ÏÏN Zuidpias Contact RAADSINFORMATIE 6 Besluitenlijst van de raadsvergadering van 4 januari 2010 HART VAN HOLLAND! DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS\ 13 JANUARI 2010 _^_J gemeente Gemeentehuis Raadhuisplein 1 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel Gemeentekantoor De Saffier (alleen op afspraak) Kleinpolderlaan 4 2911 PA Nieuwerkerk aan den IJssel Postadres Postbus 100 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon fax e-mait website t. [0180) 330 300 f. (0180)330 329 e. gemeenteOzuidplas.nl i. www.zuidplas.nl Openingstijden gemeentehuis (telefoon en receptie) Maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.00 uur Openingstijden Publiekszaken (burgerzaken en vergunningenloket) Maandag t/m vrijdag 9.00 - 15.00 uur Dinsdag 9.00 - 20.00 uur Op afspraak 9.00 - 17.00 uur; dinsdag tot 20.00 uur Openingstijden Wmo-loket en Werk Inkomen Maandag t/m vrijdag 10.00 - 12.00 uur Telefonisch spreekuur 9.00 - 10.00 uur Op afspraak 9.00 - 17.00 uur Andere afdelingen gemeentehuis Maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.00 uur 's Middags alleen telefonisch bereikbaar en op afspraak. Afvalbrengstation Moordrecht Goudkade 23 2802 AA Gouda t. (0180)639 891 Maandag en vrijdag 8.30 - 16.00 uur Dinsdag t/m donderdag 11.00 - 18.00.uur Zaterdag 9.00 - 13.00 uur Afvalbrengstation Nieuwerkerk aan den IJssel Eerste Tochtweg 9b 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel t. (0180)639 891 Maandag t/m vrijdag 12.00 - 16.00 uur Zaterdag 10.00 - 16.00 uur Afvalbrengstation Zevenhuizen en Moerkapelle Zuidplasweg 14b 2761 JL Zevenhuizen ZH t. (0180)639 891 Dinsdag en donderdag 13.00 - 16.00 uur Zaterdag 9.00 - 12.00 uur Hieronder treft u een overzicht aan van de besluitvorming in de gemeenteraad van Zuidpias. U kunt deze eveneens terugvinden op www.zuidplas.nl 1. Onderzoek geloofsbrieven kandidaat-wethouders en benoeming wethouders De commissie van onderzoek voor de geloofsbrieven bestaand uit de leden, de heren H.G Lamberts, F.G. van Wijnen en G. Will heeft de geloofsbrieven van de kandidaat- wethouders beoordeeld en in orde bevonden. 2. Benoeming wethouders en aansluitend beëdiging De kandidaat wethouders mevrouw T. Venrooy-Van Ark en de heren M. Bosman, A. Hazelebach en J.A. Verbeek zijn tot wethouder van de gemeente Zuidpias benoemd en als zodanig beëdigd 3. Benoeming griffiepersoneel De gemeenteraad heeft op de griffie benoemd: De heer P. van Vugt als griffier De heer J.J. Mulder als plv. griffier Mevrouw J. van Houwelingen als medewerkster griffie 4. Vaststellen diverse verordeningen a. Reglement van orde voor de raad b. Verordening op de raadscommissies c. Delegatie- en mandaatbesluit d. Verordening commissie voor de bezwaarschriften e. Klachtenverordening f. Gedragscode politieke ambtsdragers g. Inspraakverordening h. Verordening ambtelijke bijstand en fractieondersteuning i. Verordening Wet gemeentelijke antidiscriminatievoorzieningen j. Verordening gemeentelijke basisadministratie k. Algemene Plaatselijke Verordening 1. Verordening toeslagen en verlagingen Wwb m. Afstemmingsverordening Wwb n. Re-integratieverordening Wwb o. Handhavingsverordening Wwb en WIJ p. Verordening