Maak snel kans op gratis Vrijwilligersavond Lionsclub kaarten Wintershow Rolling '90 werd druk bezocht Kom snel met één van je ouders bij ons langs! Wil jij gratis schaatsen en 15 op je rekening? www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank RabobankEen bank met ideeën Dat kan! Want Rabobank Gouwestreek geeft iedereen tot 18 jaar een kaartje voor de ijsbaan op de markt in Gouda. Watje daarvoor moet doen? Word klant bij ons en open een rekening. Wij storten hier dan ook nog eens 15 op! Vraag naar de voorwaarden. Deze actie is geldig tot en met 31 december 2009, bij onze vestigingen in Gouda. Op 31 december sluiten wij om 14.00 uur. pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 23 december 2009 Rolschaatsvereniging Rolling '90 geeft op woensdag avond 23 december om 19.30 uur exclusief voor leden en klanten van Rabobank Gouwestreek een specta culaire uitvoering. Wilt u nog kans maken om hierbij aanwezig te zijn? Stuurt u dan uiterlijk op 23 decem ber vóór 16.00 uur uw adresgegevens, e-mailadres en telefoonnummer naar communicatie@gouwestreek. rabobank.nl. U ontvangt dan een e-mailbevestiging als toegangsbewijs. Rolling '90 biedt de toeschouwers van haar Winter show in het Moerkapelse Dorpshuis Op Moer regio naal rolschaatsvertier op wereldniveau. Al jaren is zij nationaal kampioen en meet zij tijdens Europese en Wereldkampioenschappen met succes haar prestaties met die van andere verenigingen uit binnen- en bui tenland. De titel van de Wintershow luidt "Chocola met Slag room*. Het thema voor de pauze is "Sjakie en de Cho coladefabriek". Daarna is er een galavoorstelling met bijzondere nummers die normaliter door de show groepen van Rolling '90 bij de nationale en internatio nale wedstrijden gereden worden. Alle aspecten die de vereniging zo bijzonder maken, komen hierin aan bod. Van de sportieve prestaties op hoog niveau tot en met de oogstrelende artistieke invulling. Daarvoor hebben maar liefst 80 leden in de leeftijd van 4 tot 28 jaar onder leiding van een professioneel kader inten sief getraind. Bovendien zorgden zij samen met hun familieleden en vrienden ook voor het schitterende decor en 300 mooie kostuums. Rabobank Gouwestreek is hoofdsponsor van de voor stelling op 23 december. Zo ondersteunt zij niet alleen de actieve vereniging uit Moerkapelle, maar trakteert de bank ook haar leden en klanten op een wervelende show. minutendürende workshops georganiseerd Qvei_ de thema's *Fonds(=geld) werving" "Hoe kom ik in de krant?", "Het wen/en van (nieuwe) vrijwilligers*/' "Het begeleiden van vrijwilligers en activiteiten"* "Actief luisteren, assertiviteit en conflicthantering" en "Verenigingen en recht" Elke vrijwilliger kon-: aan twee verschillende workshops naar keuze deelnemen. Aan de hand van vele praktische voor- beelden kregen zij te zien en te horen hoe zij bepaal de zaken binnen hun vereniging of stichting kunnen" verbeteren. Ruim 100 vrijwilligers uit Zevenhuizen en Moerkapelle bezochten op 10 december de infor matieavond die de plaatselijke Lionsclub speciaal voor hen organiseerde. Onder het motto "Kennis geeft kracht" wisselden de deelnemers onderling hun ervaringen uit en deden zij door het volgen van interessante workshops nieuwe kennis op. Naast de Lionsclub Zevenhuizen en de gemeen te Zevenhuizen-Moerkapelle was het Rabobank Gouwestreek die via haar Coöperatief Dividend Fonds deze Vrijwilligersavond financieel mogelijk maakte. In samenwerking met de Vrijwilligerswinkel Nieuwerkerk aan den IJssel werden een zestal dertig In veel gevallen was de tijd te kort om alles ever® uitvoerig te kunnen behandelen. Daarvoor was-ï de informatie te omvangrijk en soms ook te com--' plex. Om die reden kregen de deelnemers aan het 1 eind van de avond aanvullende documentatie uitgereikt en konden zij intekenen voor een aantal vervolgcursussen. Meer dan de helft van het aantal bezoekers deed dat dan ook grif. Tot besluit van de vrijwilligersavond werd er onder het genot van een hapje en drankje nog volop over i de behandelde thema's nagepraat. Lionsclub Zevert-'1 huizen kijkt dan ook met veel voldoening terug op een zeer geslaagde avond die wat haar betreft ook in de toekomstige gemeente Zuidpias beslist voor herhaling vatbaapis.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 2