v makelaardij Ga naar Van 't Hof Makelaardij! S3 P_van 't hof 4'M www.hof-makelaardij.nl Ook in deze donkere dagen op zoek naar een nieuwe woning? WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 16 december 2009 ■.van 't hof 5-Kamer hoek herenhuis Volledig geïsoleerd Ankerloze spouwmuren Schitterend gesitueerd herenhuis (hoek) met prachtig weids uitzicht over speelplantsoen en zonnige achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,159 m! eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 450 m3. Inc. Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open eetkeuken met trapkast en L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met grenen vloerdelen en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer v.v. ligbad met thermostaat kraan, hangend toilet, dubbele wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR cv-combi installatie (2007), aansl. wasapp. en toegang tot bergvlie- ring; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het terras t 5-Kamer royale eengezinswoning Apart te koop aangeboden garage gelegen aan de KJ.W. Ottolanderstraat, vraagprijs 25.000,- k.k. In ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezins woning met fraai aangelegde diepe achtertuin v.v. vrijstaan de stenen berging en achterom. Bwjr. 1969,156 m2 eigen grond, woonopp. 118 m2 en inhoud 380 m3. Ind.: Entree/ hal; Toilet 2002) met fonteintje; Z-vormige ruime en lichte woonkamer met toegang tot de achtertuin; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige rechte keukenopstelling 2008) v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Bad kamer 2002) v.v. ligbad met thermostaatkraan, douche cabine met thermostaatkraan, vaste wastafel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster en aansl. wasapp.; Berg/stookruimte met Agpo ferroli cv- combi installatie; Ruime zolderslaapkamer (evt. 2 kamers mogelijk) met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: Het buiten schilderwerk is in 2007 uitgevoerd. Oplevering in overleg. Ruime drive-in woning met inpandige garage O.a. nabij winkels, scholen en het Gouwe Bos gelegen Zeer geschikt voor praktijk c.q. werken aan huis In de wijk Snijdelwijk gelegen ruime eengezins drive-in woning met inpandige garage, verzorgde achtertuin (Z) met achterom. Bwjr. 1968, 127 m2 eigen grond, inhoud 400 m3 en woonopp. 141 m2. Ind.: Entree/tochtportaal; Hal; Stookkast met Vaillant cv-combi installatie 2002); Inpandige garage met stalen kanteldeur, verwarming, wasm. aansl. en vliering; 1 Slaapkamer aan de ax met toegang tot de tuin; Badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en toilet. 1e Verd.: Hal; Toilet 2000) met fonteintje; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige licht eiken keukenopstelling v.v. app.; Ruime L-vormige woonkamer v.v. een lichte plavuizen vloer met vloerverw., Flam haard en toegang tot het royale terras (Z). 2e Verd.: Overloop: 1 Slaapkamer aan de vx; 2 Slaapkamers aan de ax; Bad kamer 2000) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. Goed onderhouden 2-onder-l kapwoning Aan de voorzijde uitzicht over de polder/toekomstig Bentwoud Oplevering in overleg Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden 2/1 kapwoning met veel grond en vrijheid. De zonnige achtertuin (0) is maar liefst 23 meter diep en beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met elektra en zonwering Bwjr. 1983, woonopp. 120 m2 en 272 m2 eigen grond. Ind. Uitgebouwde entree; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met open haard, schuifpui naar de achtertuin en elektrische zonwering; Open keuken aan de voorzijde met witte L-vormige opstelling met div. inb.app. 1e Verd. Overloop; Royale slaapkamer (v/h 2) aan de ax met vaste kastenwand; Slaapkamer aan de vx; Badkamer met douchecabine, whirlpool, hangcloset, wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en berging met wasm. aansl.en cv-combi ketel (Vaillant VHRI. Zolderslaapkamer met dakvenster aan de vx en een dak kapel aan de ax UHiT'f=V NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl - f Tffl Uitgebouwde 6-kamer eengezinswoning Geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbel glas Oplevering in overleg Aan 1 van de mooiste lanen van Waddinxveen aan een singel gelegen uitgebouwde eengezinswoning met achter tuin (0). De stenen berging is in 2009 verbouwd en vergroot door het plaatsen van een overkapping en een puntdak met vliering. Bwjr. 1963, woonopp. 