r makelaardij eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open Ook i op zoeK naar een nieuwe woning? ■.van 't hof Ga naar Van ft Hof |/l*akelaardi] www.hof-makelaardij.nl Tollenslaan 41 Vraagprijs 162.500,— k.k. WADDINXVEEN Korenakker 77 Vraagprijs 215.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Elzenhorst 114 Vraagprijs 172.000,— k.k. v BOSKOOP Rijneveld 103 Vraagprijs 169.000,— k.k. WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 56 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 11 november 2009 ■.van 't hof 4-kamer appartement In 2004 compleet vertrouwd Bijdrage WE 185,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Op de 6e en tevens bovenste etage gelegen goed onderhouden 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, woonopp. 85 m2. Het apparte ment is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kast en een vernieuwde meterkast; Hal met toegang tot de div. vertrekken; Woonkamer met toegang tot het balkon; Open keuken met rechte keuken opstelling (2004) v.v. inhapp.; Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kasten met huurboiler (80L); 2 Slaapkamers aan de az.; Toilet; Badkamer met wastafel, douchecabine en mechanische ventilatie. Bijz: Dit keurig verzorgde appartement is vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing. Alle elektra, schakelmateriaai, stopcontacten en de meterkast zijn in 2004 vernieuwd. U»HI 5-Kamer eengezinswoning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen Volledig geïsoleerd Uitgebouwde eengezinswoning (2.95m) met een fraai aangelegde voor- en achtertuin (Z) v.v. sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1996, 129 m2 eigen grond, 365 m3 inhoud en 110 m2 woonopp. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat, massief eiken vloerdelen en trapkast; Semi-open keuken met plavuizenvloer en lichte keukenopstelling v.v. gaskook- plaat en oven. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douche, wastafel en toilet; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster, wasmachine aansluiting, unit m.v., bergruimte, c.v.-combi installatie, zonneboiler en zonnecollector. Bijz.: Ankerloze spouwmuren en politie keurmerk veilig wonen. na NVM 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoekhe renhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bwjr. 2004/2005, 201 m2 eigen grond, 177 m2 woonoppervlakte en 580 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal v.v. plavuizenvloer en glazen pui; Meter kast (6 groepen en 2 aardlekschakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer v.v. parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keukenopstelling v.v. composiet werkblad en inbouwapparatuur; Spachtelputz wandafwerking. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met cv-combiketel (AWB), WarmteTerugWin-installatie, wasmachine,- en droge- raansluiting; Op deze verdieping ligt een grindvloer. Vrijstaande 6-kamerwoning Op een unieke locatie, prachtig aan het kanaal gelegen Ruime werk-, hobbyruimte Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage 6.60 x 4.16m) en aangebouwde werkplaats 1447 x 6.4Sm). Bwjr. 1966,498 m2 eigen grond, 369 r in houd en 117 m2 woonoppervlakte. Een ideale woning voor diegene die op zoek is naar centraal maar toch vrij wonen. Deze woning dient zowel intern als extern grondig te worden aangepakt Ind.: Entree/hal met trapopgang en vaste kast; Toilet; Meterkast; Douchege legenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot de garage; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast; Gesloten keuken (donker eiken) met vaste kast, gaskookplaat, oven, af zuigkap en koelkast met vriesvak; Lichte woonkamer met weids uitzicht over het kanaal en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Ruime overloop met mogelijkheid tot het creëren van een werkruimte, badkamer of extra slaapkamer er bergruimte achter de knieschotten; 2 Slaapkamers met bergruimte achter de knieschotten. