Denken - Durven - Doen www.wdzuidplas.nl Wethouder en fractie van de VVD Zevenhuizen-Moerkapelle willen u graag laten weten wat wij de afgelopen raadsperiode voor u hebben kunnen betekenen, al dan niet in samenwerking met andere partijen De gemeentelijke woonlasten zijn per saldo niet of nauwelijks gestegen De nieuwe scholen in Zevenhuizen zijn daadwerkelijk gerealiseerd Nieuwe scholen in Moerkapelle zijn in voorbereiding en gaan er komen Dorpshuis Op Moer heeft nu een echte sporthal Veiligheid en het tegengaan van overlast hebben hoge prioriteit gekregen Het voortbestaan van de peuterspeelzalen is verzekerd door de nieuwe subsidieregeling Er is ruimte gereserveerd voor nieuwbouw van de Zevenster Behoud van het Land Kanaan als monument is veiliggesteld Bestemmingsplan Eendragtspolder: waterberging en recreatie Bestemmingplan Tweemanspolder en Wilde Veenen: open polder landschap Bestemmingsplannen Zuidplaspolder: maken de bouw van woningen en bedrijven mogelijk. Alle bestemmingsplannen geven duidelijkheid voor de bewoners en eigenaren Helaas zijn er ook zaken die nog niet tot het gewenste resultaat hebben geleid. We noemen als voorbeeld het verfraaien van de Dorpsstraten in Zevenhuizen en Moerkapelle. De VVD fractie van de nieuwe gemeente Zuidpias zal daar met alle kracht aan blijven werken. Mies te Meij-de Laat, wethouder Ginus Aalderink, fractievoorzitter Jacco Vroegop, raadslid John van Eijk, raadslid pagina 8 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 11 november 2009

Hart van Holland | 2009 | | pagina 8