Answoonshop.nl kiest voor persoonlijke benadering Feestzaal op maat bij 't Middelpunt Dieetadviezen Invorm bij Fit First Zuidhollandse starters beter voorbereid na bezoek Starters-Adviesdag HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 13 JANUARI 2010 35 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - "Het is eigenlijk een webshop met een showroom," zegt Ans Neeleman over haar woonwinkel answoonshop.nl. In de webwinkel is een groot aanbod van landelijke meubels te vinden en te bestellen, maar klanten die liever eerst hun aankoop willen zien, kunnen langskomen in de showroom aan de Bierhoogtweg 2. De winkel is begin december geopend. Door Geertrude Verweij "Ik hou van oude meubels opknap pen. Dat deed ik altijd al voor mijn eigen huis en dat was in eerste in stantie mijn bedoeling met de win kel. Maar om oude meubels kaal te maken, moet je ze logen. In de praktijk bleek dat te veel tijd en geld te kosten. Daarom koop ik nu repro meubels in, dat is goed materiaal in de oude stijl." Answoonshop.nl heeft in haar as sortiment een aantal onbewerkte meubels. "Mensen kunnen deze meubels kaal kopen en zelf in hun eigen kleur verven, of ze kunnen het door ons laten doen. Omdat we de meubels onbewerkt inkopen, kunnen we leu ke prijzen rekenen. Ik wil daar echt baanbrekend in zijn." Landelijk Daarnaast is er een groot aanbod in afgewerkte meubels en woonacces soires als lampen en rieten manden. "De stijl is echt landelijk, maar ik zoek wel een beetje naar het aparte. Ik ga regelmatig naar verschillende groothandels en bezoek beurzen om te zoeken naar speciale dingen. In de toekomst wil ik ook internatio nale beurzen gaan bezoeken." Behalve door het assortiment, wil answoonshop.nl zich onderschei den van andere woonwinkels door extra service. "Mijn man is meubel maker en thuis in de fijnste hout bewerking. Omdat hij reparaties kan uitvoeren kunnen we duurzaamheid garanderen. Het is ook mogelijk kasten helemaal op maat te maken. Bovendien mogen mensen me altijd mailen en vragen om meer foto's van een bepaald meubelstuk. Als ik niet precies heb wat klanten willen, kunnen ze me ook mailen, dan ga ik ernaar op zoek. Desnoods neem ik hen mee naar de groothandel. Juist met deze opzet heb ik heel veel mo gelijkheden. Die persoonlijke bena dering is mijn kracht." Zevenhuizen - "Het is veel meer dan een campingkantine. Het is een mooie ruimte met veel mogelijkheden voor feesten en vergaderingen." Jochem de Gruijter is verantwoordelijk voor de marketing van Camping De Koornmo- len en Francis van den Bosch is kantinebeheerder. In het voor- en naseizoen en de wintermaanden is 't Middelpunt beschikbaar voor verhuur. Door Geertrude Verweij "Het is een gezellige ruime zaal, die wordt verhuurd inclusief gebruik van keuken, bar, koeling en frituur. Men sen kunnen dan zelf eten meenemen en bereiden. Daarnaast is alle uit breiding mogelijk, tot zelfs een vol ledig verzorgde catering met warm of koud lopend buffet. Het is daarom ideaal voor allerlei soorten feesten, bruiloften en verjaardagen. Het is een gezellige zaal met een huiska merachtige sfeer, waar je heerlijk vrij zit. Kinderen kunnen tijdens een feest heerlijk buitenspelen en voet ballen. En natuurlijker is altijd vol doende parkeergelegenheid." Voor kleinere groepen, verenigingen en bedrijven is 't Middelpunt ook een ideale locatie. "De ruimte is erg geschikt voor ver gaderingen. We hebben een beamer en een flipover beschikbaar. Boven dien kunnen er combinaties gemaakt worden. Mensen kunnen overnach tingen bijboeken in het bungalow park en het is ook mogelijk om een vergadering te combineren met een bezoek aan de sportzaal of een spin- clinic. Natuurlijk is de omgeving ook ideaal om met z'n allen een wande ling te maken. Zeker als het camping seizoen nog niet begonnen is, is het een mooie plek voor mensen die rust zoeken. Het is allemaal maatwerk. Er zijn legio mogelijkheden." Ook in de zomermaanden is iedereen welkom bij 't Middelpunt. "Vanaf 1 april is de cafetaria geopend in de weekenden en in de schoolvakanties. We hebben plateservice en het is ook mogelijk friet, snacks en kinder menu's af te halen. Daarnaast zijn de klaverjasavonden en de bingoavon den, die in de zomermaanden ge organiseerd worden, open voor alle belangstellenden. In de zomervakan tie houden we ieder jaar een gezel lige braderie, die ook voor iedereen toegankelijk is. 't Middelpunt is een extraatje voor de campinggasten, maar niet speciaal verbonden met de kampeerders." Zevenhuizen - Bij Fit First, gevestigd op industrieterrein Het Nijverheids centrum 42, verzorgt Invorm, prak tijk voor diëet- en sportvoedingsad viezen, op woensdag 20 januari een voorlichtingsavond. Op deze avond, die duurt van 19.30 tot 21.00 uur, kunnen belangstellenden vragen stellen over de 'ins en outs' van een gezonde leefstijl, over voeding en over hoe men met gezonde voeding toch lekker kan eten. Voor meer informatie en aanmelden: www.invorm.net. Regio - Ondernemen is een vak op zich. Recente cijfers tonen dat 25 tot 30% van de starters het eerste jaar niet overleeft. Dit hoge percentage heeft veelal te maken met een gebrekkige voorbereiding. Ondanks diverse adviezen die starters kunnen inwinnen bij instanties als de belastingdienst en de Kamer van Koophandel blijkt dat de basiskennis van het ondernemerschap niet al tijd aanwezig is. startende ondernemers. Je moet dan denken aan boekhouders, notarissen en advocaten maar ook websitebou wers, de zelfstandigenvakbond van het CNV en diverse business-en net werkclubs. Daarnaast kunnen de bezoekers zich vooraf inschrijven voor diverse in teressante workshops zoals; Boek houdkundige en fiscale tips en Hoe bereik ik mijn klanten." "De Starters-Adviesdag is géén beurs. Dus geen duizenden bezoekers en in belang van het overzicht slechts één adviesstand per vakgebied. De Zuidhollandse Starters-Advies dag vindt plaats op woensdag 20 in het ADO Den Haag Stadion aan het Haags Kwartier in Den Haag van 15.00 tot 21.00 uur. Voor meer infor matie: www.startersadviesdag.nl Mark Lette, directeur van de regio nale Starters-Adviesdagen verbaast zich bijna dagelijks over het gebrek aan kennis en voorbereiding van veel startende ondernemers. 'Tijdens onze Starters-Adviesdagen komen wij in contact met veel potentiële onder nemers die, al dan niet ingegeven door de financiële crisis, impulsief besluiten een bedrijf te beginnen. De voorbereiding laat dan vaak te wensen over. We zien zelfs regelmatig dat ze al ingeschre ven zijn bij de Kamer van Koophandel maar verder nog helemaal niets ge regeld hebben." Lette vervolgt:Voor deze mensen zijn onze Starters-Ad viesdagen uitermate nuttig. Op deze dagen staan regionale en landelijke bedrijven die speciaal zijn geselec teerd op hun kennis en diensten voor

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35