r makelaardij r^van h van 't hof Elke zaterdag open ©UöOgffip (afexDF www.hof-makelaardij.nl wat huizen in huis! ®0D§ Waddinxveen Moerkapelle Galerij 94 Vraagprijs 187.500,— k.k. BOSKOOP BOSKOOP Zuidwijk 38 Vraagprijs 399.000,— k.k. WADDINXVEEN leplaan 98 Vraagprijs 169.500,— k.k. WADDINXVEEN leplaan 51 Vraagprijs 205.000,— k.k. J.W. de Ruijterstraat 3 Vraagprijs 235.000,— k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP 'makelaardij H WITJE* makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar WADDINXVEEN Alpherwetering 143 Burg. Trooststraat 117 Joke Smithoeve 30 Kleikade 45 Kleikade 56 Meidoornstraat 47 Mina Druckerhoeve 14 Peuleyen 18 Peuleyen 190 Poolster 52 Willem de Rijkelaan 4 Willem de Rijkelaan 92 Willem de Rijkelaan 162 Jonkheer van der Weistraat 58 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIES 6 JANUARI 2010 Zonnehof 48 Vraagprijs 350.000,- - k.k. ■.van 't hof 4-Kamer eengezinswoning Afgelopen jaren verbouwd en opgeknapt Nabij winkels, scholen en het Gouwe Bos gelegen mm In ruim opgezette woonwijk gelegen 4-kamer eengezinswo- ning met netjes aangelegde riante voortuin (Z) en achtertuin met achterom en royale vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1965,149 m2 eigen grond, inhoud 300 m3 en woonopp. 96 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast, kelderkast en trapopgang; Toilet; Doorzonwoonkamer v.v. schouw met allesbrander en laminaatvloer; Open keuken met toegang tot de achtertuin en een luxe L-vormige opstelling v.v. natuurstenen werkblad en inb.app. leVerd.: Overloop; Ouderslaapkamer met vaste kasten, elektrische haard en openslaande deuren naar het balkon; Badkamer met ligbad, wastafel, designradiator en douchehoek; 1 Slaapkamer aan de v.z.; De voormalige badkamer aan de v.z. is verbouwd tot inloopkast 2e Verd.: Overloop met aansl. wasapp. en ev- j combi opstelling; Zolderslaapkamer met dakvenster aan de a.z. en bergruimte achter de knieschotten NVM Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met ruim 12 meter diepe achtertuin (N/0) v.v. pannengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 300 m3 en 108 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sport- gelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal met bordestrap; Toilet; Woonkamer met kelderkast; Portaal met wasm. aansl. en toegang tot de aangebouwde uitbouw; Uitbouw met rechte standaard keukenopstelling en wasm. aansl.; Badkamer (v/h berging) met ligbad, douche en wastafel. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakraam en c.v.-combi installatie. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen met enkel glas op de 1 e verd. Woon-/winkelpand Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met aange bouwd en van binnen uit te bereiken winkel. De winkel heeft een eigen entree en beschikt over een oppervlakte van 30 m2 (exel. de 1e verd.). Bwjr. 1955, 138 m2 eigen grond, inhoud 290 m3 en woonopp. 78 m2 (excl. de 2e verd.). De aangebouwde winkel heeft een inhoud van 140 m3 en is bestemd voor detailhandel. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Ruime woonkamer; Open keuken met trap-/ kelderkast en L-vormige keukenopstelling v.v. koel/vriescom- binatie, vaatwasmachine, afzuigkap, keramische kookplaat en combimagnetron; Portaal met toegang tot de tuin, toegang tot de winkel en wasm. aansl.; Toilet met fonteintje. leVerd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR c.v.-combiopstelling; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. Aan één van de mooiste lanen van Boskoop gelegen villa Mogelijkheid voor bijvoorbeeld praktijk aan huis Oplevering in overleg Deze villa is gelegen op een eiland met slechts twee villa's welke middels een houten brug bereikbaar zijn. Bwjr. 1990, woonopp. 180m2 en 640m2 eigen grond. De villa is v.v. een onderheid terras waardoor de begane grond met nog eens 33m2 kan worden uitgebreid. De fraai aangelegde tuin is rondom gesitueerd. Er zijn parkeerplaatsen aan de v.z. voor de berging en de voormalige garage. Ind.: Ruime entree/ hal v.v. vide; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de v.z.; Bijkeuken met uitstortgootsteen en aansl. Wasapp.; Praktijk ruimte/werkkamer met eigen entree; Ruime woonkamer 50m2) met open haard en een schuifpui naar de tuin; Semi open keuken in U-vorm metdiv. inb.app. leVerd.: Overloop met werkhoek; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer met 2 Veluxdakvensters; Badkamer met ligbad, dubbele wastafel met meubel en douchecabine; 1 Grote slaapkamer met balkon aan de a.z. 2e Verd.: Middels schaartrap bereikbare zolder met kamer, Veluxdakraam en vaste kast; C.V. ruimte. 