Nieuwerkerk a/d IJssel HOCUS FOCUS Kortingen tot 50% wel ■M Merkkleding van baby tot puber bij De Giraffe Pittoresk winkelen... MAAK KENNIS MET HET OUDE DORP VAN NIEUWERKERK A/D IJSSEL W,e,w(is>i ypu-ai^j^Xïfl.a& Het Oude Dorp is het oudste stukje van Nieuwerkerk aan den IJssel. Sinds de ontginning van het ruige veenlandschap in de dertiende eeuw, is de nederzetting uitgegroeid tot een dorp met kerken, scholen en bedrijvigheid. Op het Oude Dorp vindt u in originele straat opgetrokken panden waar het gezellig winkelen is. Nog steeds staan de vriendelijkheid en persoonlijke service van weleer hoog in het vaandel. Het assortiment is echter geheel van deze tijd. Ontdek het ruime aanbod in bedrijven, restaurants en winkels, elk in hun eigen branche en specialiteit. Samen organiseren winkeliers regelmatig tal van originele activiteiten, ludieke acties en bijzondere evenementen voor jong en oud. Winkelen in het Oude Dorp is echt een dagje uit! H Tommy Hilfiger - Gaastra - Brittish Indigo - Circle of Gentleman - Mare O'Polo ssel 0180-326988 Dorpsstraat 40 Nieuwerkerk a/d I SKÜASSTtAM Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 december 2009 pagina 11 't oude Door Geertrude Verweij Nieuwerkerk aan den IJssel - "Binnenkort bestaat De Giraffe al weer twee jaar." Diana van Norden en Karin Goud startten op 15 februari 2008 met een winkel in kindermode. "We kenden elkaar omdat de kinderen bij elkaar in de klas zaten. We wonen vlak bij elkaar, golfden samen en gingen samen de hond uitlaten. Vooral tijdens het wandelen met een hond kom je tot ideeën. We zijn met onze mannen om tafel gaan zitten en zo is het tot stand gekomen." De Giraffe verkoopt een aantal bekende merken kinderkleding, waaronder Blue Seven, Freeze, Re tour, Tumble 'n Dry en Salty Dog voor de grotere maten en Knot So Bad, Carbone, Paglie, Doerak en Another World voor de wat kleinere kinderen, leder merk heeft een eigen uitstraling, wat het assorti ment heel breed maakt. "Het is met name sportief en draagbaar. We heb ben bij het samenstellen van onze collectie geko zen voor merken die hier in de omgeving bijna niet verkrijgbaar zijn. We zijn begonnen met de maten 104 tot 176, dus voor schoolgaande kinderen. Maar er bleek zoveel vraag te zijn naar kleinere maten, dat we die na het tweede seizoen aan het assortiment hebben toegevoegd." De wens van de klant is erg belangrijk voor Diana en Karin. Omdat er ook erg veel vraag is naar baby- kleding, wordt daar binnenkort mee gestart. "We krijgen straks babykleding vanaf de aller kleinste maatjes van het merk Blablabla. Dat zijn babykleertjes in de basis kleuren zoals babyblauw en babyroze aangevuld met wit en grijs. Het is een goede kwaliteit voor een redelijke prijs. Vanaf februari gaan we ook de minilijn van Blue Seven voeren. Dat zijn echte rokjes, broekjes, shirtjes en bloesjes, ook weer in de kleinste maatjes, zowel voor jongetjes als voor meisjes." Geen kleding, maar wel een product waar de ei genaars van De Giraffe trots op zijn, is "Sophie de Giraf", een verantwoord bijtspeeltje "In Frankrijk is Sophie al bekend sinds 1961. Wereldwijd hebben al meer dan dertig miljoen kinderen Sophie omarmd en nu is ze dus ook in Nederland te koop. Omdat Sophie gemaakt is van honderd procent natuurlijk rubber is het een veilige keus. Omdat de prijs, afhankelijk van de grootte, ligt tussen de 7,95 en 12,95 is Sophie ook heel geschikt als kraamcadeautje." MATRIX Kerklaan 94 2912 CL Nieuwerkerk aan de IJssel Tel: 0180 -319207

Hart van Holland | 2009 | | pagina 11