Picea Omorika Nordmann Oaseblokken mos iverstgroen 200 cm) vanaf €9,99 vanaf €14,99 3 voor €0,99 van voor 3 bossen voor €6,- o.a. eucalyptus, skimmia, ilex (Geldig zolang de voorraad strekt!) a,kinderen in'Dickc" GRATIS op degw (Geldig zolang de voorraad strekt!) Groencentrum Sonneveld Zijde 141 - Boskoop www. groencentrumsonneveld. nl Geachte klant, geachte mevrouw, mijnheer, Ik heb weer enig nieuws via de emaille. Groencentrum Sonneveld, u weet wel, het bedrijf waar mijn kleinkinderen werken, heeft weer zo'n beeldige kerstshow voor u georganiseerd. Met alle toeters en bellen er op en eraan. En die enige charmante man staat ook weer tussen de kerstbomen. Ik vind hem op Charles Dickens lijken dus ik ben zeker van de partij. Ik ga met mijn vrouw graag naar die romantische kerstmarkten, u weet wel met gloeiwijn en... eh... waar was ik gebleven? Oh ja: de kerstshow van Sonneveld wordt fantastisch opgemaakt door die leuke meiden van de sfeerafdeling, he gut hoe heten ze nu ook al weer... Annie... nee Ans,en Jac en nog meer van die meiden. Ze horen al bij het meubilair hi hi. Gutjes wat een toestand. Hoe dan ook, ze hebben prachtige decoraties, kerststukken, scherpe prijstellingen en aanbiedingen, en er is genoeg te doen. Ik maak een lekkere pan erwtensoep voor u, dus komen hoor! Anders zwaait er wat. Het is op... uuhh, even mijn bril pakken, de komende weken!! EN DENK ERAAN 'KOMEN HOOR! Met de meeste hoogachting Opa Wim Rietveld pagina 36 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 2 december 2009 rstboipen E stuntprijzen! SS Sonneveld/ ro&ncentruM/

Hart van Holland | 2009 | | pagina 36