormige open keuken (2006) met cea sarstone werkblad en div. inbouwapp. 1e Verd.: Overloop met laminaatvloer en 2 vaste kasten waarvan 1 met wasmachineaansl. en mechanische ventilatie en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met douchecabine met ther mostaatkraan, hangcloset, designradiator, wasmeubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006)en unit m.v. Met een vaste trap, dakvenster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk. 3-Kamer hoekappartement Bijdrage WE 82,64 p.m. Koopsubsidie mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden Op gunstige locatie op de Ie etage gelegen 3 kamer hoekappar tement met op het Oosten en op het Westen gelegen balkons en ruime berging in de onderbouw. Bwjr. 1963, woonopp. 60 m2. Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer en vaste kast; Geslo ten keuken met vaste kast, toegang tot het balkon en rechte op stelling voorzien van afzuigkap en geiser (huur); Douchegelegen heid met douchehoek en designradiator; Toiletruimte met closet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en vaste wasta fel; Lichte woonkamer met moederhaard (centrale verwarmings installatie). Bijz.: Dit appartement is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing (HR++). Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2008. De moederhaard is vernieuwd in 2005.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 48