smm oca ®dp secs® Effe 0M mder§tijde m Biebnight XMAS PARTY IN LOOSE END RADIOMAKER IWAN VERRIPS NAAR BNN UNIVERSITY? Oud en Nieuw feest op Raadhuisplein chiefiïe is overal MUZIEKAVONDEN GOUDSE WAARDEN THURSDAY DECEMBER 31st pagina 24 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 9 december 2009 Utrecht - De première van het voorlichtingsproject 'Liefde is overal' vindt op vrijdag 18 de cember om 15.00 uur plaats in Rasa aan de Pauwstraat 13a. In vier delen vertellen jonge mensen met een verstandelijke beperking over hun ervaringen, ideeën en dromen over het eigen lichaam, vriendschap en relaties, liefde en seksualiteit. Het doel van deze serie films is de onderwerpen beter bespreekbaar maken. Nog steeds blijkt dat thema's als liefde en seksualiteit onvoldoende aan dacht hebben. De films zullen met name gebruikt worden binnen de gehandicaptenzorg en het onder wijs. De serie is gemaakt in op dracht van de LFB, een belangen vereniging door en voor mensen met een verstandelijke beperking. Mensen met een verstandelijke beperking hebben voor en achter de schermen meegewerkt aan het maken van de serie. Aanmelden voor het bijwonen van de premiè re kan, vóór woensdag 16 decem ber, via info@loesvanveen.nl. Reeuwijk - In Loose End, aan de Bui tenomweg 5, wordt voor zaterdag 19 december van 20.00 tot 23.30 uur een Xmas Party georganiseerd. Loose End is die avond omgetoverd in kerstsfeer. Het feest is bestemd voor jongeren tussen 10 en 15 jaar. De toegang bedraagt 1,- euro. Ro ken en alcoholische dranken zijn niet toegestaan en eenmaal bin nen is binnen! Eerder ophalen is wel mogelijk. Voor meer informatie: 06-12839280 of www.jongerenwerkmh.hyves. nl. Rotterdam - Off_Corso, aan de Kruiskade 22, én Dado, aan de Kruiskade 55, presenteren geza menlijk de New Year's Eve Special van 'We all love 80's 90's'. Op donderdag 31 december openen zij gezamenlijk hun deuren om het nieuwe jaar in stijl in te lui den. Hef het glas op 2010 terwijl 1 je jezelf terug in de tijd waant met de meest geweldige hits en beelden uit de jaren '80 en '90. De beste dj's staan achter de draaitafels om te zorgen voor 1 vuurwerk op de dansvloeren van Off_Corso én Dado. Loop zo vaak je wilt heen en weer tussen Off_Corso en Dado en geniet zo van een waar 80's 90's festival! De vj's zullen je verrassen met alle legendarische knallende kurken film- en televisiemomenten uit de tijd van Pretty Woman, toen je thuisbleef voor Miami Vice en geen aflevering miste van Beverly Hills 90210 of The A-team. Beleef swingend op de dansvloer en met champagne in de hand een fantastische start van het nieuwe jaar! Het feest duurt van 22.00 tot 06.00 uur; tussen 23.45 en 00.15 zijn de deuren gesloten. Tickets De toegang bedraagt in de voor- verkoop 37,50 euro (exlc. fee); aan de deur 45,- euro. Wanneer je je ticket bij Dado koopt, ontvang je gratis een ex-1 dusief 'We all love '80's '90's T- shirt. Tickets zijn verder verkrijg baar via www.wealllove.com of I www.primera.nl. Voor meer informatie: www.wealllove.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de openbare bibliotheek vindt op vrijdag 11 december een 'Biebnight' plaats met als thema 'Effe wat anders!'. Wat normaal nooit in de bieb gebeurt, kan deze avond wel. Ben je geïnte resseerd in het zesde zintuig, aura's en het niet direct zichtbare? Kom dan naar de bibliotheek aan het Raadhuisplein. Op het programma staan activiteiten als wierook maken, een gelukswens in het 'Elfs' schrijven of een amulet maken. Voorts kan je tarotkaarten laten leggen, je hand la ten lezen en kennismaken met magnetiseren. De avond begint om 20.00 uur; de toegang is vrij. Nog een tip: er wordt ook 'Magic the Gathering' gespeeld, dus als je thuis een deck hebt liggen, neem die dan mee. Door Marlonneke Willemsen m Moordrecht - Hij is pas achttien jaar, maar Iwan Verrips is al jaren lang een vaste kracht bij Radio Zuidpias, voorheen Radio Moordrecht (RaMo). Sinds september is hij student aan de school voor journalistiek, maar sinds kort is Iwan ook