na r makelaardij Zoekt u een woning aan de P_van 't hof www.hof-makelaardij.nl Afhankelijk van uw budget, linker- of rechterhanden, hebben wij een (t)huis dat bij u past. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 10 FEBRUARI 2010 WADDINXVEEN WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN lUM'Ek v makelaardij Peuieyen 27 Vraagprijs 222.500,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Thorbeckehoeve 22 Vraagprijs 275.000,- k.k. Stampioenstraat 85 Vraagprijs 385.000,- k.k. Ga voor ons complete woningaanbod naar ■_van 't hof Peuleyen? 5-Kamer eengezinswoning Elektrische zonwering op de begane grond aan zowel de voor- als achterzijde Oplevering in overleg In ruim opgezette wijk gelegen eengezinswoning met aangebouwde bijkeuken/berging. De zonnige achtertuin (0) is netjes aangelegd en beschikt over 2 terrassen en een achterom. Bwjr. 1971, 165 m2 eigen grond en woonopp. 118 m2 (excl. aangebouwde berging). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Speels ingedeelde Z-vormige woonkamer met massief houten parketvloer; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling v.v. koelkast met vriesvak, gaskookplaat en afzuigkap; Bijkeuken/berging met toegang tot de achtertuin. 1eVerd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met wastafel; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met toegang tot klein balkon; Badkamer v.v. douchehoek, toilet, wastafel en wasm. aansl. 2e Verd.: Overloop/voorzolder met dakvenster en c.v.-combiketel Vaillant VHR; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z. 5-Kamer royale eengezinstussenwoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale een gezinstussenwoning met achtertuin (0) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1971,182 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/tocht- portaai; Toiletruimte 2000) met closet en fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling en toegang tot de tuin; Ruime lichte doorzonwoonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Toiletruimte 2000) met closet en fonteintje; Badkamer 2000) met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop; Hobby/ was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant HR c.v.- ketel 2002); 1 Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: Oplevering per direct 5-Kamer royale eengezinswoning Op loopafstand gelegen van winkels, scholen, openbaar vervoer en het Gouwebos Vaste projectnotaris In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinstussenwoning met een 12 meter diepe achter tuin (N) met vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1971, 169 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/ha! met tochtportaal met meterkast; Hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling, wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin; Ruime doorzonwoonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafel; 1 Slaapka mer aan de v.z. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z., waarvan één met 2 vaste kasten. 2e Verd.: Overloop; Hobby/was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant VHR c.v.-combiketel (2002); 1 Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: De woning is een voormalige huurwoning. Oplevering per direct. 6-Kamer, in 2004 geheel opgeknapte, hoekwoning Vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde Centrale ligging t.o.v. scholen, winkels en openbaar vervoer In de gewilde wijk Groenswaard gesitueerde, royale en goed onderhouden, in 2004 verbouwde hoekeengezins- woning met achtertuin (W). Bwjr. 1970, 156 m2 eigen grond, woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Tochtportaal; Royale hal; Toilet (2004) met fonteintje; Royale doorzonwoonkamer met toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open luxe keuken (2004) met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Vanuit de keuken is de achtertuin te bereiken, welke in 2005 keurig is aangelegd. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje (2004); Badkamer (2004) v.v. inloopdouche met glazen douchedeur en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Ouderslaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met wastafel. 2e Verd.: Overloop; Hobbykamer met gedeelde kunststof dakkapel aan de a.z. v.v. c.v.-combiopstelling (Vaillant VHR, 2001) en wasmachine en drogeraansl.; Royale zolderslaapkamer 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 93,68 p.m. Nabij winkels, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen Op één van de mooiste locaties van de wijk "Zuidpias" op de 4e etage gelegen 3-kamer hoekappartement met ruim balkon (Z). Dit appartement is gelegen in een luxe urban villa, is bereikbaar middels gesloten entree met videofoon installatie en beschikt over een afzonderlijke berging in de onderbouw. Bwjr. 1999, woonopp. 83 m2 (excl. balkon). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Badkamer met royale glazen douchecabine en wastafel met meubel; Stookkast met Nefit ecomline HR c.v.-combi opstelling; 2 Slaapka mers; Bijkeuken/wasruimte met wasmachineaansluiting; Open keuken met lichte L-vormige keukenopstelling v.v. koel-/vrieseombinatie (2006), keramische kookplaat (gasaansluiting is aanwezig), vaatwasmachine (2006), oven en wasemkap; Fraaie lichte woonkamer met weids uitzicht over groenstrook en waterpartij en toegang middels schuifpui tot het balkon. Met 3 meter uitgebouwde hoekwoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk in fasen uitgevoerd tussen 2007 en 2009 In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie, tegenover een speel plein, gelegen goed onderhouden 3 meter uitgebouwde (1998) hoekwoning met voortuin en achtertuin met vrijstaande stenen berging, aangebouwde ruime houten berging en ach terom. Bwjr. 1991,192 m2 eigen grond, inhoud 355 m3 en woonopp. 114 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer, allesbrander en brede toog naar eetkeuken; Tuingerichte eetkeuken met toegang tot de tuin en rechte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met aansl. wasapp.; Portaal met trapopgang; Toilet met fonteintje. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan dev.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaat kraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Stookruimte met Vaillant HR cv-combi opstelling; Berg-/wasruimte met wasm. aansl.; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. Halfvrijstaande woning Aparte garage met daarboven een grote slaapkamer c.q. kantoor Oplevering in overleg Op een prachtige locatie gelegen halfvrijstaande woning. Bwjr. woning 2002, bwjr. garage 2005. De totale woonopp. is verdeeld over 77 m2 in de woning en 25 m2 voor de etage boven de garage. Het perceel is 180 m2 groot. Woning: Entree; Trapopgang; Stookruimte met c.v.combiketel; Badkamer met douchecabine, wastafel en hang closet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Deur naar de serre v.v. wasm.aansl. en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: Woonkamer met openslaande deuren naar het balkon aan de v.z. en dakkapel aan de zijzijde; Open keuken met L-vormige opstelling v.v. van inb.app.; Openslaande deuren naar groot terras (Z/W) aan de achterzijde met trap naar de tuin. Garage: Vrijstaande stenen garage v.v. c.v.combi ketel. 1e Verd.: Overloop met toilet en wastafel meubel; 1 Grote slaapkamer of kantoorruimte met 2 Velux dakvensters. 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In een zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoek herenhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bwjr. 2004/2005, 201 m2 eigen grond, 177 m2 woonoppervlakte en 580 m3 inhoud. Ind.: Entree/ hal v.v. plavuizenvloer en glazen pui; Meterkast (6 groepen en 2 aardlekschakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer v.v. parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keukenopstelling v.v. composiet werkblad en inbouwapparatuur; Spachtel- putz wandafwerking. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met cv-combiketel (AWB), WarmteTerugWin-installatie, wasmachine,- en drogeraansluiting; Op deze verdieping ligt een grindvloer. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer fa»».. Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 36