Loopcursus voor beginners Weerbaarheidstraining Jitae Alphacursus over God, geloof en spiritualiteit Onderhoud en reparaties van aile merken ook voor uw lease auto BOVAG RondReuma Congres Kerstboomverbranding Atletiek APK keuring, Airco, Service Accu's, (sport) velgen (winter) banden HART VAN HOLLAND I NESSELANDE I 6 JANUARI 2010 19 Taekwondo ZONDAG 10 JANUARI Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Arm of rijk Nesselande - Een groep christen vrouwen uit Nesselande organi seert voor donderdag 28 januari om 20.00 uur een lezing over het thema 'Arm of rijk?!'. Aan het woord komen Erwin en Marleen Hout, die later op de avond ook persoonlijk met de deelnemers praten. Voorts wordt er muziek gemaakt en kan men medi teren of luisterend bidden. De lezing vindt plaats in De Knoop aan de Ro bert van 't Hoffstraat 10. Zaal open om 19.30 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie: 010-2095801 of www.zijenhij.info. Babyspreekuur in Kristal Nesselande - De kinderfysiothera peuten van gezondheidscentrum Nesselande, gevestigd in De Kristal aan de Cypruslaan 402, houden za terdag 6 februari een gratis babys preekuur. Voor meer informatie: 010-2229746, 010-2229742 of www.fysiothera- pieinnesselande.nl. Clubavond Ondernemersclub Nesselande Nesselande - De Ondernemersclub Nesselande start 2010 met een clubavond voor leden op donderdag 14 januari. De avond vindt plaats in het restaurant van De Knoop van de Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Econoom en marketeer Martijn van Buren bespreekt deze avond de website van een aantal leden en geeft tips voor een effectiever ge bruik van websites. De taart bij de koffie komt van Detaartenwinkel. com en na afloop is er tijd voor net werken. Het programma duurt van 20.30 tot circa 22.00 uur; zaal open om 20.00 uur. De avond is bedoeld voor leden van de OCN, maar on dernemers die wonen en/of werken in Nesselande en nog geen lid zijn, zijn ook welkom. Voor meer informatie: info@ondernemendnesselande.nl. Nesselande - Bij Sportstimulering Prins Alexander gaat op zaterdag 7 6 januari de negende editie van de Loopcursus van start. De cursus is bestemd voor ie dereen die met de loopsport kennis wil maken. Tijdens deze zogenaamde 'opstap- cursus', die gegeven wordt door ge diplomeerd atletiektrainer Cees van Muiden, leert men over de juiste looptechniek, loophouding, rek- en strekoefeningen en alles over de juiste kleding en schoenen, over voeding en over de opbouw van het trainingsschema. Na 15 zaterdagen worden de deelnemers geacht vijf kilometer achter elkaar hard te kun nen lopen. Na afloop van de cursus ontvangt men een certificaat. Voor de trainingen, van 9.00 tot 10.30 uur, wordt verzameld bij de Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hof fstraat 10-30. De trainingen voor de meer geoefende lopers vinden plaats op dinsdag- en donderdagavond en op zaterdagochtend. Start opstapcursus Inschrijven kan op 16 januari om 9.00 uur, waarna de deelnemers uit leg krijgen over alle facetten van de cursus. Hierna volgt een looptraining. Advies over kleding en schoenen kan men krijgen via 06-52571000 of c.muiden@planet.nl. Voorinschrijven kan op 010-4550200. Waddinxveen/Nesselande/regio - Eén van de factoren die een rol kan spe len bij het verbeteren van het eigen gevoel van veiligheid is het verhogen van de eigen weerbaarheid. Dit kan bijvoorbeeld door het beoefenen van de taekwondosport. Bij Jitae wordt op een sportieve manier gewerkt aan de eigen weerbaarheid, terwijl tege lijkertijd belangrijke elementen als normen, waarden en fair play aan de orde komen. Geïnteresseerden kun nen langskomen voor informatie of voor het volgen van een proefles op locaties in Waddinxveen, Nesselande en Gouda. Voor meer informatie: 0182-636462 ofJitae@tiscali.nl. Nesselande - In wijkcentrum de Kris tal aan de Cypruslaan 404 vindt op 14 januari om 19.00 uur een startavond plaats van de Alpha-cursus, welke het thema 'Er is meer' meegekregen heeft. De cursus is bestemd voor iedereen die graag andere mensen ontmoet met verschillende opvattin gen over God, geloof en spiritualiteit. In deze vrijblijvende kennismakings cursus worden de belangrijkste on derwerpen van het christelijk geloof besproken. De cursus bestaat uit 12 lessen op de donderdagavond én een weekend en loopt tot en met 22 april. De lessen starten om 19.00 uur met een eenvoudige maaltijd en eindigen om 21.30 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie en aanmelden: 06-50237979, harry.scholte@sterk- werk.nl of www.de-lichtkring.nl. Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ds. C. van Andel. Nieuwegein - Het Reumafonds or ganiseert voor zaterdag 6 februari vanaf 9.30 uur het RondReuma Con gres 2010 met als thema 'Leven met reuma: van wetenschap tot dagelijkse praktijk'. Het congres is bedoeld voor iedereen die met reuma te maken heeft: patiënten, familie en vrienden, donateurs, behandelaars, collega's, werkgevers, onderzoekers en vrijwil ligers. De presentatie is in handen van Anita Witzier, ambassadeur van het Reumafonds. In de ochtend wordt men door on derzoekers bijgepraat over de laat ste ontwikkelingen in het onderzoek naar ontstekingsreuma, artrose en systeemziekten. 's Middags kan men deelnemen aan lezingen over onder andere werk, alternatieve behandel methoden en intimiteit. Daarnaast is er een informatiemarkt over medi cijnen, bewegen, werk, reuma in het dagelijks leven en ontspanning. Tijdens het congres wordt ook de Support Award uitgereikt; de prijs voor werkgevers en werknemers die een collega met reuma zodanig on dersteunen, dat deze aan het werk kan blijven. Voor meer informatie en aanmelden: www.reumafonds.nl. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande Nesselande - De fficgaat erin: zater dag 9 januari om 19.00 uur worden de kerstbomen van de inwoners van Nesselande in brand gestoken. De bomen kunnen van 15.00 tot 17.30 uur worden ingeleverd aan de Kre- talaan op het grasveld voor de oude Albert-Heijnlocatie. Elke kerstboom is een lootje waard. De verloting vindt plaats om 20.00 uur in De Kristal aan de Cypruslaan 404. vlammenzee veel bezoekers, (archieffoto) Een gecontroleerd fikkie, in 2006 I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 19