Alles digitaal volgen bij Van der Panne Makelaardij Body Control promoot eiwitdieet Dagtochten en reizen rond de geschiedenis Workshop goede voornemens waarmaken HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 17 FEBRUARI 2010 17 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Welke afspraken zijn er gemaakt, wat is er te lefonisch besproken, welke acties moeten nog uitgevoerd worden en hoe ziet de kadasterkaart eruit. Al deze zaken en meer zijn digitaal beschikbaar voor de opdrachtgevers van Van der Panne Woning- Et Bedrijfsmakelaar- dij. Als een van de weinige kantoren maakt van der Panne gebruik van deze zogenaamde Unique Selling Point. Met behulp van dit automatiseringssy steem kunnen de opdrachtgevers overal ter wereld precies volgen wat er met hun object en dossier gebeurt. Door Marlonneke Willemsen Transparantie is volgens Hans Van der Panne zeer belangrijk voor zijn kantoor. "Toen we vier jaar geleden zijn begonnen, hebben we gezocht naar elementen waarmee we ons konden onderscheiden. We wilden werkzaamheden aanbieden, die anderen niet hebben en dit Make laars Volg Systeem is er een goed voorbeeld van. De software is af komstig uit Amerika en die hebben we laten aanpassen, zodat het sy steem ook via het internet toegan kelijk is. Van de buitenkant lijken we een klassiek kantoor, maar we maken gebruik van de modernste technologie. Vanaf het moment dat we hier iets in het systeem invoe ren, kan de klant dat gelijk zien en opvragen. De informatie bestaat uit vier hoofdgroepen; afspraken, te lefoonnotities, acties en documen ten. In deze laatste groep worden alle stukken, zoals brieven, e-mails, kaarten en het bewijs van eigen dom, gedigitaliseerd. De klant kan al deze informatie opvragen en af drukken." Volgens Van der Panne heeft het systeem veel voordelen voor de Hl Unique Selling Point: het Makelaars Volg Systeem. klanten, maar ook voor het kan toor. Onze opdrachtgevers kunnen vierentwintig uur per dag, overal ter wereld, volgen wat er gebeurt; zo zijn ze optimaal geïnformeerd. Een bijkomend voordeel is dat, bij bijvoorbeeld een erfenis of schei ding, meerdere personen de gang van zaken kunnen volgen, terwijl er maar een of twee contactpersonen zijn. Voor ons was de invoering van dit systeem ook een efficiëntieslag, omdat we een goed overzicht krij gen van de historie van een klant of een object. Ook kunnen we kandi daat-kopers beter met een bepaald type woning of bedrijfsobject mat chen. Maar wij blijven de klassieke makelaar. Daarnaast wordt op deze manier ook het imago van de ma kelaar verbeterd. We worden toch vaak gezien als snelle jongens met grote auto's. Door onze opdracht gevers te laten meekijken met wat we allemaal doen, hopen wij dat ze toch een beter beeld krijgen van onze activiteiten, zodat deze voor oordelen minder worden. Op de site van het kantoor, www. vdpanne.nl, is links in de navigatie meer informatie over het systeem te vinden. Waddinxveen - Liane Westerhof en Anneloes van de Vaart zijn inmiddels een halfjaar werkzaam als afslankcoach in hun eigen Body Control with Gerarda salon, waar zij werken met het hoogwaardig eiwitdieet van Body Control Nutrition. Het gaat om een dieet met een laag koolhydraat- en een hoog eiwitge halte. Dit betekent relatief veel eiwit en slechts weinig koolhydraten zo als suikers en zetmeelproducten. De koolhydraten uit groenten en fruit zijn wel toegestaan. De beide dames zijn van mening dat bij het afslanken persoonlijke begeleiding van groot belang is. Binnen de Body Control with Ge rarda organisatie is heel veel kennis en ervaring te vinden. Bovendien is Westerhof ervaringsdeskundige. Juist die kennis en ervaring zijn zo belangrijk bij het begeleiden van mensen die willen afvallen met een hoogwaardig eiwitdieet." De voedingsadviezen worden aan gepast aan de persoonlijke situatie van de cliënt. Alleen al door het aanpassen van het eetpatroon