makelaardij P-van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN Lijsterbesstraat 44 Vraagprijs 169.500,— k.k. Omloop 28 Vraagprijs 175.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Da Costaweg 4 Vraagprijs 229.500,— k.k. WADDINXVEEN MOERKAPELLE ZEVENHUIZEN Kanaalweg 6 Vraagprijs 449.000,— k.k. Wilhelminastraat 11 Vraagprijs 229.000,- K.K. Stampioenstraat 33 Vraagprijs 374.500,- K.K. r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 2 december 2009 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 4-Kamer eengezinstussenwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Nabij winkels, station en sportgelegenheden gelegen In de Bomenwijk gelegen eengezïnstussenwoning (met aangebouwde overkapping), voortuin en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 305 m3, woonopp. 83 m2 en 133 m! eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitme ting blijken. Ind.: Begane grond: Entree/hal met meterkast; Bordestrap met toiletruimte v.v. closet; L-vormige woon kamer; Kelderkast; Open keuken met rechte keukenopstel ling; Hal met vaste kast v.v. gasaansluiting; Aangebouwde overkapping met toegang tot de achtertuin en de berging. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v douche en wastafel. 2e Verd.: Mid dels losse steektrap bereikbare bevloerde bergvliering met dakvenster en e.v.-combi-opstelling (bouwjaar 2000). 3-Kamer appartement met achterplaats Gelegen op loopafstand van winkels en openbaar vervoer Oplevering in overleg In ruim opgezette en gewilde woonwijk op de begane grond gelegen goed onderhouden 3-kamer appartement met inpandige berging en achterplaats (0) met achterom. Dit zo te betrekken appartement heeft een weids uitzicht over een waterpartij. Ind.: Entree/hal met garderobenis en iaminaatvloer; Meterkast (3 groepen en aardlekschakelaar); Fraaie, Echte aan de voorzijde gelegen woonkamer met parketvloer; Open keuken met L-vormige lichte keukenop stelling v.v inb.app.; Tegenover deze opstelling bevindt zich een rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken/berging met toegang tot de achterplaats, Vaillant cv-eombi installatie, aansl. wasapp. en vaatwasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v douchecabine met thermostaat kraan, vaste wastafel, vloerverwarming en designradiator; i Slaapkamer aan de vz. en 1 slaapkamer aan de a.z., beide v.v. een iaminaatvloer. 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning 1 Goten vernieuwd in 2003 Complete c v. installatie aangelegd in 2003 'n een groene en ruim opgezette omgeving gelegen uitge bouwde en goed onderhouden eengezinswoning met vcor- en fraai aangelegde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963,145 m2 eigen grond, inhoud 365 m3en woonopp. 122 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Ruime, uitgebouwde woonkamer met Iaminaatvloer en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige lichte keukenopstelling 2005) v.v. inbapp. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z., waarvan 1 met toegang tot het balkon en beide met vaste kast; Badkamer met zitbad en vaste wastafel. 2e Verd.: Overloop met Nefit HR cv-combi installatie en aansl. wasapp.; Zolderslaapkamer met dakka pel aan de az. Bijz.: Deze woning is v.v dubbele beglazing. 5-Kamer royale eengezinswoning Op loopafstand gelegen van winkels, scholen, openbaar vervoer en het Gouwebos Vaste projectnotaris In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezïnstussenwoning met een 12 meter diepe achter tuin (N) met vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1971,169 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/hal met tochtportaal met meterkast; Hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling, wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin; Ruime doorzonwocnkamer met toegang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badka mer met ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer aan de vz. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z., waarvan één met 2 vaste kasten. 2e Verd.: Overloop; Hobby/was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant VHR c.v.