SINGLES EN ALLEENSTAANDEN VINDEN PARTNER BIJ CLIPA-DATING DE HUISAPOTHEEK KAN HELPEN Cl000 VAN DEN HOVEN REIKT DISNEY PRIJS UIT SCHAATSBAAN BIJ C1000 WALS GRATIS RONDRIJDEN IN FIAT 500 VAN INTRATUIN I Kies een zorgverzekering die bij uw medicijngebruik past Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 2 december 2009 pagina 27 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Alle singles en alleenstaanden die op zoek zijn naar een part ner, zijn welkom bij Relatiebu reau CliPa-dating. CliPa-dating is een Relatiebureau in het Groene Hart. Zij brengen single mannen en vrouwen vanaf 25 jaar tot 80 jaar in contact met elkaar, met als doel een langdurige relatie. CliPa-dating is een persoonlijk re latiebureau, zij kennen iedereen uit het bestand en als u vragen heeft of advies wilt over het da ten, of gewoon voor een praatje kunt u altijd contact opnemen. Ruim 1,5 jaar geleden zijn Climmy en Patricia begonnen met het re latiebureau, omdat zij merkten dat er behoefte is aan een goed en vooral persoonlijk relatiebu reau in de Randstad. Er zijn in de Randstad heel veel singles, die op zoek zijn naar de liefde of een maatje. Inschrijven is niet aan leeftijd of opleidingsniveau gebonden, ie dereen is welkom. Het is natuur lijk ook veel gezelliger wanneer je samen dingen kunt onderne men. Bij de matches die relatie bureau CliPa-dating uitzet wordt er goed gekeken naar: interesses, levensvisie, leeftijd, hobby's, op leidingsniveau, wel roken/niet roken enzovoort. Na ruim 1,5 jaar bestaan heeft CliPa-dating veel goede resulta ten geboekt. Er zijn zowel jonge als oudere stellen gevormd. De jongere stellen in de leeftijd van 30- 45 jaar zijn vaak op zoek naar een partner om uiteindelijk een gezinnetje te stichten. Er zijn ook stellen gevormd waarbij beide personen kinderen hebben en nu dus een 'heel groot gezin' vor men. In de leeftijdscategorie 50+ zijn de mensen of gescheiden of is de partner weggevallen. Deze categorie heeft het leven op een rijtje. Zij genieten van het leven. maar missen toch een maatje om lief en leed mee te delen. Ook in deze leeftijdscategorie zijn er leuke relaties ontstaan. Alle leeftijdscategorieën worden goed vertegenwoordigd bij Cli Pa-dating. En hoe meer mensen zich inschrijven hoe meer stellen er gevormd kunnen worden. Voor meer informatie en inschrij ven: 0172-889141 of info@clipa- dating.nl - www.clipadating.nl BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO De schaatsen kunnen ondergebonden worden, (archieffoto) Regio - De medewerkers van de spotheek adviseren sinds jaar en dag hun cliënten over het gebruik van geneesmiddelen. Ze letten onder andere op allergieën, wis selwerkingen, contra-indicaties en bijwerkingen. Bovendien ver zorgen ze voor de financiële af wikkeling met de verzekeraars. Ook beantwoorden ze vragen over de vergoeding van ge neesmiddelen. "Waarom is het doosje nu wéér anders? Waarom ziet de tablet er anders uit? Waar om moet ik dit nu zelf betalen?" Op zich logische vragen. Het is een vervelende 'bijwerking' van de maatregelen die de afgelopen tijd door enkele zorgverzekeraars zijn ingevoerd. Apotheker Van der Kaaden, die spreekt namens de apothekers uit de regio Gouda: "Uw apo theek doet zijn uiterste best om met alle verzekeraars een contract af te sluiten. Maar veel zorgverzekeraars leggen ons con tracten op die wij als eenzijdig er varen. En in onze ogen ten koste gaan van de zorg. Ze weigeren daadwerkelijk te onderhande len. Mogelijk heeft uw apotheek daarom per 1 januari geen con tract meer met alle zorgverzeker aars. Dat zou kunnen betekenen dat u uw medicijnen zelf moet voorschieten in uw apotheek en niet alles vergoed krijgt van uw verzekeraar." De apothekers willen hun cliënt en erop wijzen dat een ieder tot 31 december van dit jaar de kans heeft om de ziektekostenverzek ering op te zeggen. "Laat u zich goed informeren. Elke zorgver zekeraar heeft een eigen med- icijnbeleid. Wilt u graag uw ver trouwde geneesmiddelen blijven gebruiken? Wilt u liever zo min mogelijk beperkingen van uw zorgverzekeraar? En natuurlijk wel een goede prijs? Vraag dan in uw huisapotheek om advies." De prijswinnaars gingen natuurlijk even op de foto met Sinterklaas en zwarte piet. Nesselande - Bij C1000 Van den Hoven vond vorige week woens dag de prijsuitreiking plaats van de slagzinwedstrijd. De makers van de beste tien slagzinnen wa ren uitgenodigd naar de winkel te komen, waar Sinterklaas de trek king verrichtte en de prijs, een Disneyreis voor vier personen. mocht overhandigen aan de fami lie Deelen. Voor de anderen was er een troostprijs. De winnende slagzin luidt als volgt: Ik ben blij met C1000 Nesselande, omdat wij nu op de boulevard met onze boodschappenwagen kunnen fla neren en van die mooie aanbie dingen kunnen profiteren. Zevenhuizen - Voor de deur van C1000 Wals kan vrijdag 4 december geschaatst worden op de Unox Schaatsbaan. Kinderen en jeugd tot 15 jaar is deze dag tussen 13.00 en 19.00 uur welkom om de schaatsen on der te binden. De toegang is vrij en voor kinderen die zelf geen schaat sen hebben, zijn leenexemplaren aanwezig. C1000 Wals: midden in de samenleving! Zoetermeer - De Ladies Night van 18 november bij Intratuin Zoeter- meer levert mevrouw Jessica van Heeswijck een wel heel leuke bo nus op. Zij mag een week lang rondrijden in een Fiat 500. Tijdens de feestelijke Ladies Night gaven honderden dames zich op om kans te maken op deze prijs. Mevrouw van Heeswijck werd de gelukkige en is dolblij met de prijs. Met de Ladies Night trakteerde Intratuin Zoetermeer op een un ieke avond uit. Woensdagavond 18 november stond er alles in het teken van de dames en het was een groot succes. Niet alleen in Zoetermeer maar bij alle Intra- tuinen in Nederland en België, in totaal 58 vestigingen, was het feest. In totaal waren er op hetzelfde moment zo'n 150.000 dames bij Intratuin over de vloer. Een exclusieve avond boordevol activiteiten die er een echte vrou wenavond van maakten. En dat allemaal in de sprookjesachtige kerstsfeer. Intratuin, de groene belevenis. Intratuin is een belevenis in elk seizoen. Als tuincentrum en sfeer winkel maakt Intratuin winkelen voor tuin, huis en balkon tot een plezierige én inspirerende vrijetijdsbesteding. Kleurrijk, met een overvloed aan planten en bloemen. Sfeervol, met een ruim aanbod woonaccessoires en seizoensartikelen. Praktisch, met een compleet assortiment dieren- verzorgingsproducten. Gastvrij met een gezellig tuincafé en een speelhoek voor kinderen. En al tijd biedt Intratuin iets extra's: stylingtips, speciale acties en cre atieve workshops die onze klant en elk bezoek weer op nieuwe tuin- en woonideeën brengen. Alle prijswinnaars bij elkaar.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 27