Zevenhuizen- FYSIOTHERAPEUTEN EN SPORTCENTRUM BUNDELEN KRACHTEN DE ZWALUW SPONSORT CLUBKAS VERENIGINGEN Gemeente BESLUITEN ALGEMENE PLAA35ELp<E VERORDENING RiUVgELgKE ORDENING MNWQZINGGCMLLECnE\/EFESTIVnEIIEN2010 OP Dl FOTO MET SINT EN PIET ■:kM: Verieende bouwvergunningen met ontheffing: Vrijstelling bestemmingsplan 0 Verconden: 24 november 2009 van Hogendorpstraat 12,2751 AG Moerka pelle, plaatsen tuinhek (BL/2009/0032) Beroep vergunningen met ontheffingen Tegen de afgegeven vergunning met ontheffing leunt u, als belanghebbende, op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na nazending van het besluit schriftelijk beroep aan tekenen bij de arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 20302,2500 EH 's-Graven- hage. Heeft u een beroepschrift ingediend en meent u dat de betrokken belangen zo zwaar wegen dat u de beslissing hierop niet kunt afwachten, dan heeft u de mogelijkheid om een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de arrondis- sementsrechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 20302,2500 EH 's-Gravenhage. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle zijn voornemens met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van het geldende be stemmingsplan voor het plaatsen van een berging op het perceel De Bonk21,2761 EG Zevenhuizen. Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking heb bende stukken liggen vanaf 3 december 2009 t/m 13 januari 2010 gedurende zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor iedereen ter inzage. Tijdens de terinzagelegging kan iedereen naar keuze mondeling of schriftelijk zienswijzen indie nen bij burgemeester en wethouders. Mondelinge zienswijzen kunnen naar voren worden gebracht bij de afdeling VROM, tel. 0180637732. De burgemeester en/of het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle hebben besloten de navolgende ver gunningen/ontheffingen te verlenen aan: Middenstandsvereniging Zevenhuizen tijdelijke ontheffing voor het verstrekken van zwak alcohol houdende drank op 11 december 2009; VOF Ten Hoven-Muys voor het innemen van standplaats in Moerkapelle in het jaar 2010; De heer R. van de Steenhoven aanwezigheids- vergunning voor kanspeelautomaten in het jaar 2010; Nationaal Epilepsie Fonds collectevergunning in de periode 25 t/m 29 mei 2010; Maag Lever en Darm Stichting collectevergun ning in de periode 13 t/m 19 juni 2010. Bezwaar verieende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht bij respectievelijk de burgemees ter en/of het college van Zevenhuizen-Moerkapelle, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aantekenen als u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezen ding/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de arrondis sementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Ket college van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat op grond van artikel 4:2 van de Alge mene Plaatselijke Verordening de volgende data in 2010 rijn aangewezen als collectieve festiviteit: 2. 3. Donderdag 1 januari van 0.00 uur tot 02.00 uur (Oud en Nieuw 2009-2010) Vrijdag 30 april van 12.00 uur tot 20.00 uur (Koninginnedag) Vrijdag 3 september van 18.00 uur tot 0.00 uur (Oogstfeest) 4. Zaterdag 4 september van 09.00 uur tot 18.00 uur (Oogstfeest) 5. Vrijdag 31 december van 18.00 uur tot 0.00 uur (Oud en Nieuw 2010-2011) Op bovenstaande data mag overschrijding plaats vinden van de geluidsnormen van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na publicatie bezwaar aantekenen bij het college van Zevenhuizen-Moerkapelle, postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Bezwaren kunnen worden ingediend onder vermelding van 'Bezwaar aanwijzing collectieve festiviteiten 2010'. BEDRIJVIGHEID N DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Samenwerking Groepspraktijk De Zuidpias en sport- en gezondheidscentrum De Koornmolen Een reischeque voor de Vrouwen van Nu. Zevenhuizen-Moerkapelle - Reisbureau De Zwaluw organiseert, even als tijdens voorgaande jaren, de zogenaamde 'verenigingsactie'. Wan neer men lid is van een vereniging en men maakt hier melding van tijdens het boeken van een reis bij reisbureau De Zwaluw, dan wordt een deel van de reissom geboekt naar de betrokken clubkas. Al veel clubleden maken gebruik van deze