r makelaardij Ga naar Van 't Hof Makelaardij www.hof-makelaardij.nl Ook in de winter op zoek naar een nieuwe woning? Vijverlaan 32 Vraagprijs 237.000,- k.k. makelaardij WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN leplaan 50 Vraagprijs 169.000,- k.k. WADDINXVEEN Acaciastraat 73 Vraagprijs 169.500,- k.k. WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 JANUARI 2010 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achter tuin (NW) met achterom en berging. Bwjr. 1959,161 m2 eigen grond, 360 m3 inhoud en 117 m2 woonoppervlak- te. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer met ceasarstone vensterbanken en laminaatvloer. U-vormige open keuken (2006) met ceasarstone werkblad en div. inbouwapp. Ie Verd.: Overloop met laminaatvloer en 2 vaste kasten waarvan 1 met wasmachineaansl. en mechanische ventilatie en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met douchecabine met thermostaatkraan, hangcloset, designradiator, was- meubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006)en unit m.v. Met een vaste trap, dak venster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer ■.van 't hof 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris I In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met I voortuin en achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, 134 m2 eigen grond, inhoud 305 m3 en woonopp. 84 m2. De exacte grootte van het i perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/ hal met meterkast en bordestrap; Toilet; Woonkamer aan de voorzijde; Eetkamer aan de achterzijde met rechte lichte keukenopstelling en wasmachineaansl.; Portaal met toegang tot de achtertuin; Douchegelegenheid. 11e Verd.: Overloop; 1 Ruime ouderslaapkamer aan de achterzijde v.v. wastafel en vaste kast; 2 Slaapkamers aan de voorzijde beiden v.v. een vaste kast. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken bevloerde vliering (stahoogte), c.v.-combiketel en dakvenster. Bijzonderheden: Oplevering per direct. 3-Kamer appartement (voorheen 4) Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. 50,- voorschot stookkosten) Koopsubsidie mogelijk, vraag naar de voorwaarden Op de 3 etage van een goed onderhouden appartementen complex gelegen 3 kamer appartement (v/h 4) met berging in de onderbouw, toegang middels gesloten entree met inter com en liftinstallatie. Bwjr. ±1966 en woonopp. ±85 m2. Ind.: Entree/tochtportaal met vaste kast en meterkast; Hal met laminaatvloer en garderobekast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. sehuifwandkast met boiler (huur); 1 Slaapka mer aan de achterzijde (v/h 2) met toegang tot het balkon; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer; Open keuken met laminaatvloer en U-vormige keukenopstelling v.v. inb.app. en wasmachine- en drogeraansluiting. Bijz.: Dit goed onder houden appartement is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen 4-kamer eengezinswoning met zonnige achtertuin (N/0) van 11 meter diep met een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 250 m3, woonopp. 69 m2 en 100 m2 eigen grond. Winkels, NS station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; Woonkamer met schouw en vaste kast; Open eetkeuken met toegang tot de kelderkast en lichte rechte keukenopstelling v.v. een spoelbak en afzuigkap; Portaal met toegang tot de achtertuin; Toiletruimte met closet. 1 e Verd.: Overloop met toegang middels losse steektrap tot de vliering; 2 Slaapkamers aan de v.z. beide met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast; Douchegelegen heid met vaste wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken deels bevloerde bergvlïering v.v. dakvenster en Vaillant HR cv-combi opstelling 1999). 5-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg Op één van de mooiste locaties van Waddinxveen aan een plantsoen gelegen eengezinswoning met uitzicht op een singel en voor- en verzorgde achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963, 146 m2 eigen grond, woonopp. 115 m2 en inhoud 350 m3. Ind.: Entree/ hal met trap-/meterkast en toilet met fonteintje; Doorzon woonkamer; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige keukenopstelling v.v. apparatuur. 1e Verd.: Overloop; Toilet; Badkamer met douchecabine en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met wasma chine- en drogeraansl. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en cv-combi installatie; Zolderslaapkamer met bergruimte achter de knieschotten en dakkapel aan de achterzijde. Ruime 2-onder-1 kapwoning Mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein Buitenzijde woning is onlangs gerenoveerd Zoekt u een speels ingedeelde en niet alledaagse 2-onder-1 kapwoning dan moet u deze verrassend ruime woning, welke is gelegen in de waterrijke wijk 'Waterrijk', komen bekijken. De woning is gelegen tegenover een vaart en heeft een vrij gelegen achtertuin (Z) v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1998,166 m2 eigen grond, woonopp. 155 m2 en inhoud 470 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met wastafel; Eetkeuken aan de voor/zijzijde met een fraaie rechte opgestelde luxe keuken (Poggenpohl) uit 2004 met natuursteen werkblad en inb.app.; Royale tuingerichte woon/zitkamer. 1e Verd.: Royale overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met closet, ligbad, douche cabine en wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Wasruimte/berging met wasm. en drogeraansl. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel; Grote werk-/slaapkamer met c.v.-combi installatie en deur naar het balkon. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris In de Bomenwijk gelegen goed onderhouden eengezins tussenwoning met gedeeltelijke uitbouw, fraai aangelegde voortuin en verzorgde achtertuin (0) met stenen berging, aangebouwde houten berging en achterom. Bwjr. 1955, 125 m2 eigen grond, inhoud 305 m3 en woonopp. 84 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadas trale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast en bordestrap; Toilet; Woonkamer met laminaatvloer, haard en kelderkast; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstel ling; Portaal met vaste kast v.v. gasaansl., wasmachineaansl. en toegang tot de uitbouw; Uitbouw met deur naar de achtertuin en toegang tot de berging/werkplaats. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer; Badkamer met douche en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels losse streektrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakvenster en c.v.-combi-opstelling. 6-kamer woning met uitbouw van 3,2 meter Gunstig gelegen to.v. winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg Aan de rand van de wijk Zuidpias gelegen ruime eengezins woning met een vrij uitzicht aan zowel de voor- als achter zijde. De achtertuin (Z) is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1986,148 m2 eigen grond, inhoud 408 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer welke is verdeeld in een zitkamer en een eetkamer; U-vormige luxe keuken v.v. inb.app. en openslaande deuren naar de achter tuin. 1 e Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Voorzolder met toegang tot open bergvliering, c.v.-combi opstelling (2000) met zonneboiler en wasm. aansl.; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met Velux dakvenster.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 28