www.tofingouda.nl Jaargang 4 nr. 6 Oplage 180.000 Aan de Markt te Gouda vindt u Tof. Een totaal bedrijf dat zeven dagen per week ter beschikking staat voor al onze gasten. Met het prachtige terras, heerlijke loungebanken, gezellige echte heaters en haarden en een waanzinnig uitzicht op het eeuwenoude stadhuis, kunt u even lekker genieten van uw velverdiende rustmoment! Wij "nodigen u van harte uit om eens een bezoekje te brengen aan ons gezellige bedrijf. Ons keukenteam hebben we uit weten te breiden met nieuwe talen ten met veel ambitie. Wij zijn er trots op dat jonge talenten graag bij ons willen werken om onder begeleiding van onze Chefkok verder te groeien in hun vak. De keukenbrigade gaat u ongetwijfeld verwennen en verassen met onze nieuwe gerechten. Deze keer hebben we gekozen voor een traditionele kaart. Eerlijke en pure gerechten die veelal een keurmerk met zich meedragen. Daarnaast hebben we gekozen voor streekproducten. Verder in deze krant leest u onze geheel vernieuwde menukaart. Ons keukenteam heet u alvast van harte welkom! Natuurlijk hoort er bij een nieuwe menukaart ook een vernieuwde wijnkaart. Samen met onze wijnleveranciers hebben we vele nieuwe wijnen voor u geselecteerd. Daarnaast zijn we trots op onze nieuwe cocktailkaart en zeer uitgebreide rum, whisky, wodka,- en cognac aanbod. Bij Tof kunt u van zondag tot woensdag terecht voor een heerlijk hapje en drankje tot 01.00 uur. Altijd goede muziek en gezellige medewerkers die u graag van dienst zijn. Donderdag, vrijdag en zaterdag zijn we geopend tot 04.00 uur. Op deze dagen wordt ons team vanaf 22.00 uur versterkt met ver schillende DJ's. Tot in de late uurtjes bouwen we een feestje. Op deze avonden hanteren wij een minimale leeftijdsgrens van acht tien jaar. Ook dit jaar hebben we vele bekende en goede artiesten die ons bijstaan om alle gasten een gezellige avond te bezorgen. Naast dit alles is Tof wederom het WK-voetbalcafé van Gouda. In deze krant leest u er alles over! Namens alle medewerkers. Welkom! eten, drinkej>8njitgaan KWALITEITSMEUBELEN tiT ALTIJDIO TOT 30% KORTING' DORPSSTRAAT 119, ZEVENHUIZEN TELEFOON (0180) 63 1 1 11 www.voorbrood.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 19