makelaardij Elke zaterdag open van 't hof 2^eel wat huizen in huis! WÊm, Ga naar Van 't Hof Makelaardij! www.hof-makelaardij.nl è-iïï - r Ook in de winter op zoek naar een nieuwe woning? WADDINXVEEN Roemer Visscherstraat 19 Vraagprijs 179.500,— k.k. BOSKOOP Reigersho Vraagprijs 685. BOSKOOP Burgmeester Colijnstraat 163 Vraagprijs 324.500,— k.k. Kievitdreef 87 Vraagprijs 396.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN MOERKAPELLE makelaardij WADDINXVEEN Sparrengaarde 3 Vraagprijs 269.000,— k.k. HART VAN HOLLAND 'KR 13 JANUARI 2010 Ga voor ons complete woningaanbod naar van 't hof 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen ruime eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 310 m3, 138 m2 eigen grond en woonopp. 79 m2 (excl. 2e verd.). De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast (4 groepen aardlekscha- kelaar) en bordestrap; Woonkamer met vaste kast; Open eetkeuken met eenvoudige rechte keukenopstelling, vaste kast en toegang tot de kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin en wasm. aansl.; Douehegelegenheid met douche en vaste wastafel; Toilet 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z, waarvan 1 met vaste kast. 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken deels bevloerde vliering met Intergas cv-combi installatie 2005). Bijz.: Deze woning isv.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Het schilderwerk is uitgevoerd in 2008 Aan één van de mooiste lanen van Boskoop gelegen goed onderhouden, vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage. De rondom gelegen tuin is fraai aangelegd, beschikt over meerdere parkeerplaatsen en een drainagesysteem. Bwjr. 1963, 735 m2 eigen grond, inhoud 489 m3 en woonopp. 140 m2. Ind.: Entree/hal met trapopgang en trap-/kelderkast; Meterkast; Toilet met fonteintje; 1 Slaapk. aan de a.z. v.v. vaste wastafel met meubel en toegang tot de douehegelegenheid; Douchegelegenheid v.v. douchecabine met thermostaatkraan, Vaillant c.v. combi installatie en aansl. wasapp.; L-vormige woonkamer met massief eiken visgraat parketvloer en allesbrander; Eetkeuken met toegang tot de tuin en L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapk. aan de v.z. met toegang tot de loggia; Badk. v.v. douchecabine met thermostaatkraan, whirlpool ligbad, vaste wastafel, hangend toilet en designra diator; 2 Slaapk. aan de a.z. 2e Verd.; Bevloerde bergvliering. Vergrote 2-onder-1 kapwoning Parkeermogelijkheden op eigen terrein Mogelijkheid tot praktijk/kantoor aan huis Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen recent vergrote 2-onder-1 kapwoning met royale verzorgde ach tertuin v.v. houten chalet. Bwjr. 1984, 230 m2 eigen grond, woonopp. 155 m2 en inhoud 477 m3. Ind.: Entree/ hal met garderobenis; Toilet met fonteintje; Werk-/hob- bykamer; Inpandige berging met aansl. wasapp.; L-vormige woonkamer met toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchecabine, whirlpool ligbad, toilet, designradiator en dubbele wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaap kamer aan de zijzijde met toegang tot de bergvliering. 2e Verd.; Voorzolder met c.v. combi opstelling aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel. Goed onderhouden vrijstaande villa Schitterend uitzicht over de polder Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2007 Op één van de mooiste locaties van Moerkapelle gelegen vrijstaande villa met inpandige garage en onder architec tuur aangelegde riante tuin met royale vijverpartij. Bwjr. 1992,1060 m2 eigen grond, inhoud 750 m3 en woonopp. 200 m3. Ind.: Entree/tochtportaal; Hal met toegang tot de garage; Royale lichte woonkamer met door glaspartij gescheiden werk-/lees-/muziek- en/of speelkamer en toe gang middels schuifpui tot het onderheid terras en de tuin; Woon-/eetkeuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb. app.; Bijkeuken met c.v. combi installatie. Tussenverd.: Toilet met fonteintje; Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot de bergvliering en tot de badkamer; Badkamer met douche cabine, dubbele wastafel, bidet en designradiator. 