I Nieuwerkerk a/d IJssel de 16,50 Heart Home b tunnuuuz Kindermode www.goerami.nl Pittoresk winkelen... Het Woonwinkeltje breidt assortiment uit De nieuwe collectie van Retour is binnen! Animal JSL Van 27 december 2009 t/m 8 januari 2010 verdubbelen wij het aankoopbedrag van uw zontegoed in onze zonnestudio. Wij verkopen ook cadeaubonnen voor onder de boom Bij La Bionda staat de klant centraal JNLCW Emotion Wij wensen u fijne kerstdagen en een gezond 2010! Leuk voor onder de kerstboom: Op=Op Geldt niet in combinatie met andere aanbiedingen. pagina 12 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 december 2009 Uw computerzaak van de Zuidpias COMPUTER Verkoop Reparatie Onderhoud Kerklaan 96 - 2912CL Nieuwerkerk aan den ijssel Tel.0180-312212 Fax.0l80 - 3I8 806 Dorpsstraat 30 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180 315253 www.degiraffe.com info@degiraffe.com t oude Door Marlonneke Willemsen Nieuwerkerk aan den IJssel - Afgelopen anderhalf jaar kon den de klanten van Het Woonwinkeltje al aan de Dorps straat terecht voor allerlei leuke woonaccessoires, maar sinds vorige week is het assortiment uitgebreid met een bijzonder product; de luchtzuiverende huisparfums van Lampe Berger. Omdat er veel vraag naar was, heeft eigena resse Renate de Kooter ervoor gezorgd dat haar bedrijf dit product nu ook kan leveren en tot nu toe met succes. "Een paar uur, nadat we de dozen hadden uitgepakt, hadden we al vijf branders verkocht." Lampe Berger is volgens Renate een bijzonder product. "Het is een unieke technologie die de lucht eerst zuivert van ongewenste luchtjes zoals van huisdieren of sigaret tenrook en daarna het huis parfumeert met heerlijke geu ren." Omdat er veel vraag naar het product was is Renate gaan informeren of Het Woonwinkeltje officiële dealer kon worden en dat is nu dus gelukt. Als enige winkel in Nieu werkerk verkoopt Het Woonwinkeltje nu de producten van Lampe Berger. Uit dit voorbeeld blijkt duidelijk dat klantvriendelijkheid bij Renate hoog in het vaandel staat. "Mensen vinden het leuk om in ons kleine winkeltje rond te snuffelen. We kennen ook veel van onze klanten en zijn daarom in staat soms wat extra's te doen. We hebben klanten die slecht ter been zijn, daar brengen we de producten dan gewoon even langs." De klanten van Het Woonwinkeltje komen niet alleen uit Nieuwerkerk, maar uit de hele regio. "We hebben klanten I uit Capelle, Krimpen, Nesselande, maar bijvoorbeeld ook I Berkenwoude. Ik vind het erg leuk dat die mensen moeite I doen om helemaal daarvandaan naar ons toe te komen." Bezoekers van Het Woonwinkeltje treffen in de Dorpsstraat I een ruim assortiment woonaccessoires en klein meubelen I aan. "We verkopen veel verschillende dingen met een sterk I uiteenlopende prijs. Mensen kunnen een kleinigheidje on- I der de vijf euro kopen, maar we hebben ook kleinmeubels zoals site-tables en boekenkasten. Verder hebben we schil- I derijen, lampen, windiichten, kaarsen en nog veel meer. We I verkopen ook een aantal andere bekende merken waar- I onder Bridgewater, Riverdale, Goa Paris, J-Line, ML Fabrics I kussens en Countryfield serviezen. Donderdag 24 december sluiten wij om 15:00 uur Donderdag 31 december zijn wij gesloten (in de vorm van een muis, teddybeer en andere figuren) usb sticks 4GB woonatelier krijtverf brocante woonaccessoires Openingstijden Kerst Oud Nieuw Geopend: dinsdag 22 december woensdag 23 december donderdag 24 december Gesloten van 31 december t/m 9 januari SALE begint op 14 januari WIJ WENSEN U FIJNE FEESTDAGEN! Dorpsstraat 56 Nieuwerkerk a/d IJssel Tel: 0180 - 315 642 www.sunmoodz.nl Powered by Luxura Door Marlonneke Willemsen Nieuwerkerk aan den IJssel - Het winkelaanbod in Nederland wordt alsmaar monotoner met steeds meer onpersoonlijke grote ketens, waar klantvriendelijkheid een bijzaak is. Gelukkig zijn er in onze regio ook nog winkeliers die de klant wel centraal stellen. Een voorbeeld hiervan is modestudio La Bionda. Eigenaresse Jorinde Timmerman kent veel van haar klanten per soonlijk en staat hen ter zijde met een allround kledingadvies. "We hebben niet alleen kleding, maar verkopen ook de bijpassende accessoires, waardoor de klant een complete outfit kan uitzoeken." Jorinde is in 1988 met La Bionda begonnen. "Dat is eigenlijk toevallig ontstaan. Ik was al een aantal jaren in mijn studietijd in deze branche werkzaam geweest en toen dit pand te huur kwam, heb ik besloten om hier een winkel te gaan beginnen." Nu, meer dan twintig jaar later, is ze nog steeds blij dat ze deze beslissing heeft genomen. "Mode is doorlopend in beweging. Dit maakt het vak en mijn werk zo leuk. Ik doe alles in het bedrijf van inkoop tot verkoop en styling, waardoor ik bij alles betrokken ben. In de afge lopen jaren heb ik een vaste klantenkring opge bouwd. Ik vind dit nog steeds erg leuk. Sommige klanten kwamen hier twintig jaar geleden met hun Maxicosi binnen en nu brengen ze hun volwassen dochters mee. Doordat je de klanten goed kent, kun je ook meer service bieden. Soms zeg ik wel eens: dit is goed te combineren met dat truitje dat je vorig jaar gekocht hebt, en dan kijken de klanten me verbaasd aan dat ik dat nog weet. Soms zijn ze zelf ai weer vergeten dat ze dat artikel hebben. Hierdoor kun je echt een stukje van jezelf in je werk kwijt." Service is iets dat bij La Bionda hoog in het vaandel staat. "We geven bijvoorbeeld de service dat we broeken gratis korter maken. Daarnaast bieden we een breed assortiment aan, dat bestaat uit kleding, maar ook accessoires zoals bijou, sjaals en panty's. We verkopen een aantal merken in het segment sjiek sportief, waarvan La Bionda de exclusieve dealer in Nieuwerkerk is. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Marco Polo, Taifun, Qui, Mac en Repeat.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 12