122 m2 en 152 m2 eigen grond. Ind.: Entree; Toiletruimte (2004) met closet; Met 2 meter uitgebouwde woonkamer met uitzicht op de singel; Open keuken met royale lichte L-vormige opstelling v.v. ap paratuur (De apparatuur is grotendeels in 2008 vernieuwd) en toegang tot de netjes aangelegde achtertuin. Ie Verd.: Overloop, Badkamer (2003) met douchehoek, wastafel, designradiator en vloerverw.; Slaapkamer aan de vx; Slaap kamer aan de ax.; Ouderslaapkamer aan de a.z. met toegang tot het dakterras. 2e Verd.: Overloop met ev-combiopstelling (Vaillant HR, 2005) en wasm. aansl.; 2 Slaapkamers, beiden v.v. een dakkapel. 3-Kamer appartement Geheel v.v. dubbele beglazing Bijdrage VvE 125,- p.m. In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias, in een klein schalig en luxe appartementencomplex gelegen 3-kamer appartement. Dit appartement, met berging in de onder bouw, is gelegen op de le etage en heeft een woonopp. van 85 m2. Bwjr. 1992. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast (3 groepen 2 fase en aardlekschakelaar); 2 Slaapkamers aan de galerijzijde, beide v.v. een laminaat- vloer en 1 v.v. een schuifwandkast; Toilet met fonteintje; Badkamer voorzien van een douchecabine en wastafel met meubel en designradiator; Royale, lichte woonkamer met een laminaatvloer en toegang tot het balkon (W); Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken met Nefit Economy VR c.v. combi-opstelling (2008) en aansluiting wasapparatuur. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. 6-Kamer, in 2004 geheel opgeknapte, hoekwoning Vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde Centrale ligging t.o.v. scholen, winkels en openbaar vervoer In de gewilde wijk Groenswaard gesitueerde, royale en goed onderhouden, in 2004 verbouwde hoekeengezinswoning met achtertuin (W). Bwjr. 1970,156 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m3. lnd.:Toeht- portaal; Royale hal; Toilet (2004) met fonteintje; Royale doorzonwoonkamer met toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open luxe keuken (2004) met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Vanuit de keuken is de achtertuin te bereiken, welke in 2005 keurig is aangelegd, le Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje (2004); Badka mer (2004) v.v. inloopdouche met glazen douchedeur en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Ouderslaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met wastafel. 2e Verd.: Overloop; Hobbykamer met gedeelde kunststof dakkapel aan de ax. v.v. c.v.-combiopstellïng (Vaillant VHR, 2001) en wasmachine en drogeraansl.; Royale zolderslaapkamer met gedeelde kunststof dakkapel. In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen goed onder houden eengezinswoning met fraai aangelegde zonnige achtertuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen berging en achter om. Bwjr. 1984,117 m2 eigen grond, woonopp. 95 m2en inhoud 285 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin; Open keuken met lichte L-vormige keukenopstelling v.v. apparatuur, le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan devx; 2 Slaapkamers aan de ax beide met Velux dakvenster; Luxe badkamer (2007) v.v. ligbad met spatseherm en thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet, designradiator en elektrische vloerverw. 2e Verd.: Overloop/ voorzolder met Radson Multicom HR cv-combi installatie, aansl. wasapp. en toegang tot de open bergvliering; Zolder slaapkamer met Velux dakvenster en toegang tot de open bergvliering. Bijz.: Buitenschilderwerk is in 2008 uitgevoe-d. Goed onderhouden 5-kamer eengezinswoning Hardhouten kozijnen met dubbel glas Alle Velux dakvensters zijn v.v. buiten zonwering

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40