1e Verd.: Werkhoek; 2e Badkamer met douche en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de zijzijde; 1 Slaapkamer aan de a.z. Een unieke kans voor de water liefhebber om direct aan de Gouwe te wonen!! Karakteristieke halfvrijstaande eengezins woning uit 1910 met zijtuin v.v. een halfvrijstaande grote berging/schuur, welke overgaat in de achtertuin (0) van 14 meter breed waar u de gehele dag de zon kan ontvangen. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met zeer speelse keukenopstelling v.v. een natuursteen werkblad en inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl. en toegang tot de kelder met c.v. ketel; Woonkamer met erker aan de zijkant, twee schoorsteenmantels met na tuursteen ombouw voor haardaansl. (houtkachel), een fraaie parketvloer en openslaande deuren. 1e Verd.: Ruime over loop met werkhoek; Grote ouderslaapkamer met vaste kast; 2 Slaapkamers met dakkapel aan de zijkant; Luxe badkamer met Velux dakvenster, ligbad, kwartronde douchecabine, wastafel en closet. Bijz.: Oplevering in overleg. 5-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Vondelwijk gelegen goed onderhouden eengezinswo ning met voor- en verzorgde achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963, 141 m2 eigen grond, woonopp. 90 m2 en inhoud 280 m3. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast en kelderkast; Toilet; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en rechte keukenopstelling; Lichte woonkamer, type doorzon, met vaste kast en gashaard. 1e Verd.: Overloop; Douehegele genheid met zitbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met wasmachineaansluiting. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken zolderkamer met bergruimte achter de knieschot ten, Velux dakvenster en Intergas VR CV-installatie (2009). Oplevering in overleg. Halfvrijstaande woning aan de rivier "De Gouwe" Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen De woning is de laatste jaren flink gemoderniseerd Goed onderhouden vrijstaande woning met garage Gelegenheid tot parkeren van ca. 4 auto's op eigen terrein Deze woning biedt meer ruimte dan de buitenzijde doet vermoeden Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden vrijstaande woning met rondom gelegen verzorgde tuin, garage, aan garage aangebouwde serre en carport. Bwjr. 1938, 485 m2 eigen grond, inhoud 430 m3 en woonopp. 144 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet; Bijkeuken met keukenblok, aansl. wasapp. en c.v.-combiopstelling; Open keuken met L-vormige luxe keukenopstelling (2006) v.v. inb.app.; Ruime L-vormige woonkamer; Portaal met trapopgang; Badkamer met douchecabine, ligbad, toilet en vaste wastafel. 1e Verd.: Overloop met toegang tot het dakterras; 1 Slaapkamer aan de zijzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde/zijzijde; 1 Slaap kamer aan de v.z. met dakkapel en trapopgang naar open slaap-/werkruimte; 1 Slaapkamer aan de a.z. en trapop gang naar open slaap-/werkruimte. 2e Verd.: De 2e verd. is uitgerust met 2 open slaap-/werkruimtes (zie omschrijving 1e verd.); Bevloerde bergvliering. I In rustige en groene omgeving gelegen goed onderhouden I ruime eengezinswoning v.v. achtertuin met vrijstaande I stenen berging en achterom. Bwjr. 1978,145 m2 eigen I grond, inhoud 415 m3 en woonopp. 140 m2. Ind.: Beg.gr.: Uitgebouwde entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Open eetkeuken met L-vormige luxe keukenop stelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Luxe badkamer a v.v. douchecabine met thermostaatkraan, hangend toilet, vaste wastafel, ligbad en designradiator. 2e Verd.: Ruime open zolderkamer met toegang tot de open bergvliering en dakvenster; Stook/wasruimte met Vaillant c.v.-combi instal latie (2004) en wasmachine aansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel. Ruime goed onderhouden eengezinswoning Parkeermogelijkheid op eigen terrein Nabij NS-station, Gouwe Bos, winkels en scholen gelegen Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40