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 4-kamer verzorgde eengezinswoning op rustige en idyllische locatie De begane grondvloer is in december 2007 volledig vernieuwd en v.v. een laminaatvloer De woning is in 2001 intern flink onderhanden genomen Bwjr. 1915, 75 m2 eigen grond (iets groter, door het mogen gebruiken van de gemeente grond), 77 m2 woonopp. en inhoud 212m3. Woning is v.v. een dakop- bouw aan de v.z. en a.z. op de verdieping. Achtertuin (Z) met vrijstaande houten berging (opbouw 2006). Entree wordt bereikt via achtertuin. Ind.: Entree met luik naar bergvliering v.v. badgeiser; Betegelde badkamer (december 07) v.v. hangcloset, wastafel, douchecabine en aansl.wasapp.; Semi open keuken met lichte L-vormige keukenopstelling (2001) met inb.app.; Woonkamer (ca. 25 m2) met uitzicht op het park; Open trap naar 1e verdieping 1e Verd.: 1 Grote ouderslaapkamer (over de gehele diepte van de woning); 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 kleine slaapkamer aan de a.z. Bijz.: Verzorgde en betaalbare woning op een aantrekkelijke locatie. Opl.: in overleg. 4-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie In een ruim opgezet en kinderrijk gedeelte van de wijk Zuidpias aan een singel gelegen goed onderhouden een gezinswoning met een aangebouwde deels inpandige berging en weids uitzicht Verder is er de beschikking over een voor en een 12 meter diepe verzorgde achter tuin met achterom. Bwjr. 1984,142 m2 eigen grond, 325 m3 inhoud en 110 m2 woonoppervlakte. Ind.: Entree/hal met laminaat vloer; Meterkast met 4 groepen en aardlekschakelaar; Toilet met fonteintje; Open keuken met laminaat vloer en rechte lichte keukenopstelling met afzuigkap; Tuingerichte woonkamer met laminaat vloer, trapkast en schuifpui. 1e Verd.: Overloop met la minaat vloer; 1 Grote slaapkamer met Velux dakvenster; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet; 2 Slaapkamers. 2e Verd.: Open zolderkamer (extra slaapka mer mogelijk) v.v. Vaillant HR c.v.-combiketel, bergruimte achter knieschotten en Velux dakvenster. In het centrum van Boskoop gelegen woon/ winkelpand Winkel en 3-kamer appartement hebben beiden een eigen ingang Begane grond Bedrijfspand (detailhandel) en 1e en 2e verdieping de maisonnette Algemeen: De winkel beschikt over een achtertuin en het appartement heeft een balkon. Achter de tuin is de garage gelegen. Bwjr ca. 1910 op 123 m2 eigen grond. Woonopp. maisonnette ca. 98 m2. Indeling: Beg. grond: Bedrijfsruimte met verkoop,- en opslagruimte, bijkeuken. Aparte toegang tot maisonnette: Entree/hal met rak., trapopgang, toilet 1e verd.: Overloop met trapop gang en kast met cv-combiketel.; Toilet v.v. fonteintje Betegelde badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, aansl.wasapp. Woonkamer v.v. houten vloeren toegang tot balkon; Keuken v.v. L-vormige opstelling en inb.app. 2e verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voorheen 2) aan de v.z met dakkapel.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel, wastafel en bergruimte. Bijz.: Bedrijfsruimte wordt op dit moment verhuurd. Opl.: in overleg. 3-kamer (voorheen 4) appartement Nabij winkels, scholen, NS.-station en Gouwebos gelegen Koopsubsidie mogelijk, vraag naar de voorwaarden Op de 3 etage van een goed onderhouden appartemen tencomplex gelegen 3 kamer appartement (voorheen 4) met berging in de onderbouw, toegang middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1966 en 85 m2 woonoppervlakte. Ind.: Entree/toehtsluis met vaste kast en meterkast; Hal met spachtelputz wandafwerking; Toilet met fonteintje; Badkamer met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer (galerijzijde) met vaste kasten wand v.v. boiler (eigendom); 1 Slaapkamer (voorheen 2) met toegang tot het balkon; Gesloten keuken met 2 vaste kasten, wasmachine- en drogeraansluiting en rechte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, wasemkap, koelkast vrieskast en close-in boiler; Woonkamer met spachtelputz wandafwerking, fraai weids uitzicht over plantsoen en schuifpui tot het balkon. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 56