langdurigheidstoeslag Wwb q. Verordening Cliëntenparticipatie r. Toeslagenverordening WIJ s. Verordening Werkleeraanbod WIJ t. Maatregelenverordening WIJ u. Verordening Wet inburgering v. Verordening Wet kinderopvang w. Bouwverordening 2010 x. Huisvestingsverordening y. Verordening naamgeving en nummering gemeente Zuidpias z. Procedureverordening voor advisering tegemoetkoming in planschade aa. Controlevërordening (ex: artikel 213 Gemeentewet) bb. Nota waardering en afschrijving cc. Nota reserves en yoorzieningen dd. Treasurystatuut ee. Tijdelijke omzetting onderhoudsvoorzieningen naar onderhoudsreserves ff. Marktverordening gg. Parkeerverordening hh. Verordening rechtspositie wethouders, raadsleden en commissieleden De raad heeft de bovengenoemde verordeningen conform vastgesteld 5. Diverse benoemingsbesluiten a. Onderzoek geloofsbrieven (plaatsvervangende) commissieleden (niet-raadsleden) b. De commissie van onderzoek voor de geloofsbrieven bestaand uit de leden, de heren H.G Lamberts, F.G. van Wijnen en G. Will heeft de geloofsbrieven van de (plaats vervangende) commissieleden (niet-raadsleden) beoordeeld en in orde bevonden. Vervolgens zijn de volgende personen in de betrekkelijke raadscommissies door de raad benoemd als lid dan wel plaatsvervangend lid (plv.): Raadscommissie Maatschappelijke Ontwikkeling: VVD: de heer J.E.M. Vroegop, mevrouw S.M.L. Broeren, mevrouw J.J. Beekman-Mansvelt (plv.), de heer H. van de'rTorn (plv.) CDA: de heer M.D. Lansink, mevrouw J.M. Edel, de heer G. Will (plv.), de heer R. de Graaff (plv.), de heer W. Zijlstra (plv.) ChristenUnie/SGP: de heer J.W. Schuurman, de heer A. Doek, mevrouw C.T. Punt-Kramer (plv.) PvdA: mevrouw K.E. Slooters, de heer M. Domela Nieuwenhuis Nijegaard D66: mevrouw K.A. Wolff, de heer J. Huson, de heer B.M. Peters (plv.) GBZ: de heer H.G. Lamberts, de heer A.C. Heuvelman de heer W.J.H.M. Vos (plv.) TON: de heer M.A. den Hollander, de heer R. Hielema, mevrouw. B.M. Hardus-Vermast (plv.) SP: de heer M.L. Lacroix, mevrouw L.W. Borrmann, mevrouw A.C. Woudstra (plv.) Raadscommissie Ruimte: VVD: de heer M. Aalderink, de heer D.A. de Haas, mevrouw J.J. Beekman-Mansvelt (plv) de heer H. van derTorn (plv) CDA: de heer M.D. Lansink, de heer W. Janse, de heer W. Groenendijk (plv.), mevrouw J.M. Edel (plv.), de heer G. Will (plv.), de heer R. de Graaff (plv.), de heerW. Zijlstra (plv.) ChrU/SGP: de heer P. Molenaar, de heer M. van der Linden, de heer C. E. Oosterwijk (plv.) PvdA: de heer E. Diersmann, de heer J. Helmer D66: mevrouw K.A. Wolff, mevrouw M. Woestenenk, de heer D.B. van Woudenberg (plv.) GBZ: de heer M. Zijderhand, mevrouw A. Hoogma-de Leeuw, de heer R.P. Snoeck (plv.) TON: de heer R.P.J.M. Ligthart, de heer D.J. Uittenbogaard, de heer N.B.A. Snoei (plv.) SP: de heer E. Knoester, de heer Th. J.W. de Vette, de heer J. Baas (plv.) Raadscommissie Bestuur, financiën en beheer: VVD: de heer J. Hordijk, mevrouw J.T.C. Vroegop-de Bruijne, mevrouw J.J. Beekman-Mansvelt (plv.). CDA: de heer R. de Graaff, de heer G. Will, mevrouw J.M. Edel (plv.), de heer M.D. Lansink (plv.), de heerW. Zijlstra (plv.) ChrU/SGP: de heer A. Slobbe, de heer R. de Gooijer, de heer M.R. de Gooijer (plv.) PvdA: de heer