Elke zaterdag open r makelaardij ^=>£7eel wat huizen in huis! 0_van 't hof www.hof-makelaardij.nl Ga naar Van 't Hof Makelaardij Ook in deze donkere dagen op zoek naar een nieuwe woning? WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Nesse 1 Vraagprijs 995.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar WADDINXVEEN pagina 48 P_van 't hof 5-Kamer goed onderhouden hoekwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2009 Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper Bent u op zoek naar een goed onderhouden hoekwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias' Komt u dan eens binnenkijken. Bwjr. 1984, 132 m2 eigen grond, woonopp. 110 m2 en inhoud 325 m3. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken aan de v.z. met een rechte witte opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met schuifpui naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Grote slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met douchehoek, closet, wastafel en wasm. aansl 2e Verd.: Open zolderruimte, aansl. wasapp., c.v.- combiketel (Vaillant VHRJ, bergruimte achter knieschotten en groot dakvenster; Op deze etage kan prima een slaap kamer gerealiseerd worden. Bijz.; De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Oplevering in overleg. 5-Kamer eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer Keurig verzorgde en goed onderhouden woning Gevelbrede zonwering aan de achterzijde op de begane grond In de wijk 'Zuidpias' gelegen goed onderhouden eengezins woning met uitgebouwde woonkamer. Bwjr. 1991, inhoud 345 m3 en 130 m2 eigen grond. De zonnige achtertuin (Oost) is 10 meter diep en beschikt over een stenen berging en een achterom. Ind.: Entree/hal met in 2004 vernieuwde meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte, met 2 meter uitgebouwde, woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige opstelling (2004) v.v. natuurstenen aanrecht- blad en div. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer (2002) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubd, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met ged. dakkapel aan de a.z, wasmachineaansl. en cv-eombi opstelling; Zolderkamer met ged. dakkapel aan de az. (2005) en dakkapel aan de vz. (2005). Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 9 december 2009 NV M Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Halfvrijstaande woning Aparte garage met daarboven een grote slaapkamer c.q. kantoor Oplevering in overleg Op een prachtige locatie gelegen halfvrijstaande woning. Bwjr. woning 2002, bwjr. garage 2005. De totale woonopp. is verdeeld over 77 m2 in de woning en 25 m2 voor de etage boven de garage. Het perceel is 180 m2 groot. Woning: Entree; Trapopgang; Stookruimte met e.v.eombiketel; Badkamer met douchecabine, wastafel en hang closet; 1 Slaapkamer aan de vz; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Deur naar de serre v.v. wasm.aansl. en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: Woonkamer met openslaande deuren naar het balkon aan de v.z. en dakkapel aan de zijzijde; Open keuken met L-vormige opstelling v.v. van inb.app.; Openslaande deuren naar groot terras (Z/W) aan de achterzijde met trap naar de tuin. Garage: Vrijstaande stenen garage v.v. c.v.combi ketel. 1e Verd.: Overloop met toilet en wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer of kantoorruimte met 2 Velux dakvensters. Goed onderhouden villa Direct grenzend aan de rivier De Gouwe Dubbele inpandige garage met elektrische deuren Goed onderhouden villa met rondom fraai aangelegde tuin en 3 park.pl. op eigen terrein. De achtertuin grenst direct aan de Gouwe. Als 1 van de weinige woningen kunt u hier wel uw boot aanmeren en voor een langere periode aanleg gen. Bwjr. 1984, inhoud 995 m3,880 m2 eigen grond en woonopp. 305 m2 (ind. garage). Ind.: Entree; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de vz.; Hoofdslaapkamer aan de vz. met toegang tot de badkamer met vloerverw., dubbele wastafel, ligbatEuJoucitecabine-ervtoangeleset; De b=vormige woonkamer met open haard is aan de zijde van de Gouwe gelegen; D.m.v. de aluminium schuifpui bereikt u het onder- heide terras met buiten open haard; Keuken met L-vormige Siematic opstelling met div. inb.app.; Kelder; Bijkeuken met wasm. aansl. 