DUPREE QUDE TOL Wonen in het decor van een Hollandse meester Bezichtig de modelwoning tijdens de open dag zaterdag a.s. 20 HART VAN HOLLAND I 20 JANUARI 2010 Zaterdag 23 januari open dag MAKELAARS O.G. 0182-39 42 00 0182-30 11 66 www. wonen in oude tol.nl JEen schilderachtige winterimpressie van Oude ToI met het haventje op de Tussen 11.00 uur en 14.00 uur bent u van harte welkom op de bouwlocatie van Oude Tol. In het appartementengebouw is een modelwoning ingericht. Ook de geschakelde villa's kunnen worden bezocht. De makelaars zijn aanwezig om al uw vragen te beantwoorden en voor geïnteresseerden liggen er brochures klaar. De ingang van de bouwlocatie is aan de Oudeweg. Koek-en-zopie Uiteraard is er ook aandacht voor de inwendige mens. Geheel in de schaatstraditie trakteren we u op koek-en-zopie met heerlijke snert, warme chocola met rum en Glühwein. We zien u graag zaterdag aanstaande. Zomer of winter, de Breevaart vormt altijd een fraai decor. Een ouderwets landelijke en waterrijke omgeving in Reeuwijk. Vanuit het nieuwe haventje ligt de hele omgeving voor u open. Voor een mooie boottocht of glijdend op de schaatsen. Daarna is het altijd heerlijk thuiskomen. De luxe appartementen en penthouses bieden naast een mooi uitzicht, modern comfort. Aanstaande zaterdag kunt u het zelf ervaren. Dan is de modelwoning te bezichtigen: een royaal apparte ment grenzend aan de beschutte daktuin op de tweede verdieping. Royale appartementen en luxe penthouses wonen op stand in Reeuwijk ligplaats in haven royale woonkamer twee badkamers aantrekkelijk terras of loggia energiezuinig en veilig brede deuropeningen en geen drempels overdekte privé-parkeerplaats - grote gemeenschappelijke daktuin drie liften en een videofooninstallatie Optioneel met zorg- en welzijnspakket inbraakalarm met doorschakeling naar meldkamer zorg van Zorgcentrum Reeuwijk op afroep in elke ruimte koordjes/knoppen voor zorgoproep bewegingsmelders voor welzijnsbewaking Nog een aantal woningen te koop Royale appartementen vanaf €238.500,- v.o.n. Eén luxueus penthouse van 547.500,- v.o.n. Er zijn nog twee geschakelde villa's te koop vanaf 425.000,- v.o.n. Ligplaats in de haven 12.500,- v.o.n. Parkeerplaats in de garage 20.000,- v.o.n. Een mooi uitzicht over de haven. Aan de achterkant reikt het zicht tot aan de Reeuwjkse Plassen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 20