m\ UITVAARTVERZORGING daTënnacht 11 H.E. van der Hammen ^üübaar 0 nnp ill: m GEEF WENSEN DE RUIMTE Arie Willem Lips Arie Willem Lips Als het om vertrouwen en eerbied gaat! WAT KOST EEN BEGRAFENIS UITVAART? Telefoon OIO 522 27 90 Jeannette van der Mei Juf Jeannette van der Mei- Kraan. fic'tWetd jT 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia DIERENCENTRALE Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 16 december 2009 pagina 31 Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar Gouda Tineke Schmohl - Lips Jaap Schmohl Canada Addy Kattenberg -Lips Wout Kattenberg Waddinxveen Jaap Lips Tina Lips - Aldeguer Waddinxveen Jan Lips Gerda Lips - van Leeuwen kinderen en kleinkinderen Waddinxveen 7 december 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het - na een langdurige en geduldig gedragen ziekte - overlijden van in de leeftijd van 61 jaar De heer Lips was van 24 januari 1978 tot 1 november 1978 gemeentesecretaris van Moerkapelle, vanaf laatstgenoemde datum burgemeester van Moerkapelle en na de fusie op 1 januari 1991 tot 30 april 1995 ook burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. In die functie was hij tevens voorzitter van de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders. Wij zijn hem erkentelijk voor zijn jarenlange inzet en denken met respect aan hem terug. Namens de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders, mr. J.C.G. Fijen, burgemeester/voorzitter, H. Sterken, griffier, I. Mes, gemeentesecretaris. Zevenhuizen, 8 december 2009. www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 33 GRAFRECHTEN KOSTEN IN DE GEMEENTE: WADDINXVEEN 5.734 - - ZEVENHUI ZEN/MOERKAPELLE 3.970,-- B0SK00P 3.776,-- De basiskosten zijn al gauw 1.900,-- Heeft u ook nog persoonlijke wensen? Dan lopen de kosten snel op. Wilt u weten wat uw begrafenis/uitvaart kost? Bereken dit op de site WWW. F0RADIRECT.nl (rubriek: particulieren stilstaan bij uw begafenis-uitvaart likiii ;3Stl tm iWBfE.3 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Uitvaartverzorging TV'van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Ik ben veilig in Jezus' armen, veilig ben ik bij Hem. Ik ben veilig in Jezus' armen, er is nergens een plek waar ik zo veilig ben. Wij zijn erg verdrietig om het verlies van onze lieve collega en juf Juf Jeannette hield veel van de kinderen en was een zeer gewaardeerde en betrokken collega. Als troost mogen we weten dat juf Jeannette nu veilig in Jezus' armen is. Haar leven was daarvan een getuigenis. We bidden Bert, kinderen en kleinkinderen Gods onmisbare troost en liefde toe. Bethelschool Team en kinderen Waddinxveen, 15 december 2009 Jezus Christus, Die de getrouwe Getuige is, de Eerst geborene uit de doden, en de Overste der koningen der aarde. Hem, Die ons heeft liefgehad, en ons van onze zonden gewassen heeft in Zijn bloed. Openbaring 1 vers 5. Na een lange periode van ernstige ziekte is van ons heengegaan Wij zijn dankbaar dat zij jarenlang op onze Bethelschool als leerkracht de kinderen getrouw en kundig heeft mogen lesgeven. Daarbij heeft zij rijk getuigd van haar Jezus Christus, Die zij zo liefhad. En daarmee heeft Jeannette onze kinderen het Evangelie mogen doorgeven. De kinderen, haar collega's, het bestuur en de hele Bethelschool gemeenschap zullen haar missen, maar weten dat zij nu Thuis is. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen Gods zegen en troost toe om het heengaan van Jeannette te kunnen dragen. Ook wensen wij de kinderen en het team van de Bethelschool Gods troost toe. Bestuur en directies van de Hervormde Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Waddinxveen R. W. Zoutendijk, voorzitter A. de Jong- de Wit, secretaris J.W.A.J. Damsteeg, directeur Bethelschool C. de Kruif-Bestman, directeur Eben-Haëzerschool J. Stam, directeur Rehobothschool Waddinxveen, 15 december 2009 18 december 2008 18 december 2009 Alweer een jaar voorbij. We missen je Rietje Scheffers kinderen en kleinkinderen Jeanne Malze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 AANGESLOTEN BIJ: REQUIEM UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant- en klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, publicatie hiervan in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media Tel. 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Vermist Kater, cypers, wit op buik, kitten. Dorpsstraat Zevenhui zen; Poes, rood, witte buik en snuit, Zonnedaal Boskoop; Kater, zwart, wit op bef, vlooienband wit koker, Tar- weakker Waddinxveen. Gevonden Kat, zwart, cypers op kop, Baggelaar Moordrecht; Poes, zwart, witte bef, tenen en wit op buik, Aletta Jacob- slaan Waddinxveen; Poes, zwart, wit op bef, Stati onsstraat Waddinxveen; Kat, cypers, witte poten en snuit. Graaf Willemstraat Moordrecht; Kat, cypers, wit op kin en borst, witte tenen voor en voeten achter, jong. Dorps straat Zevenhuizen; Kat, rood, witte borst, sokken en snuit, oude kat, is blind, Voorofscheweg Boskoop; Poes, zwart, witte bef, voe ten voor, sokken achter en streep op buik, Zevenhuizen; Kater, britse korthaar, cypers. Penningkruid Nieuwerkerk; Konijn, bruin-wit, halflang- harig, Alpherbrink Waddinx veen. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentraie.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 31