5-kamer woning Volledig geïsoleerd Parkeergelegenheid op eigen terrein Deze goed onderhouden geschakelde 2 onder 1 kap woning met vrij uitzicht beschikt over een ruime woonkamer, 4 slaapkamers en een royale zolder. Bwjr 1992,142 m2 woonoppervlakte, 445 m3 inhoud en 179 m2 eigen grond. De aangebouwde berging is met 2,25 m vergroot. Fraai aangelegde zonnige achtertuin (ZO) met achterom. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fon teintje; L-vormige woonkamer met trapkast en aluminium schuifpui; Open keuken met inbouwapparatuur: koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap. De beg. grond heeft een lichte plavuizenvloer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek, closet en wastafel; 4 Slaapkamers. 2e Verd.; Open zolder met dakvenster, wasmachineaansluiting, cv-eombi opstelling en unit m.v.. Deze ruimte is uitermate geschikt voor het maken van een 5e slaapkamer of, bij het plaatsen van bijv. een dakkapel, 2 kamers. 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 98,86 per maand Oplevering in overleg, kan op korte termijn Op de 2e verdieping gelegen 3 kamerappartement met heerlijk afsluitbaar balkon, eigen parkeerplaats in de parkeerkelder, berging in de onderbouw en op loopaf stand gelegen van de Gouwe, de hefbrug en het centrum van Boskoop. Het appartement is bereikbaar middels een gesloten entree met lift installatie. Bwjr. 1997 en een woonopp. van 72 m2 (excl. buitenruimte). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Berging met wasm.aansl. en c.v.-combi ketel (Vaillant, 1997); De woonkamer 36 m2is v.v. een laminaatvloer en d.m.v. de schuifpui is het balkon (Z/0) bereikbaar. Open keuken met L-vormige opstelling uitgevoerd in beuken/crème en v.v. inb. app.; 1 Kleine slaapkamer aan de vx; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer v.v. wastafel, ligbad en douchecabine. 5-kamer Herenhuis Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Volledig geïsoleerd en v.v. ankerloze spouwmuren Schitterend gesitueerd en fraai ontworpen herenhuis met prachtig weids uitzicht over speelplantsoer. aan de v.z. en over tuinen en polder aan de a.z. Deze woning is v.v. een met sierbestrating bestrate zonnige achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,156 m2 eigen grond, woonopp. 130 m2 en inhoud 500 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met trapkast en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. ligbad met doueheplateau, han gend toilet, dubbele wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Intergas HR comfort line c.v.-combi installatie, aansl. wasapp., toegang tot bevloerde bergvlie ring en toegang tot het terras; 1 Zeer ruime slaapkamer aan de a.z. met 4-deurs schuifwandkast. Vrijstaande woning Gelegen in het kwekerijgebied van Boskoop De woning dient nog afgebouwd te worden Midden in het kwekerij gebied van Boskoop, maar toch nabij diverse voorzieningen, gelegen vrijstaande woning met rondom gelegen tuin. Met deze woning is een start gemaakt om een totale verbouwing door te voeren maar dient op alle fronten te worden afgebouwd. De tuin dient te worden aangelegd. Bwjr. 1968, 1050 m2 eigen grond en inhoud 370 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet; 1 Slaap/werkkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; L-vormige woonkamer 40 m2) v.v. een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming en toegang middels schuifpui tot de zijtuin; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige keuken opstelling v.v. div. inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop/werkkamer; Ruime badkamer met verdiept ligbad, hangend toilet, douche en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer; De gehele 1e verd. is aan de a.z. over bijna de gehele breedte v.v. een dakopbouw.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 28