Hoogheemraadschappen richten Regionale Belasting Groep op REGIONALE BELASTING GROEP E s^erbe^ Barcontest bij Suus www.hhsk.nl w Ti WÊBsMmnBLmw&iJuÊm Bekendmakingen Vergunningen sfeer voor huis ev\ Yw\t\ Noordelijke Dwarsweg 90, 2761 GD Zevenhuizen. 0180-631463 Klein Hitland 10, 2911 BR Nieuwerkerk aan den IJssel pagina 34 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 2 december 2009 week 49, nr. 50 mm- m M P Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard en het hoogheemraadschap van Delfland gaan vanaf 1 januari 2010 gezamenlijk belastingen heffen en innen. Daarvoor hebben zij een nieuwe organisatie opgericht: de Regionale Belasting Groep. Met het onderbrengen van het heffen en innen van belastingen in één, nieuwe organisatie, willen de waterschappen kosten besparen en de dienstverlening aan burgers en bedrijven verbeteren. Voor inwoners in het werkgebied van Schieland en de Krimpenerwaard verandert er verder niets. Zij ontvangen in 2010, net als in voorgaande jaren, een aanslag voor de waterschapsbelastingen. Wel wordt die aanslag vanaf 2010 verzonden door de Regionale Belasting Groep, in opdracht van het hoogheemraadschap. Bewonersavond Lekdijk Krimpen aan den IJssel Een deel van de Lekdijk (tussen hectometerpaal 22+180 en 22+400) bij Krimpen aan den IJsse! moet versterkt worden. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Hoogheemraadschap blijft beslissen over de tarieven De Regionale Belasting Groep verzorgt in opdracht van de hoogheemraadschappen het volledige belastingproces. Aangiften door bedrijven, aanvragen voor kwijtschelding of het indienen van bezwaren, worden beantwoord en afgehandeld door de Regionale Belasting Groep. Ook het proces van het innen neemt de organisatie voor haar rekening. Er komt een belastingtelefoon, waar burgers hun belastingvragen kunnen stellen. De hoogheemraadschappen blijven zelf verantwoordelijk voor de vaststelling van het beleid en de tarieven. De tarieven en belastingverordeningen worden ook in de toekomst jaarlijks door het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap vastgesteld. Hiervoor wordt een informatieavond georganiseerd op woensdag 16 december vanaf 19.15 uur in Partycentrum Stormpolder in Krimpen aan den IJssel. U bent van harte welkom. Bewonersavond gemaal Verdoold Op maandag 10 december a.s. vindt een bewonersavond over de plannen voor gemaal Verdoold plaats. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur in het Dorpshuis in Gouderak. Eervol ontslag uit het dijkleger De heer GJ. Oosterlaken uit Haastrecht heeft na 55 jaar lid te zijn geweest van het dijkleger eervol ontslag gekregen uit het dijkleger van het hoogheemraadschap. Hierbij kreeg hij een prachtige bos bloemen en een bronzen beeldje van een steenzetter overhandigd. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap vergunningen en ontheffingen op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo), de Keur en het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW). Capelle aan den IJssel - (K.09.587, dd. 16-11-2009) Gemeente Capelle aan den IJssel, aanbrengen van verhard oppervlak, Vincent van Goghrade; - (K.09.630, dd. 24-11-2009) H. de Kreij, vervangen van een brug, 's-Gravenweg 250. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.09.620, dd. 16-11-2009) KPN BVW&O Infrastructure, aanleggen van een telecommunicatiekabel, 's- Gravenweg; - (K.09.596, dd. 16-11-2009) Gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel, hebben van een zitkuil, Schielandweg 98. Waddinxveen - (K.09.638, dd. 24-11-2009) Ingenieursbureau Inpijn- Blokpoel Sliedrecht BV, uitvoeren van bodemonderzoek, Noordringdijk. Zevenhuizen-Moerkapelle - (K.09.499, dd. 16-11-2009) Gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, aanleggen van een drukriolering, Zuidelijke Dwarsweg, Zuidplasweg, Swanlaweg en 't Noordeinde; - (K.09.572, dd. 18-11 -2009) Gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, aanbrengen van een damwand in de Ringvaart van de Zuidplaspolder, plaatselijk verbreden van de rijbaan en het aanbrengen van een verkeersbord t.h.v. het Zuideinde 1 b. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage bij het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 335.Tegen de keur- vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot 6 weken na de bij de vergunning genoemde besluit- datum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk nl. Maasboulevard 123. 3nfi3 Rotterdam I Een aantal weken achter elkaar wordt er elke vrijdag een heuse barwedstrijd gouden bij Café Bij Suus op Klein Hitland te Nieuwer kerk aan de IJssel. ledereen kan en mag mee doen. Onder het motto draai je eigen bar verzinnen de deelnemers allemaal een eigen thema. De laatste weken was de opkomst zeer goed en zijn er al verschillende teams die de bar zeer succesvol geleid hebben. Onder toezicht van Suus zelf draaien de teams hun eigen café! Iedere week is er een ander thema! As vrijdag 4 december is het de beurt aan een vriendinnengroep, de meiden zijn afkomstig uit Nieuwerkerk, Moordrecht, Zevenhuizen en Gouda. Zij hebben als Thema Las Vegas. Kom je leuk verkleed kun je leuke prijsjes winnen. De dames hebben zelfs live muziek geregeld! ledereen is welkom vanaf 20.00 uur. Het beloofd weer een gezellige avond te worden!

Hart van Holland | 2009 | | pagina 34