-combiketel (2002); 1 Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: De woning is een voormalige huurwoning. Oplevering per direct Uitgebouwde 6-Kamer hoekeengezinswoning Bijkeuken met extra hobbyruimte in de vide De woning is volledig geïsoleerd In de wijk Zuidpias gelegen hoekeengezinswoning welke zowel aan de achter- als aan de zijzijde is uitgebouwd. Docr deze uitbouw is op de beg.gr. een flinke leefruimte ontstaar De achtertuin (Z/0) beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1987, woonopp. 142 m2 en 193 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de vz. met venster naar de woonk.; Met 3 meter uitgebouwde woonkamer met dakkoepels, trapkast, open haard en schuifpui; Open keuken met rechte opstelling v.v inb.app Bijkeuken met wasm. aansl. en trap naar de vide. 1e Verd Overloop; Badkamer v.v ligbad, designradiator, closet en wastafel; 1 Slaapk. aan de vz.; Ouderslaapk. (v/h 2) aan de a.z. met toegang tot klein balkon en schuifwandkasL 2e Verd.: Overloop met dakvenster en cv-combiketel; Ruime zolderk. met dakkapel aan de v.z., dakvenster aan de az., wastafel en bergruimte achter de kneschotten. Vrijstaande 6-kamerwoning Op een unieke locatie, prachtig aan het kanaal gelegen Ruime werk-, hobbyruimte 5-kamer eengezinswoning Ruimte waar u aan huis kunt werken 1 Slaapkamer en badkamer op begane grond 4-kamer appartement Liftinstallatie, videofooninstallatie en binnentuin Comfortabel appartement waar u zo in kunt trekken Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage 6.60 x 4.16m) en aangebouwde werkplaats 14.47 x 16.48m). Bwjr. 1966,498 m2 eigen grond, 369 m3 inhoud en 117 m2 woonoppervlakte. Een ideale woning voor diegene die op zoek is naar centraal maar toch vrij wonen. Deze woning dient zowel intern als extern grondig te wor den aangepakt. Ind.: Entree/hal met trapopgang en vaste kast; Toilet; Meterkast; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot de garage: 2 Slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast; Gesloten keuken (donker eiken) met vaste kast, gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast met vriesvak; Lichte woonkamer met weids uitzicht over het kanaal en toegang tot de tuin. 1e Verd.: Ruime overloop met moge lijkheid tot het creëren van een werkruimte, badkamer of extra slaapkamer en bergruimte achter de knieschotten; 2 Slaapkamers met bergruimte achter de knieschotten. Uitgebouwde hoekwoning met ruime tuin, garage en serre. Bwjr. 1960, 106 m2 woonopp. en 316 m2 eigen grond. Achtertuin (ZW) met berging en garage met stalen kanteldeur en elektra. Ind.: Entree/hal met toilet, meterkast, trap/kelderkast en bordestrap; Keuken met koelkast (2007), gaskookplaat, afzuigkap, e.v.-ketel en geiser; Ruime serre; Doorzonwoonkamer met vaste kast; 1 Slaapkamer in de zijuitbouw met badkamer v.v. douchehoek, wastafel, toilet en wasmachineaansl.; Zowel de badkamer als de deuren zijn toegankelijk voor mindervaliden. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met zitbad en wastafel; 3 Slaapkamers met vaste kast, waarvan 1 met zonwering en luik naar bevloerde vliering. Bijz.: Grotendeels hardhouten kozijnen met dubbelglas. Goot aan voorzijde vervangen in 2007. Nieuwe hardhouten dakoverstekken. Goed onderhouden luxe appartement gelegen op de 1e verdieping met een aangenaam woonoppervlakte van 163 m2, eigen parkeerplaats in parkeerkelder en een ruime berging. Ind.: Hal met berging v.v. c.v.-ketel, WTW installatie; Toilet; Zeer royale en lichte woonkamer 45 m2). De ramen zijn allen v.v. elektrische sereens; Open luxe keuken v.v. inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer en de grote slaapkamer bereikt men het inpandige balkon (Z/0). De grootste slaapkamer is 17,5 m2 en is bij de woonkamer te trekken. 2 slaapkamers (16 m2 en 13 m2); Badkamer v.v. een douchecabine, hang closet, dubbel wastafelmeubel en opstelplaats voor de wasmachine/droger. Bijz.: Geheel v.v. een (quickstep) Iaminaatvloer met v-groef uitgevoerd in zeer licht eiken en netjes afgewerkte wanden (spaehtelputz); Oplevering in overleg, kan snel. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40