Doe de dingen waar je goed in bent. Geld pinnen; de normaalste zaak van de wereld. 25% korting op uw Doorlopende Reisverzekering Onbezorgd op vakantie met de Doorlopende Reisverzekering. Dat is het idee. Maestro HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 JANUARI 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. Sluit uw reisverzekering af via rabobank.nl/reisverzekering of bel de Rabolijn. Rdbobcink 0900-0907. Uw verzekering is direct geregeld! Tijdens uw vakantie wilt u alleen maar genieten en geen zorgen hebben/Sluit daarom vóór 1 maart de Doorlopende Reisverzekering van Interpolis af. Het eerste jaar krijgt u 25% korting. hyperlinks Rfiho EuroPas aan bergen, organiseren wij jaarlijks voor klanten een testreis naar het Zwitserse Saas Fee. Wij nemen dan de testversies van de nieuwste ski's én snowboards met revolutionaire Rockertechnologie mee die, en al leen als die bevallen natuurlijk, pas volgend seizoen in onze winkels worden verkocht. Klanten die mee gaan wordt gevraagd het materiaal dat zij hebben gebruikt op tal van punten te beoordelen. Naast het testen van de materialen, beleven we uiteraard heel veel plezier." "Door in gesprek te gaan met onze klanten, komen wij achter de verwachtingen die zij van een bepaald product hebben. De ene klant is de andere niet. En dat geldt ook voor onze producten. Met schoenen gaan we zelfs nog een stap verder. Wij zijn in staat om via het zogenaamde boot fitting elke schoen zodanig aan te passen dat die bij wijze van spreken als gego ten zit. Beurse of blauwe plekken op de onderbenen als gevolg van knellende ski- of snowboardschoenen verdwijnen als sneeuw voor de zon met een op maat gemaakte binnenschoen", legt Van den Berg uit. In de dertig jaar dat Euro Funcenter bestaat, bankiert zij tot haar tevredenheid bij de Rabobank. De lijnen met Accountmanager Bedrijven Evert-Jan Jansen zijn kort. Momenteel heeft het bedrijf vestigingen in Al- blasserdam, Oostvoorne, Rotterdam en Zevenhuizen. Daar komt binnenkort Scheveningen bij. Voor wie die winkels te ver is of gewoon voor gemak kiest, biedt Euro Funcenter haar assortiment ook via www.euro- fun.nl te koop aan. Van den Berg: "Of je het nu hebt over wind- of kitesurfen of snowboarden; de pro ducten die je daarvoor nodig hebt zijn altijd service- gevoelig. Omdat wij naast de webshop ook winkels hebben, kennen we de producten niet alleen heel goed maar kunnen wij onze klanten ook de gewens te service verlenen." Later breidden wij het assortiment met onder meer surfpakken uit. Van het één kwam het ander. Het moderne pand waarin de winkel al twintig jaar ge vestigd is, mag zich ondertussen op het gebied van kitesurfen de grootste in Nederland noemen." Ondanks de warmte-isolerende materialen waarvan de surfpakken tegenwoordig gemaakt zijn, is en blijft surfen voor de meesten vooral een zomersport. Van den Berg: "In onze beginjaren was de winkel gedu rende de wintermaanden dan ook gesloten. Maar omdat skiën een andere passie van ons is, besloten wij het roer om te gooien en ons 's winters te richten op de wintersportliefhebbers. Zodoende is het Euro Funcenter het hele jaar geopend; in het najaar en de winter Voor de wintersporters en in het voorjaar en de zomer voor de watersporters." Alle mooie beloften van leveranciers en gepubli ceerde testresultaten in consumentenbladen ten spijt, Van den Berg wil alle materialen die hij zijn klanten verkoopt eerst zelf uitproberen. "Bij gebrek Nederland ligt bedekt onder een flink pak sneeuw wanneer we op bezoek gaan bij Aad van den Berg. Samen met zijn compagnon voert hij de directie van Euro Funcenter; een keten van vier speciaalzaken voor winter- en watersportartikelen waarvan de win kel aan de Strandweg 29 in Zevenhuizen de hoofd vestiging is. Een toepasselijker decor voor de verkoop van velerlei ski's, skischoenen, snowboards, modieuze snowboots, helmen en rugprotectors en andere ge wilde wintersportattributen is in deze tijd van het jaar nauwelijks denkbaar. Het enige dat ontbreekt, zijn de bergen. Maar ook daarvoor heeft deze enthousiaste ondernemer een oplossing bedacht. Aad van den Berg: "Jaren geleden maakte ik kennis met het toen nog voor velen onbekende windsurfen. Ik woonde in die tijd in Rotterdam-Ommoord, dicht in de buurt van het plassengebied. Surfen werd mijn passie. En van mijn passie maakte ik mijn beroep. Eerst verkocht ik surfplanken en allerlei toebehoren. Of u nu een liefhebber van winter- of zomersport bent. Graag in Nederland verblijft of naar het bui tenland reist. U ervaart het gemak van een card van de Rabobank. Waar ook ter wereld. Want meer dan één miljoen geldautomaten wereldwijd ac cepteren de Rabo Europas, de Rabocard en de Rabo GoldCard. Deze automaten zijn herkenbaar aan het Maestro-, MasterCard- of Visa-logo. Zelfs in de Verenigde Staten kan gewoon via de Rabo Europas bij een automaat met een Cirrus-logo geld worden gepind. Een overzicht van alle beschikbare geldautoma ten met bijbehorende adressen is te vinden op www.mastercardworldwide.com (via "■Personal Cards" en

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2