I I Overheerlijke broodjes Gemekker Toppertje Tosti's Uitsmijters *OOT& OO cMti Delight salade met gerookte kipfilet, ananas, primadonna kaas, appelselderiedressing, croutons en stokbrood Gewoon lekker fris met rucola, veldsla, knoflook, tijm, basilicum, croutons, extra vergine olijfolie en vleestomaten met mozzarella uit de oven Seafood Salade Black tiger en verse tonijnsalade met gemengde sla, rode uien, komkommer, tuinkers en limoenmayonaise Keuze uit: Italiaansebol, waldkorn, ciabatta of baguette Old Amsterdam Old Amsterdamse kaas met plakjes bacon, rauwkostsalade en mosterdmayonaise Huisgemaakte Carpaccio met gemengde sla, parmezaan, pijnboompitjes en sherry-truffeldressing Tof gezond met beenham, kaas, rauwkost, tomaat, ei en kruiden-yoghurt dressing Duo van Schwarzwaiderschinken en roombrie geserveerd met salade, walnoten en frambozendressing met een lauwwarm geitenkaasje, rauwkostsalade, honing, druiven en spek Royale warm vlees met texmexkruiden, uien en champignons De welbekende Toffe huisgemaakte hamburger met uien, mayo, curry, gebakken eitje en gemarineerde tomaten Zalmtartaar en gerookte forel met salade, tuinkers en dillecrème Kalfsrollade met salade van tonijn, crème fraiche, citroen, en kappertjes 8 stuks 10 stuks 15 stuks 20 stuks Ambachtelijke bitterballen Bittergarnituur Bittergarnituur Bittergarnituur Luxe warme tapas mix Luxe warme tapas mix Luxe warme tapas mix Hot chicken wings met barbecuesaus Kaasstengels Vlamspektakel Overheerlijke huisgemaakte Sushi 10 stuks 15 stuks 20 stuks 8 stuks 8 stuks 8 stuks 6 stuks Grote schaal warme nacho's met gesmolten kaas en huisgemaakte dip Grote schaal warme nacho's TOF met gekruid gehakt, tomatensalsa, quacemole, crème fraiche en huisgemaakte dip een sandwichspies van boerenbrood, gerookte zalm, komkommer, ui, sla en mosterd-dilledressing Toffe trio met een kroketje, gebakken eitje en een klein mosterdsoepje Kukeleku club sandwich met stukjes kipfilet, gebakken spek, rauwkost, sla, rode uienmarmelade en whiskey-cocktailsaus Luxe huisgemaakte tapas schotel Bereidingstijd 25 min.) (tot 22.00 uur) 10 stuks Luxe huisgemaakte tapas schotel Bereidingstijd 25 min.) (tot 22.00 uur) 20 stuks Boerenomelet op grootmoeders wijze 2 ambachtelijke kroketten met brood of Vlaamse frieten Saté TOF (kip of varkenshaas) (225 gr.) met huisgemaakte satésaus, atjar, gebakken uitjes, kroepoek en Vlaamse frieten of stokbrood Warm appelgebak Brownie gebak Tosti kaas Tosti ham/kaas Tosti Italiano met kaas, salami, ui en oregano Tosti Hawaï met kaas, ham, ananas en curry Tosti Tof met kaas en pittig gekruid gehakt Tosti Gouda met geitenkaas, bacon, appel en honing Tosti Viking met gerookte zalm, roomkaas en bosuitjes (Groepen boven de 6 personen worden verzocht om niet apart af te rekenen) Uitsmijter naturel Uitsmijter ham Uitsmijter kaas Uitsmijter ham/kaas Uitsmijter spek Uitsmijter spek/kaas Uitsmijter rosbief Uitsmijter fricandeau Uitsmijter Tof met ham, spek, rosbief en gesmolten kaas VOOR UW TOTALE HORECA-INRICHTING Openingstijden TOF IN GOUDA Markt 30 - 2801 JJ Gouda Tel. 0182-548897 zondag t/m woensdag van 10.00 - 01.00 uur www.tofingouda.nl www.tof-in-gouda.hyves.nl donderdag-vrijdag-zaterdag van 10.00 - 04.00 uur Gouda eten, drinkt

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 25