service waarmee men direct de clubkas sponsort. Als tegenprestatie vraagt reisbureau De Zwaluw deze actie onder de eandacht te brengen van de le den van de vereniging. Hoe meer 'eden een reis boeken, hoe groter eet voordeel voor de vereniging. Bij het boeken ontvangt men vak kundig en kosteloos advies en ser vice van de Zwaluw aan de Dorps straat 149. Voorts ontvangt men Punten op de Zevenhuizenpas. Reischeque 'eder jaar wordt een reischeque verloot onder de deelnemende verenigingen. Deze keer mocht Jrievrouw Keizer van de Zeven- huizense afdeling van Vrouwen van Nu de cheque in ontvangst nemen. Deelnemende verenigingen De verenigingsactie wordt ge steund door Anbo, Badminton Zevenhuizen, Biljartvereniging Moerkapelle, Bridgeclub Zeven huizen, Interkerkelijk Gospelkoor El Jakim, peuterspeelzaal 't Hob belpaard, De Kleine Trompet ter, Tennisvereniging Love '70, Paardrijvereniging Moerveen, Oss/Be Fit, Rolling '90, Viswijven- koor Sootjevisch, Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle, de Stormvliegers.Tourclub '80, ten nisvereniging Zevenhuizen, Tafel tennisvereniging TZM, VC Nesse- lande, VV Moerkapelle, Zang en Kleur, Zeparo en De Zeven Mu zen. Staat uw vereniging er nog niet bij? Laat het bestuur contact op nemen met reisbureau De Zwa luw via 0180-632131. Door Geertrude Verweij Zevenhuizen - De Groepspraktijk voor fysiotherapie en manuele therapie De Zuidplas is volop in beweging. Een paar maanden geleden stopte Dick van Oije met zijn praktijk in Zevenhuizen. De groepspraktijk waar hij deel van uit maakte blijft echter gewoon voortbestaan op meerdere werk- locaties. De bekende praktijkruimte aan het IJslandsmos in Nieuwerkerk aan den IJssel, sport- en revali datiecentrum Corpoforte aan de Groeneweg en de praktijk in Zorgcentrum De Zevenster wor den onveranderd voortgezet. Omdat de praktijk van Van Oije aan de Lange Zijde een huis praktijk was, is voor deze lo catie een vervangende ruimte gezocht. Deze werd gevonden in De Koornmolen, wat meteen nieuwe mogelijkheden met zich meebrengt. Jan Clardeij: "Het is een andere locatie en een andere invulling." Natuurlijk kunnen mensen met klachten nog steeds bij de prak tijk terecht voor manuele of fysiotherapie, maar daarnaast biedt deze praktijk nog meer mo gelijkheden. "We slaan hier twee vliegen in een klap. Via de gewone fysio therapie kan men hier gelijk doorstromen met een revalida- tieproces in het sportcentrum." Bas Duiverman, manager van het Sport- en gezondheidscentrum bij De Koornmolen is enthousiast over de intensieve samenwerking tussen de fysiotherapieprak- tijk en het sportcentrum. "Het unieke van deze samenwerking is, dat het een ideaal plan geeft Olaf Moerman. voor sportblessures en mensen die herstel door beweging nodig hebben. Op deze afdeling wordt veel gewerkt met actief herstel van blessures." Clardeij: "Dat is ook de essentie van de fysiotherapie: mensen aan het bewegen krijgen. We willen niet alleen kwalen verhel pen, maar ook de voorwaarden scheppen om die kwalen niet te laten terugkeren. Mensen moe ten daarvoor meer en beter be wegen." Olaf Moerman en Flavio Andrade zullen de meeste behandelingen Zevenhuizen - Sinterklaas bracht vorige week samen met een aantal pieten, een bezoek aan C1000 Wals. De Sint had voor alle aanwezige kinderen een leuke attentie meegenomen en de kinderen mochten ook nog met Sinterklaas en zwarte piet op de foto. Alle gemaakte foto's hangen vanaf donderdag 10 de cember in de winkel en kunnen gratis opgehaald worden. C1000 Wals: midden in de samenle- Flavio Andrade. in De Koornmolen uitvoeren, maar drijvende krachten achter de samenwerking zijn Duiverman en Clardeij. Beiden hebben een achtergrond in de topsport. "We hebben allebei op het hoogste niveau gevolleybald. We hebben dus niet alleen beroepsmatig veel verstand van het behandelen van sporters en topsporters, maar putten ook uit eigen ervaring." Voor afspraken voor manuele therapie, reguliere fysiotherapie of de uitgebreide therapie is e Zuidpias nog steeds bereikbaar onder nummer 0180-632188. Sinterklaas bracht een bezoek aan CT000 Wals. Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 2 december 2009 pagina 5 Postbus 30, 2760 AA 2evenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPE11 F N.T WEEK 49

Hart van Holland | 2009 | | pagina 5