werk zaam bij het BNN radio 1 programma BNN Today. "Bij BNN ben ik gastheer en help de redactie. Dat is nog niet echt een journalistieke baan, maar ik kan wel overal meekijken." Daarnaast is Iwan ge selecteerd voor de BNN University, het talenten programma van de omroep. Iwan is op zijn veertiende begonnen bij RaMo. "Ik was altijd met techniek bezig. Mijn moeder hoorde dat ze bij RaMo iemand zochten voor de techniek, dus ben ik gaan kijken. Ze merkten dat ik heel en thousiast was en al snel maakte ik deel uit van het team. Ik had alles thuis zelf al een beetje uitgevo geld en gelukkig pak ik dit soort dingen snel op. Als technicus moet je vooral de mengtafel bedie nen. Dat wil zeggen dingen in en uit de uitzending halen. Je moet bijvoorbeeld ook mensen bellen, zorgen dat ze aan de lijn blijven en dan zorgen dat het geluid van de telefoonlijn in de uitzending terecht komt." Al snel werden de werkzaamheden uitgebreid met presentatie en redactiewerk. "Ik ben vrij snel gaan presenteren. Als er iemand uitviel bijvoorbeeld en zo ben ik er steeds verder ingerold. Het presente ren gaat me best goed af. Ik kan gemakkelijk een half uur over een compleet onbelangrijk onder werp kletsen. Dat heeft er ook wel van kleins van aan ingezeten. Mijn ouders werden regelmatig gek van mij. Ook het redactiewerk vind ik interes sant. Het is leuk om dingen te regelen voor in de uitzending. Je moet veel uitzoeken, maar bijvoor beeld ook gesprekken voorbereiden. Voor RaMo heb ik ook de website gemaakt en ik ben nu bij Omroep Zuidpias bezig met nieuwe media. Zo zijn we aan het nadenken over een combinatie tus sen de omroep en de site Zuidpias Actief, waar we nauw mee samenwerken." Via deze vormen van nieuwe media is Iwan ook bij BNN terecht gekomen. "Via Twitter heb ik iemand van BNN leren kennen. Ik heb hem gevraagd of ik eens mocht langskomen om te kijken hoe het er bij BNN aan toegaat. Gewoon uit interesse. Een aantal maanden later kreeg ik een telefoontje van de hoofdredacteur of ik bij BNN Today wilde ko men werken. Dat doe ik nu twee avonden in de week. En ik ben ook geselecteerd voor de BNN University." Later hoop Iwan als journalist bij BNN te kunnen werken. "Ik vind BNN leuk. De NOS trekt me nu nog helemaal niet. Dat is een saaie oude mannen omroep. Plaatjes draaien vind ik ook leuk, maar dat is meer voor erbij. Actualiteiten programma's vind ik het allerleukste." Nieuwerkerk aan den IJssel - 'GiM- Me THa LiGHT' is de naam van de derde editie van het Oud en Nieuw feest, dat plaatsvindt op het Raad huisplein in de nacht dat 2009 overgaat in 2010. Het feest, dat ge organiseerd wordt door Stichting Jeugdwerk Zuidpias in samenwer king met de gemeente, begint om 00.30 uur en gaat door tot 04.30 uur. Anders dan andere jaren vindt het feest dit keer plaats in een grote feesttent, die dan al eni ge tijd op het Raadhuisplein staat in verband met de feestelijkheden rondom de 'Uitzwaaiweken'. De toegang is vrij. Line up: dj Rex- tar, 0180NWK, dj Elmeijera, Super Blenders en Dutch Mix. Gouda - Voor de 33e keer worden door de Christelijke Scholenge meenschap De Goudse Waarden de jaarlijkse muziekavonden geor ganiseerd, dit jaar met als thema 'This is it'. Tijdens vier avonden wordt een afwisselend programma gepresenteerd, waarbij leerlingen en docenten in circa 30 acts hun muzikale en creatieve talenten to nen. Op het programma staan on der meer acts op het gebied van popmuziek, klassieke muziek en jazz, alsmede cabaret en dans. De muziekavonden vinden plaats op vrijdag 11, maandag 14, dinsdag 15 en woensdag 16 december in het gebouw aan de Heemskerkstraat en duren telkens van 19.30 tot cir ca 22.30 uur. De toegang bedraagt 4,— euro. Kaarten zijn verkrijgbaar via e.dgroot@degoudsewaarden. nl, onder vermelding van naam en voorkeursavond. Kinderen die nu nog in groep 8 zitten, maar wel licht volgend schooljaar naar De Goudse Waarden willen, kunnen uitsluitend een kaartje kopen voor de vrijdag- of maandagavond.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 24