kan men al afslanken, maar omdat dit een langzaam proces is, is het van belang de motivatie vast te hou den. Body Control werkt met een hoogwaardig eiwitdieet dat een enorme boost kan betekenen voor de cliënt. Het feit dat de cliënt bij de start snel enkele kilo's lichter zal zijn werkt enorm motiverend. Daarna worden de cliënten naar een nieuwe manier van gezond eten begeleid met als doel, dat men niet meer op dieet hoeft, maar dat men blijvend een goed gewicht behoudt. Body Control Waddinxveen is geves tigd aan de Mercuriusweg 17. Voor meer informatie: 0182-616400 ofwww.bodycontrolslank.nl De in Waddinxveen gevestigde organisatie Historizon heeft voor 2010 een nieuw programma ontwikkeld waarbij de deelnemer wordt meegenomen op een geschiedenisreis. De relevantie voor het heden wordt uitgelegd zodat de deelnemer verrijkt terugkomt. Een mooie bijkomstigheid is dat de geschiede nis meestal te vinden is in prachtige oude steden en natuurgebieden. Historizon is een organisatie die cultureel historische excursies en korte reizen organiseert naar be stemmingen in Nederland en Euro pa. Men doet dat op een persoonlij ke en eigentijdse manier. Vooral de beleving van de geschiedenis staat voorop. "Wij leggen lijnen bloot die beginnen in een ver verleden en die - verrassend - door blijken te lopen in het heden. We combineren onze excursies en reizen met lezingen en we bezoeken plaatsen waar histo rische gebeurtenissen nog steeds lijken te ademen", aldus de orga nisatie. In Nederland gaat het om dagtoch ten met onderwerpen als Erasmus, Grebbeberg, Slag om Arnhem, Libe ration Route, Beemster, Biesbosch en de Vecht en plaatsen als Gouda, Leiden, Dordrecht, Rotterdam, Am sterdam, Deventer, Nijmegen en Maastricht. Dit jaar staan ze allemaal omschre ven in een vernieuwd bewaarma- gazine van 64 pagina's. De geheel nieuw ingerichte website www.historizon.nl geeft een over zicht van de verschillende thema's die worden behandeld. Steeds wor den dagtochten en reizen gemaakt naar plaatsen waar het thema nog het meest zichtbaar is in stad of land. Daarbij wordt de reiziger be geleid door schrijvers of historici die het betreffende onderwerp goed beheersen, er boeiend over kunnen vertellen en de lijnen trekken naar de relevantie voor het heden. Nieuwerkerk aan den IJssel- Goede voornemens halen meestal de lente niet. donderdag 25 maart van 19.30 uur Op Koers Coaching Advies Training helpt cursisten door middel van Neuro tot 22.00 uur in De Batavier aan de Linguïstisch Programmeren (NLP) hun goede voornemens wel waar te ma- Batavierlaan 4 in Nieuwerkerk aan ken. Op 18 februari en op 25 maart organiseert Op Koers een introductie- den IJssel. avond 'Kennismaken met NLP'. Liane Westerhof van Body Control is ervaringsdeskundige op het gebied van eitwitdieet. Tijdens de workshop behandelt Pa tricia Schook van Op Koers de ba sisbeginselen. Krachtige NLP tech nieken zorgen ervoor dat mensen niet telkens terugvallen in oude gewoonten. NLP is er voor ieder die aan zichzelf wil werken, die geïnte resseerd is in andere mensen, die zijn of haar communicatie wil ver beteren en plezier wil vergroten. In privé situaties of op het werk. Persoonlijke effectiviteit is keuze Deze introductie laat zien hoe on bewuste processen in het leven zo kunnen worden gebruikt dat men zijn of haar doelen bereikt en posi tieve emoties kan ervaren wanneer men dat wilt. Aangeleerd automa tisch gedrag kan in positieve zin bijgesteld worden. De introductieavonden worden ge geven op donderdag 18 februari en Gratis introductie voor lezers Hart van Holland Wie wil ervaren hoe het mogelijk is de persoonlijke effectiviteit te vergroten kan zich via de website inschrijven voor de kennismakings workshop NLP. In verband met een beperkt aantal plaatsen is inschrijving vooraf ver eist. Aanmelden via www.opkoers. info

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 17