coop HOCUS FOCUS Nieuwerkerk a/d IJssel 15% korting Mediterrane delicatessen in een gezellige dorpswinkel I A lï I O N I A Pittoresk winkelen... Kindermode 1 stuk 2 stuks 3 stuks 4 stuks 5 stuks ortingeri tot 50' Dorpsstraat 44 Nieuwerkerk a/d IJssel Tel: 0180-316511 Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op alle cd's en dvd's die in onze winkel aanwezig zijn. Actn/ut Nieuw in Nieuwerkerk aan de ijssel In december de eerste 10 lessen 10% korting* OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m vrijdag Zaterdag Door Geertrude Verwerij Nieuwerkerk aan den IJssel - "Het idee om een winkel als deze te beginnen is ontstaan uit een soort hobby." Jolanda en Peter den Hartog houden van het Bourgondische leven. "Het was een kaaswinkeltje, maar we hebben het hele assortiment omgegooid en uitgebreid met delicatessen en wijn. We verkopen ook nog steeds Hollandse kazen en vleeswaren, maar daarnaast hebben we een groot aantal mediterrane producten, die vooral afkomstig zijn uit Spanje en Italië." Het Bunzlau servies komt uit Polen, waar het al meer dan honderd jaar op traditionele wij ze wordt gebakken en met de hand beschil derd." Relatiegeschenken Speciaal voor de feestdagen is het assortiment uitgebreid met bijzondere geschenkartikelen zoals verzilverde kaas- en botermesjes en amuselepels. Ook zijn er speciale etenswaren ingekocht. "We verkopen speciale blikken amarettikoekjes. Bovendien hebben we een aantal Flamigni producten rechtstreeks uit Ita lië geïmporteerd. Dat zijn luxe handgemaakte koekjes met een heerlijke vruchtenvulling." Bij Bourgondisch verzorgt ook relatiegeschen ken en kerstpakketten. "Onze kracht ligt in het feit dat we alles op maat doen. We stel len het pakket samen in overleg met de klant. Het is leuk om naar een bedrijf te kijken en te overleggen wat mensen leuk vinden om te krijgen." Jolanda vind dat het leukste aspect van de winkel. "Het contact met de klanten vind ik erg belangrijk. Het is en blijft een dorpswin kel. Er gaat hier dagelijks heel wat wel en wee over de toonbank." m.u.v. nieuwe-en basis collectie, accessoires en reeds afgeprijsde artikelen Dorpsstraat 30 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180 315253 www.degiraffe.com info@degiraffe.com De olijfolie die Bij Bourgondisch verkoopt wordt door Den Hartog zelf getapt. "Daar zit echt veel meer smaak aan. Ook de azijn bot telen we zelf." Nieuw in het assortiment zijn de verse theemelanges. "We hebben om te beginnen vijf soorten en zien wel hoe zich dat ontwikkelt." In de winkel wordt regelmatig een high tea georganiseerd. "Daarnaast houden we ook wijnproeverijen, zowel hier als op locatie. En we doen ook catering, de koude keuken. Van tapasborden tot salades en hartige taarten, heel divers." Dagelijks zijn er belegde broodjes verkrijg baar. "De broodjes worden door ons afgebakken en belegd. Naast het gewone as- 5' sortiment hebben we -■ altijd een broodje van I de week. Dat varieert I l «r— van heel eenvoudig tot I heel speciaal. We pro- Bi f 'M beren er iedere week i SbyL'fitt? weer iets leuks van te maken." Naast de voedingspro- W9Ê - ducten Bunzlau Servies geliefd li bij de klanten. "We zijn officieel verkooppunt. Anfonelle Mare O'Polo Oui Xandres Nomansland Circle of Gentlemen Repeat V'Ovn^v Coop Wim Bos - Kerklaan 67 Nieuwerkerk aan den IJssel pagjna 16 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 9 december 2009 't oude Cd ri'Jr/üAr Kerklaan 80, 2912 CL Nieuwerkerk aan den IJssel, 0180-323004 Autorijschool WesterGouwe Voor meer informatie Jan Schep tel: 06 -15 240 412

Hart van Holland | 2009 | | pagina 16