LET OP UI Wij hebben nog volop winter handen!! IS3ïïMi!Cïï3!l Vil Alleen een "Malle Eppie" komt met dit weer buiten naar een vuurtje kijken Expositie Thea van der Meer Welkom open-deurdienst Winterpret voor Passepartoutkinderen Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 BOVAG HART VAN HOLLAND NESSELANDE 13 JANUARI 2010 - 9 Arm of rijk Bridgecursus gevorderden ZONDAG 17 JANUARI Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande -Stichting Buurtwerk Alexander organiseert ieder jaar na de kerstvakantie een kerstboomverbran ding in Nesselande. Afgelopen zater dag stond jongerenwerkster Daphne van Haren bij de brandstapel aan de Kretalaan. Elk kind dat een boom in leverde, kreeg een lot voor de loterij diezelfde avond. Door Maartje Letzel Het KNMI waarschuwde voor 'ex treem winterweer'. Een gevoels temperatuur van -15 graden door sneeuw en wind. Uitgerekend met dit weer moesten Tim en Fleur van 7 jaar vele kerstbomen naar de brand stapel aan de Kretalaan slepen. Ze hadden deze bomen al de hele week verzameld in de tuin van hun ouders. Voor elke boom krijgen zij een lot en daar vallen leuke prijzen mee te win nen. Ook Donna, Joris, Ruben, Victor, Jeroen, Tom en Bob deden hun best. Met elkaar verzamelden zij maar liefst 127 bomen. Terwijl hun klasgenoot jes waarschijnlijk aan het schaatsen waren, sleepten zij eigenhandig deze bomen naar het terrein van de 'oude Albert Heijn'. Toen het donker was, om 19.00 uur, mocht de fik erin. Ondanks de kou stroomde er nog heel veel publiek toe. Het is ijzig koud, het sneeuwt. Men sen zijn bijna onherkenbaar. Esther de Koning uit Nesselande merkt op dat haar man er uit ziet als een 'malle Ep pie' zo verscholen onder zijn muts en sjaal. Hij meldt terug dat je ook wel een malle Eppie bent als je met dit weer hier gaat staan kijken. Maar de kinderen wilden het zo graag. Door de snijdende harde wind, was het vlammetje dat de honderden kerstbomen moest doen ontbranden was maar lastig aan te krijgen. Uitein delijk lukte het toch en kon onder luid gejuich een ieder zijn handen warmen aan het vuur. Om 20.00 uur verplaatsten de deel- Nesselande - De expositie van het werk van 'actionpainter' Thea van der Meer in Cultureel Centrum Orion wordt op zondag 17 januari om 15.00 uur officieel geopend door djembé- groep Djembé Défi. De groep verzorgt een vrolijk en expressief optreden, dat perfect past bij het werk van Van der Meer. Zij schildert vanuit haar hart, intuïtief. Haar stijl kenmerkt zich door kleur, beweging en gevoel. De expositie, sinds afgelopen vrijdag te bezichtigen in het Centrum aan de Wollefoppenweg 91a, is te zien toten met donderdag 25 februari. Om haar werk tijdens werktijden te komen bezichtigen kan men een afspraak maken op dinsdag of donderdag via 010-4204480. Voor meer informatie: www.vrolijke- schilderijen.com en www.ccorion.nl. Kleur, beweging en gevoel. Ommoord - In de Open Hof kerk bij het winkelcentrum Hesseplaats wordt op zondag 24 januari een Welkom Open Deur kerkdienst gehouden. Dominee J.G. Meynen uit Haarlem gaat hierin voor. Het thema is 'De Bij bel geeft inzicht op uitzicht'. Medewerking wordt verleend door het christelijk gemengd koor Deba- rim uit Rotterdam. Het orgel wordt bespeeld door Martin Zonnenberg. Aanvang 19.00 uur, samenzang vanaf 18.45 uur. ledereen is van harte wel kom. Voor meer informatie: www.welkomopendeurdiensten- ommoord.nl w "~r De fik erin! nemers zich naar de Kristal, waar er warme chocomel was en waar de grote loterij werd gehouden. Tim en Fleur wonnen samen een cadeaubon van 20 euro en voor de groep van Donna waren er 3 prijzen te verdelen. Tevreden en voldaan gingen ze naar huis. Nesselande - Een groep christen vrouwen uit Nesselande organiseert voor donderdag 28 januari om 20.00 uur een lezing over het thema 'Arm of rijk?!'. Aan het woord komen Er- win en Marleen Hout, die later op de avond ook persoonlijk met de deel nemers praten. Voorts wordt er mu ziek gemaakt en kan men mediteren of luisterend bidden. De lezing vindt plaats in De Knoop aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Zaal open om 19.30 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie: 010-2095801 of www.zijenhij.info. Nesselande - In De Kristal gaat op maandag 18 januari een bridgecur sus voor gevorderden van start. De cursus is bedoeld voor hen die al een beginnerscursus gevolgd hebben of al enige ervaring met het spelen van bridge hebben. De cursus omvat 12 lessen van 13.30 tot 16.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2518988, www.curzusenzo.nl of op werkdagen tussen 09.30-16.30 uur bij de balie van De Kristal. Nesselande - De groepen 1 tot en met 5 van OBS het Passepartout bonden op vrijdag 8 januari de smalle ijzers onder en krabbelden of gleden op de sloot voor de school. Met muziek en koek en zopie werd het een gezellig uurtje ijsvrij. Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur de heer Gert van den Bos. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 9