fj Stichting Dier Retour O nnP Stichting Mentorschap zoekt mentoren OMINICUS GEEF WENSEN DE RUIMTE jF HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 20 JANUARI 2010 23 Peter Hartensveld Peter Hartensveld Simon Petrus Ut t Weid Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd UITVAARTVERZORGING dacTÏTnacht H.E. van der Hammen /rif mm u. m, mmmem Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Dierencentrale ?§HART VAN HOLLAND Vrouwenbijbelkring Ondanks zijn levenslust heeft hij de strijd verloren en moeten wij najaren van prettige samenwerking met veel verdriet afscheid nemen van onze collega 60 jaar Peter werkte al bijna 25 jaar op de administratie van de afdeling Sociale Zaken bij de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. Wij kenden Peter als iemand met humor, vakkennis en collegialiteit. De contacten met zijn collega's waren altijd erg belangrijk voor hem. In onze herinnering zal hij voortleven als een vriendelijk en beminnelijk mens en wij zullen hem zeker Wij wensen zijn vrouw en kinderen enorm veel sterkte in deze moeilijke tijd. Maandag 11 januari 2010 Medewerkers gemeente Zuidpias Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 11 januari van onze zeergewaardeerde medewerker 60 jaar Peter werkte al bijna 25 jaar bij de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor zijn jarenlange inzet op de administratie van de afdeling Sociale Zaken zijn wij hem zeer veel dank verschuldigd. Wij zullen zijn inbreng, persoonlijke betrokkenheid en collegialiteit missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias, A.F. Bonthuis Burgemeester J. Brinkman Secretaris Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega op woensdag 13 januari in de leeftijd van 70 jaar. Simon was juli 1982 tot oktober 2002 werkzaam bij de voormalige dienst Gemeentewerken van de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel in de functie van medewerker riolering en reiniging. Het college van B&W en medewerkers van de gemeente Zuidpias, A.F. Bonthuis Burgemeester J. Brinkman Secretaris Vermist Gecastreerde cyperse kater, witte on derkant, poten wit met cyperse vlek, witte bef, in snoet, lichtgrijze cyper, gechipt, vier jaar, Linge Nieuwerkerk; Gecastreerde rode kater, witte tenen voor,jsokken achter, één kant van neus, gechipt, vier jaar, Dorpsstraat Moordrecht; Gecastreerde witte ka lei, beetje zwart bij linkeroor, vlekje op rug, zwart op staart, negen jaar, Vijfde Tochtweg Moordrecht; Gecastreerde cypergrijze kater, geen wit, tijgerprint bandje bel, tien jaar, Wolga Nieuwerkerk; Gecastreerde zwart/witte kater, heeft Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden - Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 AANGESLOTEN BIJ: RFOUIFM UITVAARTVERZORGING TT: oBoekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen Uitvaartverzorgi Jeanne Matze-Koch kleinste n'i;. www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 Vermist Kater, cypers, zonder wit, halsband tijgerprint bel, Wolga Nieuwerkerk. Gevonden Kater, rood, witte tenen voor, sokken achter en streep op buik en neus, Li- neusweg Boskoop; Kater, zwart, witte tenen en bef, Bredeweg Zevenhui- zen-Moerkapelle; Kater, grijs effen, donker van kleur, witte sokken voor, kousen achter en wit op buik en in snuit, Ridderbuurt Boskoop; Poes, cy pers, iets rode vlekjes door de vacht, brede neus, Bierhoogtweg Zevenhui zen; Kater, rood, zonder wit, Beije- rincklaan Nieuwerkerk. Informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl maar drie poten, twee jaar, Eerste Tochtweg Nieuwerkerk. Gevonden Gecastreerde rode kater, witte on derkant, rood geruit bandje bel, ongeveer negen maanden, loop sinds enkele weken rond in Wilgenlaan Ze venhuizen; Lapjespoes, witte poten, lange staart met knikje erin, ongeveer zes maan den, Burgemeester van Heugtenlaan Nieuwerkerk. Voor meer informatie: 0184-661509 en www.dierretour.nl De cliënten zijn mensen die niet meer zelf in staat zijn om over belang rijke zaken in hun leven te beslissen. Meestal hebben ze geen familie of netwerk waarop zij kunnen terugval len. De mentor is verantwoordelijk voor de persoonlijke zorg en welzijn van de cliënt. SMHR werft vrijwillige mentoren voor deze mensen. De mentoren worden opgeleid en daarna gekoppeld aan bij de stichting aangemelde cliënten. Als de samenwerking goed verloopt Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - Stichting Mentorschap Haag en Rijn (SMHR) is op zoek naar vrijwil lige men toren voor meerderjarige cliën ten met demen tie, een verstandelijke- of psychische beperking, en houdt daarom op 21 januari een informatieavond in Gouda. wordt er een aanvraag ingediend bij de kantonrechter om de kandidaat mentor officieel als mentor aan te stellen. Op 21 januari houdt de stichting een informatieavond voor mensen die interesse hebben om mentor te worden. Aanvang om 20.00 aan de Tielweg 3 in Gouda. Voor meer infor matie: Ruud du Bois 06-310 452 33, via mail: gouda@smhr.nl of www.smhr.nl. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Bergschenhoek - In de hervormde kerk aan de Kerkstraat 1 wordt dins dag 26 januari van 9.30 tot 11.00 uur een koffieochtend gehouden. Eke de Gier spreekt over 'Durf kleur te be kennen'. Er is kinderoppas aanwezig.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 23