Trainen GRATIS SPORTEN niewe jaaï Fitness-Judo-Tangsoodo- Aerobic-Pilates-Zumba Nu inschrijven en tot 1 maart Body Control Waddinxveen wil samen met u werken aan een gezond en slank 2010! "Wacht niet tot morgen, maar bel vandaag voor een introductiebehandeling 28 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 13 JANUARI 2010 Yoga Studio B-Body&Mind Dorpsstraat 32A Nieuwerkerk aan den IJssel Power Yoga Kinder Yoga Power Yoga Easy Flow Zwangerschapsyoga Hatha Yoga Yoga weekenden in Frankrijk Bel voor een gratis proefles! www.b-bodyenmind.nl Voor informatie kunt u contact opnemen met Hannelore Terlouw T 06-41517414 E info@b-bodyenmind.nl oxc Dorpshuis SWANLA Burg.Klinkhamerweg 84 Zevenhuizen 0180328220 0650985488 www.timmerssportfitness.nl MOEILIJK AFVALLEN? TEVEEL VOCHT VASTHOUDEN? Body Control Waddinxveen Mercuriusweg 17 2741 TB Waddinxveen Telefoon: 0182 - 616400 E-mail: Waddinveen@bodycontrol.nl •AM Eerlijk is eerlijk, wie zich met de feestdagen heeft vol gestouwd, moet daar nu voor boeten. Maar ook als uw spiegelbeeld niet ieder glas champagne en iedere genuttigde oliebol weerkaatst, is het een goed idee om het nieuwe jaar gezond te beginnen en nu eindelijk en de gang naar de sportclub of het zwembad te maken. Sportinstellingen in de regio heten u van harte welkom. Of u gaat voor stevige biceps en wasbordbuikje of ge woon de conditie wat wil opvijzelen, er is voor elk wat wils. WADDINXVEEN - Iedereen die in 2010 gezond en slank voor de dag wil komen, doet er goed aan een afspraak te maken voor een introductie behandeling of een lymfemeting bij Body ControlWaddinxveen. Body Control With Gerarda telt inmiddels meer dan 65 vestigingen, waarvan meer dan 50 in ons land. Op verantwoorde wijze biedt Body Control With Gerarda behandelingen waarmee u kunt afslanken en beter in uw vel komt te zitten. Liane en Anneloes van Body Control Waddinxveen werken graag samen met u aan een nieuwe manier van gezond en fit leven! De gevolgen van een slecht werkend lymfesysteem zijn: moeilijk afvallen, zich niet lekker voelen (altijd moe); oedeem (vocht vasthouden); bepaalde vormen van migraine; vetophopingen, stress, depressief; slecht imuunsysteem. Myo-balance systeem. De Myo-balance is oorspronkelijk ontwikkeld door een Brits medisch wetenschapper die verbonden is aan de South Bank University in Londen. Deze wetenschapper heeft met zijn team ook aan de wieg gestaan van de huidige pacemaker. Met het Myo-balance systeem verbeterd de doorbloeding van de spieren en verstevigen de spieren. Vet rondom de spieren wordt afgebroken omdat de energiedie nodig is om de spieren te trainen en sterker te maken, niet geleverd wordt door de Myo-balance maar door het lichaam zelf. Een strakker lichaam in 17 minuten. Bij de behandeling met de Myo-balance kunnen specifieke probleemgebieden van uw lichaam worden behandeldU kunt hierbij denken aan het verstevigen van buik, billen en dijen. Ook wordt de huid aanzienlijk verbeterd. Er wordt een impuls naar de spieren gestuurd. Dit impulst zorgt ervoor dat er een samentrekking van de spieren plaatsvindt. Het systeem wordt gebruikt voor het opbouwen van spiermassa of specifieke spierversteviging. Een behandeling duurt slechts 17 minuten; in deze tijd bereikt u hetzelfde effect als met 2 tot 3 uur sporten. Een kuur bestaat uit tien behandelingen. Het beste resultaat wordt bereikt als de totale kuur binnen vier weken wordt gevolgd. Gemiddeld raken mensen 21 centimeter in omvang kwijt. NIEUW!!!! Medisch Lymfo-balance systeem. Gevolgen van een slecht functionerend lymfestysteem zijn: moeilijk afvallen, zich niet lekker voelen, altijd moe voelen, vochtophopingen, hoofdpijn, migraine, vetophopingen, stress, depressiviteit en een slecht immuunsysteem. Door met het Lymfo balance systeem de blokkades in de lymfebanen op te heffenzorgt men ervoor dat de lymfebanen hun werk weer doen wat cruciaal is voor onze algehele gezondheid, het zorgt voor een verbetering van het afweersysteem, verwijderen van de afvalstoffen, betere opname van gezonde voedingstoffen en eiwitten (bouwstoffen). Dieet op basis van hoogwaardige eiwitten. Om het afslanksucces in hun salons compleet te maken realiseerde Body Control With Gerarda onder eigen label een dieet op basis van hoogwaardige eiwitten. Het vergt de nodige discipline, maar de resultaten zijn zeer goed. Een verlies van 6 kg overtollig vet per maand is eerder regel dan uitzondering. Zo verloor Erica Terpstra ruim 40 kilo met een dieet op basis van hoogwaardige eiwitten. Liane en Anneloes begeleiden hun klanten goed. Zo zorgen ze dat ieder zijn of haar doel kan bereiken. Kaneelpakking. U kunt bij Body Control Waddinxveen ook terecht voor een ontspannende kaneelpakking. Introductiebehandeling. Bij Body Control Waddinxveen start u altijd met een vrijblijvende introductiebehandeling. Hiervoor betaalt u slechts 20 euro. Een introductiebehandeling duurt ongeveer 1 uur. Hiervoor wordt met behulp van professionele apparatuur een complete lichaamsanalyse uitgevoerd en krijgt u een behandeling met het Myo- balance systeem of een meting en behandeling met het Lymfo-balance systeem, zodat u precies weet wat het concept voor u kan betekenen. Daarna kunt u zelf beslissen of u een volledige kuur wilt boeken. Wacht niet langer, maak nu een afspraak. Wilt u informatie of een afspraak maken voor een introductiebehandeling, aarzel dan niet en bel Body Control Waddinxveen op 0182-616400. Of mail naar; Waddinxveen@bodycontrol.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 28