P. Pols, de heer G.G.G. Slooters D66: de heer D.B. van Woudenberg, de heer J. Wolff, de heer B.M. Peters (plv.) GBZ: de heer C.A.H. Oosterhoff, de heer P.A. van Drenth, de heer P. Keyzer (plv.) TON: mevrouw I. Lafeber, mevrouw B.M. Hardus-Vermast, de heer J.M. van den Oever (plv.) SP: de heer H.A. Muller, mevrouw L. Reicher, de heer E. Knoester (plv.) c. Benoeming voorzitters van de raadscommissies en hun plaatsvervangers Maatschappelijke Ontwikkeling: de heer D.J. Bac Ruimte: de heer H.G. Lamberts Bestuur, financiën en beheer: de heer H. van der Torn Bovengenoemde personen zijn tevens benoemd als plv. voorzitter van de commissies waarvan zij geen voorzitter zijn. d. Benoeming plaatsvervangend voorzitter van de raad Als eerste plaatsvervangend voorzitter en vervanger van de wethouders als bedoeld in artikel 77, eerste en tweede lid, Gemeentewet is benoemd de heer G. Will Als tweede plaatsvervangend voorzitter en vervanger van de wethouders als bedoeld in artikel 77, eerste en tweede lid, Gemeentewet is benoemd de heer H. van der Torn. e. Benoeming vertegenwoordigers in diverse organen (gemeenschappelijke regelingen, et cetera) De raad heeft de volgende personen in de diverse hieronder aangegeven organen als lid dan wel plaatsvervangend lid (plv.) benoemd Algemeen bestuur ISMH De heer A.F. Bonthuis, mevrouw T. Venrooy- van Ark (plv.) Algemeen bestuur Regionale Brandweer Hollands Midden en GHOR De heer A.F. Bonthuis, mevrouw T. Venrooy-van Ark Algemeen bestuur Recreatieschap Rottemeren De heer A.F. Bonthuis, de heer J.A. Verbeek en mevrouw T. Venrooy-van Ark Algemeen bestuur Recreatieschap Hitlandbos De heer A.F. Bonthuis, de heer J.A. Verbeek, mevrouw T. Venrooy-van Ark, de heer M.H.C. de Romph, mevrouw J.M. Edel Algemeen bestuur Streekarchief Midden-Holland De heer J.A. Verbeek, de heer A. Hazelebach (plv.) Algemeen bestuur Promen Mevrouw T. Venrooy-van Ark, de heer J.A. Verbeek (plv.) Algemeen bestuur Grondbank RZG Zuidpias Mevrouw T. Venrooy-van Ark, de heer J.A Verbeek, de heer A.F. Bonthuis (plv.), de heer M. Bosman (plv.) Algemeen bestuur Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden (RDOG) De heer J.A. Verbeek, mevrouw T. Venrooy-van Ark (plv.) Algemeen bestuur Regionale Ontwikkelingsorganisatie Zuidpias Mevrouw T. Venrooy-van Ark, de heer J.A. Verbeek, de heer A.F. Bonthuis (plv.), de heer M. Bosman (plv.) Algemeen bestuur Bedrijvenschap regio Gouda De heer A.F. Bonthuis, mevrouw T. Venrooy-van Ark, de heer M. Bosman, de heer J.A. Verbeek (plv.), de heer A. Hazelebach (plv.) Benoeming leden Commissie voor bezwaarschriften Maatschappelijke Kamer: Voorzitter: mevrouw P.H.E. Heijkoop Leden: mevrouw E. Huis-Grondman; de heer J.G.H. Hartwijk en de heer D. Cevik. Algemene Kamer: Voorzitter: de heer H.P.M. Swinkels Leden: mevrouw M. Polder, de heer C.T. Vos en de heer R. van Baaren Als u meer wilt weten over bovengenoemde besluiten kunt u contact opnemen met de behandelende afdeling of de griffier P. van Vugt (0180)33 03 11. Redactie Raadhuisplein 1 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel t. (0180)330 300 f. [0180)330 329 i. www.zuidplas.nl e. gemeente0zuidplas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6