Telefoon (0172) 21 21 22 Eén aanspreekpunt cliënten MS Koffie-ochtend iet 't 0 nnp *- rrA HARKES GEEF WENSEN DE RUIMTE H.E. van der Hammen MEE start servicebureau HART VAN HOLLAND FAMILIE 10 FEBRUARI 2010 25 Lida Welagen Pietje van Vliet 1 Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop - - JjH mm «jwitIav 3Lü Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO UITVAARTVERZORGING ömBTkSt Als het om vertrouwen en eerbied gaat! SHART VAN HOLLAND -ff tl Toneel bij Zonta Ze was nog zo vol levenslust. Tijdens de vakantie waar ze zo naar verlangd had, is mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder onverwacht overleden, te midden van haar gezin. Haarlem, 4 november 1951 Rancho Mirage, Californië, USA 1 februari 2010 Moerkapelle: Martin Hatzmann Dordrecht: Niels en Sasja Amstelveen: Janneke en Marloes Milou Lida is nog op reis naar huis. Correspondentie-adres Herenweg 35 2751 DD Moerkapelle www.lidawelagen.nl Beetje bij beetje moest u ons verlaten. Wij konden niet zo goed meer met u praten. De stilte deed soms zeer. De moeder en oma van vroeger was u niet meer. Maar nu u voorgoed bent heengegaan zeggen wij "bedankt" voor alles wat u heeft gedaan. Vandaag is heel rustig van ons heengegaan In de leeftijd van 96 jaar Henkt Ariet en Ali Piet en Mia Leot en Riet klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "De Zevenster" voor de liefdevolle verzorging die zij van hen mocht ontvangen Vrijdag 12 februari om 14.00 uur zullen wij haar gedenken tij dens een korte plechtigheid in de aula van "Rouwcentrum Ze venhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de naastge legen begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182 -615055 of 0180 - 328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker -2743 DL Waddinxveen jeanne Mat/e-* x/ Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 33 Zevenhuizen, 7 februari 2010 Zorgcentrum "De Zevenster" Kamer 207 Correspondentieadres: P. J. Dullaard Groeneweg 11 3059 LC Rotterdam Gouda - In de kantine van de gym zaal van de Invaliden Sportvereniging aan de Ridder van Catsweg 358 vindt op vrijdag 12 februari van 10.00 tot 12.00 uur een koffieochtend van de MS-vereniging plaats. De ochtend is bestemd voor mensen met de ziekte Multiple Sclerose, alsmede voor fa milieleden en belangstellenden. Voor meer informatie: 06-41762529 of www.msvereniging.nl. Gouda/Regio - MEE is 1 februari ge start met een servicebureau in haar kantoor op de Tielweg 3 in Gouda. Doel is één aanspreekpunt bieden, waar mensen met een beperking of chronische aandoening direct ant woord krijgen op hun belangrijkste vragen en meteen aangemeld kun nen worden voor ondersteuning. Met de start van het nieuwe servicebu reau is MEE in staat om cliënten snel ler, directer en vollediger van dienst te zijn. De consulenten van het ser vicebureau ondersteunen iedereen met een beperking of een chronische aandoening. De consulenten geven gratis informatie, advies en bemid deling. MEE is onafhankelijk en kijkt uitsluitend naar het belang van de cliënt. MEE Midden-Holland biedt informatie, advies, bemiddeling en ondersteuning aan alle mensen met een beperking, ontwikkelingsachter stand of chronische aandoening. Dit kan gaan over alle terreinen van het dagelijks leven; van werk tot vakan tie, van geldzaken tot onderwijs, ledereen kan bij het servicebureau in Gouda binnenlopen, bellen of e-mai- len is ook mogelijk. Het servicebureau is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. In formatie: 0182 52 03 33, servicebu- reau@meemh.nl ofwww.meemh.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me- dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu- <1 blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren] Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - Zonta Club Gouda houdt woensdag 17 februari een toneelvoor stelling. In de aula van het Coeneeoop College speelt Marius Gosschalk 'De Alchemist', naar het boek van Paulo Coelho. Van dit boek zijn wereldwijd meer dan dertig miljoen exemplaren verkocht. Het vertelt het indrukwek kende levensverhaal van de Andalu- sische schaapherder Santiago. Santi ago wil graag reizen om te zien hoe de wereld in elkaar zit. Hij ontmoet uiteindelijk in Egypte de 'alchemist', een man met een grote spirituele wijsheid. In 'De Alchemist' horen we het verhaal uit de mond van verteller Dimitri. Marius Gosschalk is als geen ander in staat om de rol van Dimitri te vertolken. Aanvang 20.00 uur, de toegang be draagt 17,- euro. Voor meer infor matie en kaarten: !neke-Steenland@ planet.nl De opbrengst komt ten goede aan Stichting Wanawa en de Multicul turele Vrouwen Ontmoetingsgroep v' Gouda.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 25