JOK JOU WÊBBm January 11WYEAR member pagina 14 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 30 december 2009 Nesselande - De katholieke basisschool Het Tangram verwelkomde maandag 16 februari haar 500e leerling. Dat gebeurde zowel op de locatie Robert van 't Hoffstraat als op de locatie Laan van Avantgarde Een eerder gepland bezoek van Geert Wilders werd afgelast In februari moest Waddinxveen er toch aan geloven. Zijn komst bracht zo'n veertig demonstranten op de been. "Stop racisme, stop de Verwildering van Nederland", was op één van de spandoeken te lezen. 'Hoe lieflijk ons Hollands landschap...'. Voor de mooiste plaatjes van de sinds jaren weer verreden molentocht, beklom onze fotograaf op 9 januari een van de molens van de Zevenhuizense Molenviergang. Nesselande - "Vooral je voeten worden enorm koud", zei een van de deelnemers aan de Nieuwsjaarsduik in de Zevenhuizerplas op 1 januari 2009. Je bent dan ook geen held op sokken als je de sprong in het diepe waagt bij temperaturen onder nul. Voor ijshockey naar de Waddinxveense Kanaaldijk.) Een groot gedeelte van de Nieuwerkerkse wijk Zuidpias zat vrijdag 9 januari uren zonder stroom. Vooral een strop voor de winkeliers; zij moesten hun deuren sluiten: geen koeling, geen kassa, geen beveiliging. Maar die deuren gingen niet dicht winkelwagentjes brachten uitkomst. Culturele dansen tijdens de tweeënzestigste Mon Day op 7 februari in het Nieuwerkerkse Ontmoetings centrum. Over de hele wereld wordt Mon Day gevierd behalve in het land waarde Mons vandaag komen: Birma. Daar onderdrukt de regering deze etnische minderheid en staat hun jubileumviering niet toe. Een gezichtsbepalend element in het Rottemerengebied verdween in februari. Fervente wandelaars moesten veel te lang wachten tot zij de Hennipsloot weer over konden steken. De houten voetgangers brug heeft inmiddels plaatsgemaakt voor een stalen exemplaar.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 14