1e Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met douchehoek en wastafel; Stookruimte met cv-combi opstelling (Nefït, 2009) met extra boiler; 3 Royale slaapkamers; 4e Kamer welke gebruikt kan worden als hobbykamer of berging. Vrijstaande woning met garage Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg Schitterend met vrij uitzicht over de polder gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage en rondom gelegen tuin. Deze woning is te bereiken middels eigen brug. Bwjr. 1958, 605 m2 eigen grond, inhoud 307 m3 (excl. de garage) en woonopp. 82 m2 (excl. de garage). Vrij wonen en toch nabij diverse voorzienin gen, waaronder winkels en scholen. Ind.: Entree/hal met trap-opgang; dniroff)13" "tn stflouw; Gesloten keuken met doorgeefkast en rechte keukenopstelling; Kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, cv-eombi opstelling, wasmachine en droger- aansluiting; Toilet 1 e Verd.: Overloop met toegang tot kleine niet bevloerde vliering; Deels betegelde douche gelegenheid; 1 Slaapkamer aan de vz.; 2 Slaapkamers aan de az, beide met vaste kast 6-Kamer eengezinswoning Deels uitgebouwd Op het Westen gelegen achtertum In ruim opgezette, groene, kindvriendelijke wijk 'Groens- waard' gelegen deels uitgebouwde eengezinswoning met achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging, aangebouw de houten overkapping en achterom. Bwjr. 1968, 143 m2 eigen grond, woonopp. 122 m2 en inhoud 360 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Doorzon woonkamer; Gesloten uitgebouwde keuken met rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en geiser (eigendom); Douchegelegenheid. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Bad- kamer met ligbad, vaste wastafel en toilet. 2e Verd.:'Over loop met opstelplaats voor de gasgestookte boiler 2001)- Werkkamer met Velux dakvenster; Ruime zolderslaapkamer' met dakkapel en toegang tot de bevloerde bergvliering. Bijz: Deze uitgebouwde woning is deels v.v. hardhouten kozijnen en dakisolatie. Oplevering in overleg. 5-Kamer eengezinshoekwoning Luxe badkamer Nabij winkels, scholen en het Gouwe Bos gelegen In de ruim en groen opgezette wijk 'Groenswaard' gelegen hoekeengezinswoning, welke vanaf 2007 grotendeels is verbouwd, van keuken tot sanitair, van vloer- tot wand afwerking. Bwjr. 1977,161 m2 eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met deels vernieuwde meterkast; Toegang tot de geïsoleerde houten berging aan de v.z; Toilet met fonteintje; Garderobenis, trapkast en trapopgang; Open keuken met luxe rechte opstelling v.v inb.app.; Tuingerichte woonkamer met open haard en toegang tot de achtertuin (Z). 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z; 1 Slaapkamer aan de a.z; Vergrote, luxe badkamer met ligbad, hangend closet, 2-per50ons inloopdouche met 2 stortdouchekoppen, wastafel met meubel, designradiator en elektrische vloer verwarming. 2e Verd.: Overloop met c.v.-eombi-opstelling met extra boiler; 1 Slaapkamer aan de vz.; 1 Slaapkamer aan de az. 5-Kamer royale eengezinstussenwoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinstussenwoning met achtertuin (0) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1971,182 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/tochtportaal; Toiletruimte 2000) met closet jjfi en fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keuken- j opstelling en toegang tot de tuin; Ruime lichte doorzon- woonkamer met toegang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; Toiletruimte 2000) met closet en fonteintje; Badkamer 2000) met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z 2e Verd.: Overloop; Hobby/was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant HR c.v.-ketel 2002); 1 Royale zolder slaapkamer met dakkapel aan de a.z. Bijz.: Oplevering per direct.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 48